Jump to content
IGNORED

Sony LBT-D105- jak podłączyć 4 głośniki?

Daniel69

Recommended Posts

Mam wieżę Sony LBT-D105. Wymyśliłęm sobie, ze podłącze dodatkowe 2 głośniki (wydaje mi sie, że jest taka możliwość), ale po zlutowaniu wszystkiego i dokładnym sprawdzeniu okablowania, niestety dźwięk słychać tylko z 2 standardowych głośników. Może ktoś mi doradzić co trzeba zrobić?? Bo niby po co to surround jest?! Pozdrawiam

PS. Sorry, że powielam temat, ale w nie ten dział go wrzuciłem za pierwszym razem :P

Guest G.Mark

(Konto usunięte)

Co znaczy słowo "pozdro"? I co jest takiego śmiesznego w zdjęciach tylnego panelu tego aparatu?

GM

Już dodałem fotę. Impedancja kolum przednich jest 8 ohmów, ale standardowe (te które były od nowości mają więcej, a ile to nie wiem niestety... W każdym razie są większe :P). Czyli tak na prawde nie wiem o impedancji tych które chce podłączyć (tył kwadrofoni)..

Pozdro znaczy pozdrawiam :) A to jest link do fotki :D

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i jak podłączyłeś siurranda chinchami to cisza? Odłącz front, może tylne głośniki mają mniejszą efektywność i grają ale o wiele ciszej niż front. Pobaw się ustawieniami na wzmaku i daj tylne na full.

jeśli to jest kwadro, to głośniki efektowe grają chyba sygnał różnicowy ze stereo - wtedy im "większe" stereo tym więcej grają.

Źle sie wyraziłem..2 głośniki w jedno wejście wepchnąć. Czy to czymś grozi?? Wziąć dwa + skręcić, dwa minusy, skręcić i wsadzić w to standardowe wejście, jako jeden głośnik. To w ogóle możliwe?? PS Na gg by sie szybciej gadało i wygodniej, bo zapominam odświeżać

jeśli wszystkie kolumny mają 8 ohm a wzmak przyjmuje 4 ohmowe (nie będę tłumaczył) to możesz. Sam miałem tak podłączone w sony mhc-501. Ale jak pograło 6-8 godzin non stop, to się grzała i zabezpieczenie wyłączało sprzęt aż się ochłodził.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.