Jump to content
IGNORED

Głośniki z Kompa Do Samochodu

hiphop1987

Recommended Posts

wie ktoś może jak podłączyć zestaw 5.1 głośników z komputera do auta ????? takie mam głośniki

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

szczerze mówiąc nie wiem czy to dobry pomysł, musiałbyś ingerować w zasilanie tego cuda, albo przetwornice napięcia jakąś załatwić. Regulacja głośności będzie mało praktyczna z tego co widzę pilot sterujący wychodzi na krótkim kabelku z suba który pewnie docelowo będzie w bagażniku, no chyba że to malczan. Hmm... czy będziesz robił kino samochodowe? ;) Jedyny pozytywny akcent takiego rozwiązania to ewentualny respekt wśród kumpli którzy będą zachwyceni tak bajeranckim rozwiązaniem nagłośnienia w samochodzie... wow

Zarówno sens jak i powód takiego rozwiązania przerastają moje najśmielsze wyobrażenia, ale są takie rzeczy które się nawet Kornikom nie śniły...

Ja tylko czekam na temat jak na bazie gitarowego wzmacniacza zbudować domowy system audio.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.