Jump to content
IGNORED

ALIEN vs PREDATOR :)))

KingKong

Recommended Posts

Bardzo śmieszne :) Ubawiłem się po pachy. Chciałbym tylko sprostować, że fora powstają by poruszać tematy związane z jakąś dziedziną techniki lub innych zagadnień. Powinny pomagać, doradzać osobom mniej zorientowanym lub laikom w danym temacie. Liczę więc ze strony szanownych kolegów na wyrozumiałość i dobrą wolę oraz podzielenie się swoim doświadczeniem. I nie bawią mnie takie niesmaczne żarciki. Nie ma osoby która jest alfą i omegą w każdej dziedzinie.

Pozdrawiam

Twój wpis jest nie na temat ja naprawdę chcę wiedzieć co lepsze Alien czy Predator. A co do Twojego wpisu Denon 1950 vs H/K 130 to jak mówił pewien gość: "jeden woli zapachy spode pach a drugi spode lachy" tak samo jest z tymi amplitunerami. A poważnie oba te budżetowe amplitunery nie będą się różnić zasadniczo pomiędzysobą a więc posłuchaj oba i wybieraj ten który Ci bardziej leży dzwiękowo albo wyglądem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.