Skocz do zawartości
IGNORED

ALIEN vs PREDATOR :)))


KingKong

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo śmieszne :) Ubawiłem się po pachy. Chciałbym tylko sprostować, że fora powstają by poruszać tematy związane z jakąś dziedziną techniki lub innych zagadnień. Powinny pomagać, doradzać osobom mniej zorientowanym lub laikom w danym temacie. Liczę więc ze strony szanownych kolegów na wyrozumiałość i dobrą wolę oraz podzielenie się swoim doświadczeniem. I nie bawią mnie takie niesmaczne żarciki. Nie ma osoby która jest alfą i omegą w każdej dziedzinie.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wpis jest nie na temat ja naprawdę chcę wiedzieć co lepsze Alien czy Predator. A co do Twojego wpisu Denon 1950 vs H/K 130 to jak mówił pewien gość: "jeden woli zapachy spode pach a drugi spode lachy" tak samo jest z tymi amplitunerami. A poważnie oba te budżetowe amplitunery nie będą się różnić zasadniczo pomiędzysobą a więc posłuchaj oba i wybieraj ten który Ci bardziej leży dzwiękowo albo wyglądem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może również będę osobą lekko oderwaną od niesłomnej powagi oraz zrywającą trochę z tradycją tematyki tego formum.Kategorycznie stwierdzam,że Jeśli chodzi o mnie (jesli miałbym wybierać) to zdecydowanie spode pachy:).Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

AT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.