Jump to content
IGNORED

Poszukiwań rychły koniec

marcin74

Recommended Posts

Witam all .

Dobiegają końca moje poszukiwania słuchaweczek do 100zł.

Z grona wielu kandydatów wyłoniłem 2 modele warte uwagi. Są to AKG K66 oraz Sennheiser HD 201.

Znam je tylko z opisów w prasie i internecie. Nie słyszałem ich nigdy. Dlatego nie wiem na które sie zdecydować.

Zależy mi głównie na tym , żeby słuchaweczki miały chociaż namiastkę tego co oferują produkty z wyższych półek.

Dźwięk podobny to tego jaki oferuje Sennheiser HD-590 lub HD-555. Czyli dynamiczny , detaliczny ( tu tylko 590 ) , oraz głęboki w miarę przyzwoity bas.

No chyba , że ktoś jeszcze zna coś równie przyzwoitego za te pieniądze.

Czekam na sugestie i ew. podpowiedzi.

pozdr

marcin

Nie chcę cię Marcinie smucić,nie koniec to a tylko początek Twoich tak trudnych poszukiwań.

Praktycznie większość forumowiczów dokonując zdobyczy audiofilskiej ogłasza koniec swych trudów w poszukiwaniu Graala.

Po jakimś czasie zdobycz pojawia się w dziale ogłoszeń i zabawa zaczyna się od początku(nie wspomnę o nagłym przypływie gotówki).

Dużo radości z nowej zdobyczy Frank z kresów wschodnich Tobie życzy(też zainfekowany).

:))

sluchalem HD 201 (99zl); przyzwoite sluchaweczki jak na te cene

sluchalem ich w jak Brat wybieral sluchawki

sa przyzwoite; basik jakis tam jest no jak w sluchawkach za stowke

Braciszek moj wlasnie tez szukal sluchawek w okolicach 100 zl

dopoki nie posluchal HD 280 pro (599PLN) i stwierdzil ze warto zbierac nastepnych szesc miesiecy

aby miec ten zasobny basik, porazajace wysokie, dynamike i wiele innych zalet moge tu wymienic

i przede wszystkim nie samowite wrazenia po odsluchu

Tobie tez polecam jeszcze troche pozbierac, bo 201 ani 202 nie sa porazajace i ich rywal ktorego wymieniles (nie sluchalem go) ale pewnie tez

pozdro

>Frank

Przerzyłem już początek jak i koniec. Skutek ? - Teraz się snują za mną niespłacone kredyty.

Nie moge do tego dopuścić po raz drugi.

Dlatego szukam czegoś taniego a w miarę dobrego.

pozdr

Jeśli nie boisz się "trendy" wzornictwa to powinny Cię zainteresować KOSSy KSC-55.

To są takie zakładane z tyłu głowy. Przetworniki od PortaPro. Co prawda nie leza tak dobrze jak one, co w słuchawkach ma również spory wpływ na efekty akustyczne, ale za to za ułamek ich ceny.

Za troche powyzej stówki mogę polecić swoje KTX Pro1. Moim zdaniem best buy jeśli chodzi o słuchawki przenośne. PortaPro są ciut lepsze,ale sporo droższe.

Parę wątków niżej masz coś o HD201:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.