Skocz do zawartości
IGNORED

Sennheiser HD201 - kto ich sluchal ?


lead

Rekomendowane odpowiedzi

Stalem sie posiadaczem tych sluchawek ale jestem troche rozczarowany. Moze w mniej wymagajacych gatunkach muzycznych mozna powiedziec ze za ta cene ujda ale w metalu/rocku wymiekaja. Srednie tony sa moze ok ale niskie i wysokie to wolaja o pomste do nieba :(

Moze wymagam zbyt wiele od sluchawek za 90 zl ?

A moze np. za niewiele wiecej mozna kupic model ktory spokojnie poradzi sobie z kazdym rodzajem muzyki ?

Sluchalem wiele modeli oprocz tego ktorego po prostu kupilem w ciemno po przeczytaniu opini uzytkownikow na zagranicznych forach.

Teraz sie zastanawiam na jaki inny model je zmienic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te senki i co do góry naprawde nie można nic zarzucić, średnica jest naprwde fajna tylko bas jest troche skromny , że tak powiem delikatnie.

W podobnej cenie były Kossy ur-29 i przyznam ze toche załowałem ze ich nie kupiłem bo były i lepiej wykonane i wykop miały troche lepszy.

Niemniejjednak jestem z nich (hd201) zadowolony .Już sie chyba przyzwyczaiłem albo sie wygrzały bo bas zaczał mi odpowiadać. Co do góry to jest bardzo fajna i szczegółowa. Blachy są po prostu super.

 

Może to kwestia wygrzania i posłuchania ich przez jakić czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie mowiac to brakuje mi w muzyce z tych sluchawek naturalnosci-wszystko jest takie sztuczne ze jak przelacze sie na moje tuningowane tannoy m2 to odpoczywam :)

Moze jakby sie wygrzaly bo pewnie lepiej by graly ale to samo mozna powiedziec o kazdym innym modelu.

 

Dogadalem sie ze sprzedawca i moge je oddac

Teraz doglebniej potestuje inne modele osobiscie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne Senki, ktorych sluchalem nie mialy kopniecia...nie sluchalem modelu, o ktorym mowisz, ale szczuply bas pasuje do tego co sam zaobserwowalem w Sennheiserach. Moim zdaniem warto sprobowac co Beyerdynamic ma do zaoferowania. Oprocz tego Koss. Najlepsza rada to przesluchiwac sluchawki parami i eliminowac gorsze. Najlepiej z w miare dobrym wzmakiem sluchawkowym, zeby miec pewnosc, ze byly wlasciwie wysterowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a mi sie wydawalo ze wlasnie senki charakteryzuja sie basem-moze nawet za duzym, jakosciowo moze nie powalal ale bylo go czuc a w hd201 to trzeba sobie go wyobrazic bardziej niz uslyszec :)

Macie jakis adres we Wroclawiu gdzie mozna posluchac roznych modeli sluchawek-oprocz MM :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co-dzis sluchalem wielu sluchawek i wybralem nowy model Philips hp805

Posluchajcie tego-powalil mnie z nog i to swierzo wyciagniety z pudelka

Zdystansowal wszystkie senki w tym przedziale cenowym ktore byly juz wygrzane

Model hp800 wbrew pozorom jest o klase gorszy bo tez sluchalem-ochyda :D

 

Jak sie wygrzeja to napisze cos o nich w dziale opinie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki wymiataja ale smieje sie sobie w twarz teraz: w tym szoku emocji i podniecenia nie zauwazylem lub jak kto woli nie uslyszalem ze one sa OTWARTE lub POLOTWARTE bo niezle daja na okolo

A ja koniecznie chcialem zamkniete :((

Emocje przeslonily mi wybor-jak je uslyszalem to jak najszybciej chcialem isc z nimi do domu

Eh czlowiek sie uczy na kolejnych bledach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.