Skocz do zawartości
IGNORED

amplitunery sprzed 1-2 lat - co brać???


adamgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

mam teraz Denona 1804 - zastanawiam się na przesiadką na coś lepszego - co byście polecili abym zauważył różnicę - załóżmy, że z Denona ;-)

 

inne sprawa - gdybym szukał ampla z kolekcji 2004 (niekoniecznie DENON) i zalezałoby mi na 6.1 i jeszcze najlepiej na wysokie jakości...i najlepiej THX... to co byście wrzucili? ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Denona 3802. Dlaczego? Mam takiego potwora w domu i jak dziś pamiętam że gdy kupowałem to cudo nic a nic nie grało lepiej a kopa ma niesamowitego. Jedynie Sherwood zagrał mocniej, chociaż trochę zniekształcał. Yamahy i Pioneery nawet z niby THX nie mają szans w przedbiegach. Jak dla mnie różnica jednej albo dwóch klas. W Denonie moc to uczciwe 5x 85 W natomiast w 7.1 nie mierzono ale mam teraz podpiętego pod 7 kolumn 4 oraz 6 ohmowych i gra jak potwór! Rewelacja! Wyrywa z fotela. Pod jednym warunkiem! Jeśli posiadasz mocny subwoofer to jest nie do pobicia. Ja gram w 26m2 ale gdy robię wzmocnienie na -25 to nie można wytrzymać a dźwięk jest krystaliczny i dynamiczny. Świetnie nadaje się do rockowej muzy. Ja gdy słucham koncertów DVD to jestem w 7 niebie! Wykop perkusji jest odczuwalny!!!! W kinie mamy uderzenie a przestrzeń jest bdb. Yamaha tylko przestrzeń ma na podobnym( może ciut lepszym) poziomie, natomiast w Yamahah do 10kzł siedzi kiepskie zasilanie i czuć ograniczenia prądowe wiele szybciej. H/K gra podobnie do Denona choć ma łagodniejszy przekaz wysokich oraz lekkie zamulenie. Polecam H/K 7500 oraz 8500 - tylko te były lepsze od mojego Denonka, reszta odpada...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemski

(Konto usunięte)

Ja odczuwam zbyt mocno małą wydajność prądową, następna wymiana amplitunera jest dla mnie bez sensem, planuje pozostać przy obecnym 2105 jako dekoder i dokupić 3 podwójne końcówki mocy/wzmacniacze zintegrowane z 2giej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.