Skocz do zawartości
IGNORED

Koss Porta Pro z allegro a gwarancja


surt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiecie moze jak ma sie sprawa z respektowaniem "wieczystej gwarancji" koss'a w polsce? Kusza mnie Porty Pro na allegro w atrakcyjnej cenie sprowadzane z usa. Sa (podobno) oryginalnie zapakowane. Czy amerykanska gwarancja producenta bedzie respektowana w polsce? Obilo mi sie gdzies o uszy ze gwarancji nie ma w pudelku tylko jest dolaczana osobno przez dystrybutora przy zakupie i ponoc sa problemy z jej respektowaniem na naszym kraju. Wiecie cos na ten temat?

 

pzdr Przemek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancję uznają,ale jak poślesz słuchawki do USA (razem z 7$ za odesłanie).

 

AudioKlan się wycwanił i oni Ci nie uznają gwarancji jeśli słuchawki nie przeszły przez ich ręce, czyli jeśli nie mają paragonu zakupu i ich własnej gwarancji.

Jak jesteś bardziej zainteresowany to mogę ją dokładniej opisać,bo swoje KOSSy mam u polskiego dystrybutora kupowane.

Puki co trzebaby iść spać ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie nie wyglada kolorowo. Pozatym z tego co wiem wysylka do USA do tanich nie nalezy. Jutro zadzwonie dowiedziec sie ile kosztuje PortaPro w audioklanie, ale znajac zycie i polskie realia cena bedzie znacznie wyzsza. Na allegro sa do kupienia na 160 zl.

Co mozecie powiedziec z doswiadczenia o awaryjnosci Porta Pro? zastanawiam sie czy warto kupic je w tej cenie na allegro bedac swiadomym niemoznosci realizacji gwarancji producenta w naszym kraju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Słyszałem że serwisanci kossa w Polsce mają coś takiego jak wykaz na którym są wszystkie modele kossów porta pro(chodzi mi o "numery seryjne") i jeżeli wyślesz im kossy zza oceanu oni sprawdzą czy mają je na tym wykazie a jeżeli ich nie będzie to po prostu klapa. wybaczcie że mało zrozumiale pisz ale po imprezie % jestem:-)warto dołożyć te 50 złotych i kupić nasze, polskie kossiątka:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś rok temu kupilem, od Audioklanu na Allegro kossy z gwarancją za bodajże 139zł. Uszkodzily sie wyslalem wraz z dowodem zakupu i gwarancją (1 rok) i dostałem nówki :) Po roku gwarancji z Audioklanu trzeba płacić coś około 40-50zł za wysyłke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.