Jump to content
IGNORED

PTAE 500 virtual banding

djedryk

Recommended Posts

czy rzeczywiście pasy pionowe w PTAE 500(700) są we wszystkich modelach tylko przez niektórych nie zauważalne ?

problem projektorów DLP z teczą jest podobny niektórzy widzą a niektórzy nie (osobiście niestety zauważam nawet przy kole wielobarwnym) prawdopodobnie jest to problem wzroku niektórzy mają bardziej wyczulony

na to zjawisko

z tego co zauważyłem (PTAE 500) pasy są na wszystkich wejściach RGB component itd - nierównomierne tło niebieskie oprócz PC - idealnie niebieskie tło

szczególnie widoczne przy nie podłączonym sygnale(tło niebieskie)

mogą pochodzić od przełączników przetworników - albo to wogóle inny problem

niestety nigdy nie sprawdzałem czy przy sygnale z PC są ?

posiadam PTAE 500 jedyną wadą są pasy ale aż tak nie widoczne

co do kupna najlepiej porównać je osobiście

niestety częśc wad wychodzi dopiero jeżeli Pan zakupi projektor

niestety nie podłączałem po cyfrowym wejściu więc trudno mi doradzać

ja posiadam tylko tego panasonica i wcześniej nic innego nie miałem. Nie porównywałem też z żadnym innym modelem bo to prezent był.

ciężko mi się wypowiedzieć ale dla mnie jest ok.

Do tego mam DVD Panasonica 97 i przez HDMI podłączyłem

narazie bez profesjonalnego ekranu ale obraz jest bardzo dobrej jakości.

• 2 weeks later...

Witam ja też mam w domu panasonica pt-ae 500 ale przez moje ręce przeszło bardzo dużo projektorów dużo naprawiałem i przywoziłem z niemiec miałem okazje porównywać naprawde z drogimi projektorami i naprawdę jest to dobry projektor oczywiście mówię tu o palecie barw kontraście oraz o gradacji szarości .Z obrazem jest dokładnie jak z dzwiękiem wystarczy popatrzeć jak ludzie oglądają telewizję za wysoki kontrast za dużo nasycenia barw za jasny obraz przez to nie ma czerni obraz jest mało dynamiczny .Wiele osób patrzy na to ile dany projektor ma ansi pamiętam mój pirwszy projektor sony miał tylko 600 ansi a degradował projektory które miały 1000. Na dzień dzisielszy lepiej kupić projektor niż telewizor z tego panasonica też można zrobić 40 cali i ile miejsca w pokoju

pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.