Skocz do zawartości
IGNORED

Sin CIty ktoś widział?


adik

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj widziałem tą produkcję w kinie i muszę powiedzieć, że dawno żaden film tak mi się nie podobał. Klimat przedni i dodatkowa zaleta : chyba w żadnym filmie nie widziałem tylu seksownych laseczek! Polecam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Dziwny film. A facetki w pasach i uprzężach jakoś nie kręcą mnie tak jak wtedy, kiedy mialem 18 lat. Za to Mickey wyszedł fajosko, zrobili mu mordę jeszce lepszą, niż ma w naturze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwny, ale jakoś nie daje o sobie zapomnieć, mam ogromną ochotę obejrzeć go jeszcze raz , nawet dzisiaj. Pani kurator nie miała żadnych ćwieków ani pasów, wyglądała bosko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi komputerami fakt trochę przesadzili, samochody mogły jezdzić normalne. Swietne było to że w mieście wszystko było czarne, syfiaste, mokre i śliskie od ciągłego deszczu albo śniegu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port widziany z daleka też jakoś się z początku prezentował, ale scena w której Bruce Willis leży kilkakrotnie postrzelony na molo, wyglądała poprosty jak gdyby go mewy obsra**.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - taż to jest komiks i mial wygladac jak komiks - wiec akurat komputerowych efektow sie nie czepiajta. A że film co najwyzej taki sobie to inna sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film niezły, choć w zachwytach się nie rozpłynę.

 

Jestem wielbicielką kina noir i bardzo podobało mi się bawienie się tą konwencją w filmie, wykorzystywanie przez twórców najbardziej charakterystycznych motywów: mgliste zdjęcia, dużo deszczu, wieczny mrok, nieśmiertelne płaszcze i kapelusze, patetyczne teksty, famme fatale, moralnie dwuznaczni bohaterowie etc. Brakowało mi jednak snującego się jazzu - tak typowego dla tego gatunku - oraz zasłony dymu papierosowego, którym zawsze spowici są bohaterowie takich filmów.

 

Po pewnym czasie jednak film zaczął mi się strasznie dłużyć, niektóre motywy nieustannie się powtarzały, dlatego straciły posmak świeżości. Poza tym Bruce Willis jest średnio przekonujący jako bohater a la Chandlerowski Marlow, a ten żółty potwór był już po prostu nie do zniesienia. O ile sceny różnorakich masakr i tortur z jaskrawo czerwoną albo komiksowo białą krwią były przez swe odrealnienie groteskowe i zabawne, o tyle motyw z chłostającym długowłosą piękność żółtym paskudnym impotentem był już po prostu niesmaczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Eliah Wood pracuje mocno nad zmianą swego amplua. Jak się się chłop postara, to zagra Hannibala Lectera w remake za 20 lat. Żółta paskuda - nieładny był, ścierwo. I jego żądze taż jakieś takie nieeprzekonywujące i niefotogeniczne. Natomiast mam zastrzeżenie do całości - po prostu amerykańskie dzieła o tym, jak ciekawie byłoby, gdyby w Ameryce było źle i strasznie, trochę mi się przejadły. Niechby chłopaki przyjechali do Polski - mogliby nakręcić film katastroficzny o kampanii wyborczej i przynajmniej spędziliby czas pożytecznie. A tak na razie mam wrażenie, że wedle rosyjskiego powiedzenia "ot żyra" we łbach im się poprzewracało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak, że to miasto to nie Ameryka, tylko oddzielna jednostka żyjąca swoim systemem, a dookoła jest tylko ciemność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa, mogli by tez zaimportowac nasze bardzo malo eksportowe i politycznie niepoprawne "wesele" - i by juz nie chcieli wiecej krecic o mrocznych zakamarkach i rozdartych bohaterach ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film zrobiony na podstawie kultowego komiksu, mial wygladac komiksowo i tak wyglada. to nie przypadek, a przyjeta konwencja. 3 historie znacznie uproszczono, by sie w jednym filmie zmiescily, czy to dobrze to juz inna sprawa, niektore postaci staly sie przez to bardzo 2wymiarowe, bez glebi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia pań

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-5130-100005772 1170271026_thumb.jpg

post-5130-100005773 1170271025_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubolewać raczej należy tylko, ze u nas się takich filmów nie robi.

Ot taki wieśmin, klasycznie siermiężna rąbanka, aż miło się czyta - ekranowy................

Ehhh

 

No nie, ale powiedzcie, ze ten smok był do przyjęcia. No fakt, trochę lepiej zniosłem jego niż filmowe przedłużenie kariery premiera od meszek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny film, nie pozwala tak szybko zapomniec, jeszcze raz sie wybiore.

Rzeczywiscie ma pare niedociagniec, ale tez kilka rewelacyjnych gagow, szczegolnie podobal mi sie Marv. Naprawde zapada w pamiec.

Bruce hmm...jakos malo przekonujace, laseczki zagraly o wiele lepiej.

Ciotka Frodo :D wrescie troche meska rola, przewrotna i dziwna.

Podklad muzyczny fajny, film ciekawy, klimat zachowany w 80%. Co tu duzo gadac, moze sie podobac. Mi sie podoba.

A najbardziej to mi sie J.Alba podoba :-P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eehhh ... dla mnie massakryczny film ... akurat jestem w wieku, w którym laseczki w skórze z ćwiekami trzymajace samurajskie miecze mi sie mogą podobać ... i to chyba wszystko co sie wogole moglo w tym filmie podobac

fabula beznadziejna, ciagle sie zabijają, ale nie w sposób straszny jak na fajnych horrorkach tylko beznadziejny wręcz nudny

hmmm... mowicie, ze to mialo byc na kształt komiksu ... no to realizatorzy mieli ciekawe dziecinstwo ... zly dotyk chyba faktycznie boli przez cale życie

ale to tylko moje skromne zdanko i wlasna opinia; kazdy moze miec inna ---> dla tego bez urazy dla tych, ktorym sie ten film podobal

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedyny film w którym moja dziewczyna nie odwracała głowy podczas krwawych scen . Swoją drogą ciekawe czy użyli 12 % czy 18 % śmietany : )

A poważnie trudno będzie nakrecic film bardziej zbliżony do komiksu , jak byłbym młodszy to pewnie byłby to dla mnie kultowy film . Dobre kino .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.