Jump to content
IGNORED

Koss Porta Pro z allegro a gwarancja

surt

Recommended Posts

Witam

Wiecie moze jak ma sie sprawa z respektowaniem "wieczystej gwarancji" koss'a w polsce? Kusza mnie Porty Pro na allegro w atrakcyjnej cenie sprowadzane z usa. Sa (podobno) oryginalnie zapakowane. Czy amerykanska gwarancja producenta bedzie respektowana w polsce? Obilo mi sie gdzies o uszy ze gwarancji nie ma w pudelku tylko jest dolaczana osobno przez dystrybutora przy zakupie i ponoc sa problemy z jej respektowaniem na naszym kraju. Wiecie cos na ten temat?

pzdr Przemek

Gwarancję uznają,ale jak poślesz słuchawki do USA (razem z 7$ za odesłanie).

AudioKlan się wycwanił i oni Ci nie uznają gwarancji jeśli słuchawki nie przeszły przez ich ręce, czyli jeśli nie mają paragonu zakupu i ich własnej gwarancji.

Jak jesteś bardziej zainteresowany to mogę ją dokładniej opisać,bo swoje KOSSy mam u polskiego dystrybutora kupowane.

Puki co trzebaby iść spać ....

Rzeczywiscie nie wyglada kolorowo. Pozatym z tego co wiem wysylka do USA do tanich nie nalezy. Jutro zadzwonie dowiedziec sie ile kosztuje PortaPro w audioklanie, ale znajac zycie i polskie realia cena bedzie znacznie wyzsza. Na allegro sa do kupienia na 160 zl.

Co mozecie powiedziec z doswiadczenia o awaryjnosci Porta Pro? zastanawiam sie czy warto kupic je w tej cenie na allegro bedac swiadomym niemoznosci realizacji gwarancji producenta w naszym kraju.

• 2 years later...

Słyszałem że serwisanci kossa w Polsce mają coś takiego jak wykaz na którym są wszystkie modele kossów porta pro(chodzi mi o "numery seryjne") i jeżeli wyślesz im kossy zza oceanu oni sprawdzą czy mają je na tym wykazie a jeżeli ich nie będzie to po prostu klapa. wybaczcie że mało zrozumiale pisz ale po imprezie % jestem:-)warto dołożyć te 50 złotych i kupić nasze, polskie kossiątka:-)

Ja jakiś rok temu kupilem, od Audioklanu na Allegro kossy z gwarancją za bodajże 139zł. Uszkodzily sie wyslalem wraz z dowodem zakupu i gwarancją (1 rok) i dostałem nówki :) Po roku gwarancji z Audioklanu trzeba płacić coś około 40-50zł za wysyłke.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.