Skocz do zawartości
IGNORED

Pralkożelazka istnieją! DVD vs CD...


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Właśnie w prasie (AUDIO VIDEO nr 7-8) odtrąbiono śmierć budżetowych CD-ków. :)

Odtąd koniec wątpliwości, co kupować w niskim zakresie cenowym. Odpowiedź brzmi: odtwarzacze wieloformatowe!

W półślepym teście odsłuchowym "budżetowe CD vs odtwarzacze wieloformatowe" odpustowy Philips DVP9000S pokonał takie asy budżetówki jak Harman Kardon HD755, Marantz CD5400 czy Cambridge Audio Azur 540C.

Myślicie że to koniec szoku? Dopiero początek! Teraz dopiero będzie... Na drugim miejscu (wciąż mowa o wrażeniach ODSŁUCHOWYCH!!!) lokuje się... SAMSUNG DVD-HD9545!!!

Trzymajcie mnie ludzie! Mówimy cały czas o przewadze BRZMIENIA! :)

A na poważnie: czas chyba przewartościować swoje myślenie o sprzęcie: zadziwia ekspansja Chińczyków i Koreańczyków w sferę brzmienia ze znakiem jakości... trzeba będzie pozbyć się uprzedzeń, bo niedługo kolega z dumą zaprezentuje nam swój system LG czy samsunga, rozkładający na łopatki audiofilskie europejskie klocki i 3x tańszy... ;)

Cieszę się że wyprzedziłem "trynd" i w moim domowym systemie odtwarzacz wieloformatowy gości od dawna jako jedyne żródło (zresztą autor jednej z opinii w tej gazecie twierdzi, że brzmienie Filipka 963SA podoba mu się bardziej niż DVP9000S).

W tej samej gazecie test monitorów Usher S-520. Jeśli to prawda, co tam piszą, to za niewielkie pieniądze można mieć piękne głośniczki do kina i stereo...

A ja jestem ciekaw, kiedy śmiercią naturalną zginą tanie wzmacniacze stereo... mam nadzieję że za mojego życia tane amplitunery z Korei nie pokonają dwukanałowych Roteli... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyziu! Jak ja mam być spokojny??? :)

Żeby, powiedzmy, wygrał Filip, za nim Kembrydż, potem Marantz, Harmanik a na końcu reszta wielokanałowej hołoty, to sprawa jest jasna: Philips Consumer rozliczył się z Migut Media... Ale nie! Na drugiej pozycji ten cholerny Szajsung również bije CD-ki brzmieniem! To co? Skośnoocy ich też skorumpowali??? Już bym popadł w śmieszność tak myśląc. Nie węszmy wszędzie złodziei i oszustów.

W dodatku nie mówimy o teście autorstwa jednego redachtora, tylko 3(!!!) i do tego jeszcze dodatkowo zatrudnili muzyków jazzowych, którzy odsłuchali całe towarzystwo podłączone do Krella bez uprzedzeń i mitów, które mogą towarzyszyć ludziom, obcującym z elektroniką użytkową na co dzień i ururpujących sobie prawo do jakiejś wiedzy w tym zakresie... I to mnie właśnie niepokoi, ponieważ przewraca w posadach mój system wartości: jak, do wielki Anielki, Szajsung może wygrać z Kembrydżem? ;)

Ale to wszystko nic - w następnym numerze zapowiadają testy Sonus Faber Concertino Domus! NARESZCIE! :) Już sobie ostrzę zęby - tylko dlaczego stolarka wydaje mi się, na fotkach zapowiadających test, gorszej jakości jak w moich Concertino z pierwszej serii... czyżby chińska? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To w temacie Chińczyków... Nie tylko cena, nie tylko....

Chińczycy chcą zarobić i wiedzą że dwie rzeczy są najważniejsze:

-cena

-obsługa

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie co się niedługo będzie działo na w europie w temacie przemysłu samochowego - tu dopiero będą jaja jak żółte zaoferują nam samochody wilekości clio/polo za powiedzmy 5-6 tys euro.

A to tylko kwestia roku lub dwuch....

 

Świat się przewróci do góry nogami a zdobyczy francuskiej polityki socjalnej nie uratuje nawet cała armia bufonowatych żaków sziraków..... u nas też będzie ciekawie....

 

sorry trochę mnie poniosło to przeciez temat nie na tą grupę ;-)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, ja juz od paru miesiecy jako zrodlo mam pioneera 668, ale z integry rotela jakos nie potrafie zrezygnowac - chociaz, w najblizszym czasie planuje odsluch h/k 635 i kto wie, co sie wydarzy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.