Jump to content
IGNORED

amplitunery sprzed 1-2 lat - co brać???


adamgdansk

Recommended Posts

mam teraz Denona 1804 - zastanawiam się na przesiadką na coś lepszego - co byście polecili abym zauważył różnicę - załóżmy, że z Denona ;-)

 

inne sprawa - gdybym szukał ampla z kolekcji 2004 (niekoniecznie DENON) i zalezałoby mi na 6.1 i jeszcze najlepiej na wysokie jakości...i najlepiej THX... to co byście wrzucili? ;-))

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

ja polecam Denona 3802. Dlaczego? Mam takiego potwora w domu i jak dziś pamiętam że gdy kupowałem to cudo nic a nic nie grało lepiej a kopa ma niesamowitego. Jedynie Sherwood zagrał mocniej, chociaż trochę zniekształcał. Yamahy i Pioneery nawet z niby THX nie mają szans w przedbiegach. Jak dla mnie różnica jednej albo dwóch klas. W Denonie moc to uczciwe 5x 85 W natomiast w 7.1 nie mierzono ale mam teraz podpiętego pod 7 kolumn 4 oraz 6 ohmowych i gra jak potwór! Rewelacja! Wyrywa z fotela. Pod jednym warunkiem! Jeśli posiadasz mocny subwoofer to jest nie do pobicia. Ja gram w 26m2 ale gdy robię wzmocnienie na -25 to nie można wytrzymać a dźwięk jest krystaliczny i dynamiczny. Świetnie nadaje się do rockowej muzy. Ja gdy słucham koncertów DVD to jestem w 7 niebie! Wykop perkusji jest odczuwalny!!!! W kinie mamy uderzenie a przestrzeń jest bdb. Yamaha tylko przestrzeń ma na podobnym( może ciut lepszym) poziomie, natomiast w Yamahah do 10kzł siedzi kiepskie zasilanie i czuć ograniczenia prądowe wiele szybciej. H/K gra podobnie do Denona choć ma łagodniejszy przekaz wysokich oraz lekkie zamulenie. Polecam H/K 7500 oraz 8500 - tylko te były lepsze od mojego Denonka, reszta odpada...

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites
Guest Przemski

(Konto usunięte)

Ja odczuwam zbyt mocno małą wydajność prądową, następna wymiana amplitunera jest dla mnie bez sensem, planuje pozostać przy obecnym 2105 jako dekoder i dokupić 3 podwójne końcówki mocy/wzmacniacze zintegrowane z 2giej ręki.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.