Skocz do zawartości
IGNORED

Car audio - Blaupunkt Freiburg Cr42


Zuzanna

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega oferuje mi radiomagnetofon Blaupunkt Freiburg Cr42. Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś może używał tego sprzętu i ma jakieś zdanie na jego temat. Czy 250 PLN to dobra cena za taki używany (ale wygląda na niezniszczony) sprzęt. Nie mogę się zdecydować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Och, Zuziu, chyba nie to forum. Ale jak bedziesz miala problemy ze sprzetem do domu, sluzymy rada. Nb. Blaupunkt dobre rzeczy robi, chociaz tego modelu nie znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkty mają świetne tunery, cd mi nigdy nie przeskoczył, nawet pełnym gazem po Czerniakowskiej, prosta obsługa, bez wodotrysków. Brzmienie raczej jasne i delikatne.

 

250 PLN - a ile to ma lat i ile kilometrów przejechało i ile kosztuje nowy taki sam lub odpowiednik?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Myślałam, że w stereo też czasami słuchacie w samochodach. Poszukam gdzie indziej.

Zbig - myślę, że to model z połowy lat 90. Taki design. Jeszcze bez RDSu, a przynajmniej nie ma tego logo na płycie czołowej.

Fadeover - czy posiadając wzmacniacz Rotel RA02 za 2.2 kzl nie jestem dla Ciebie partnerką do rozmowy? Myślałam, że rozmawiacie o sprzęcie a nie o pieniądzach. Rzucacie jakiś temat i tylko się licytujecie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza...zdaje mi się nie dostrzegłaś autoironii w tym co napisał fadover i Zbig...a co do tego czy posiadacz rotela jest partnerem do rozmowy to rozejrzyj sie po forum i chyba specjalnie nieodbiegasz od znacznej części forumowiczów...

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zuza

Przepraszam Zuzo ,że Cię tym żartem uraziłem - moim celem była rzeczywiście - jak to napisał Lolo - autoironia.

Przepraszam i specjalnie dla Ciebie opinia o twoim sprzęcie ( podzwoniłem tu i tam ).

Jest to dobry , stabilny klocek o ładnym brzmieniu ( miękkie samochodowe basy), czułym tunerku i dobrym mechaniźmie taśmowym.

Biorąc pod uwagę, że średnia cena nowszych CD odtwarzaczy - w podobnej klasie - zeszła do 300 - 350 PLN, twoja cena 250 PLN jest nieco

wygórowana. Mój ekspert handlowy wycenił tą maszynkę na max. 200PLN.

Już się nie gniewasz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fadeover jest zdenerwowany bo mu słuchawki rozmiękły.

 

Nowy Blaupunkt Rawenna 4x45 W z RDS i autoreverse kosztuje 599 PLN. W związku z powyższym 250 PLN za 7-8 letni to dużo za dużo. Dałbym najwyżej połowę żądanej kwoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Panowie,

Fadeover, niby widziałam ;-), ale trochę mnie poniosło, bo takie gadu-gadu przez 5 postów i żadnych konkretów.

Ale jestem nowa na forum, więc trochę niecierpliwa.

Nie chciałam być obrażalska.

Jeszcze raz pięknie dziękuję za info o sprzęcie. Będę musiała trochę utemperować kumpla, który chce mi sprzedać ten odtwarzacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzka, Ja cie serdecznie zapraszam na spotkanie w Harendzie 13 wrzesnia. Bedziesz jedynym egzemplarzem plci pieknej. Ja usiade przy innym stoliku, chce miec lepsza panorame komedii sytuacyjnej. Hahahaha...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
Gość rwd

(Konto usunięte)

takie małe pytanie mam radio blaupunkt sc 202(ale to nie jest ten model który znajduje na stronie blaupunkat te moje jest bardziej ubogie we wszystko nie ma rdsu itd) które przyjechalo z niemiec nie jest to najnowsze i najlepsze radio ale gra i jest nawet fajnei śmieszne z zyglądu ale nie ważne chodzi mi o to co oznaczają symbole vf i dist tak z ciekawosći .pozdrawiam pa.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.