Jump to content
IGNORED

Unitra MTV 10. Może Wy mi pomożecie...

victory_is_mine

Recommended Posts

Sprawa wygląda następująco. Znalazłem w czasie sprzatania garażu magnetowid szpulowy Unitra MTV 10. Leżał tam dość sporo czasu ale okazało się, że dziala! Poza tym wygląda również okazale. Z tego co dowiedziałem sie od ojca jest to sprzęt praktycznie "dziewiczy" gdyż właściwie nie był nigdy używany. I teraz moje pytanie brzmi: ile taki sprzęt może byc wart? Sorry, ale specem w tej kwesti raczej nie jestem więc szukam odpowiedzi w sieci. W związku z brakiem informacji na większości stron zadaję takie oto pytanie na tym forum - Ile wart jest jest magnetowid szpulowy Unitra MTV 10, w stanie bardzo dobrym?

Z góry dzieki za odpowiedź :)

Widziałem kiedyś na Allegro dwie sztuki, ale nie pamiętam za ile były wystawione.

Wartość ma tylko kolekcjonerską, bo na pewno nie użyteczną :)

Wystaw na Allegro z ceną minimalną i zobacz czy będą jacyś chętni.

• 2 weeks later...

Taki sprzęt ma właściwie tylko wartość sentymentalną. To tak jak ja teraz załatwiałem antenę sat parabolę 2metry z siłownikiem, do tego dostałem tuner, pozycjoner, tuner radiowy DSR i wszystko kosztowało mnie 40zł. Wiek tego sprzętu to 14 lat, koszt zakupu 2000$ i zgoda dawnego MSW na instalację takiej anteny + lojalka że sąsiedzi nie będa przychodzić na TV.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.