Jump to content
IGNORED

kity głośników w internecie

dodo

Recommended Posts

Muszę przyznać , że swego czasu poszukując po internecie znalazłem kilka stron z kitami kolumn głośnikowych ( nie chodzi o DiY ) lecz o kity z dokładnymi rysynkami technicznymi , zwrotnicami ( podane nie tylko proste wartości elementów ale również rodzaj tego elementu np. kondensator MKP SN , bipolarny , cewka taśmowa 12 AWG itp. ) + pomiary

strony te dodałem do ulubionych - może się kiedyś przyda

Wczoraj postanowiłem powrócić do tematu i co wszystkie te strony zniknęły

dziwne czyżby komuś nie spodobał się pomysł darmowego udostępniania kitów ?

Dla ciekawostki podam , że niektóre z nich są obecnie w sprzedaży detlicznej np. kity Qba - a rachej Intertechnika

Owszem nadal spotykam opis konstrukcji DIY lecz z reguły są to tylko poglądowe rysunki bez technicznego opisu ?

może znacie jakieś strony z kitami głośników ( dokładny opis ) ?

Boję się że trochę przesadziłem, jeśli tak to sory. Jestem całym sercem za samodzielnym konstruowaniem kolumn, kiedyś również wzmacniaczy. Dlatego każdy kto , czy samodzielnie, czy ze schematu, rrobi grające pudełka, jest OK!!!! W końcu to najwyższy stopień wtajemniczenia każdego Audiofila.

zabawa jest przednia. gwarantuje !:) osobiscie nie wyobrazam sobie zebym mial kupic jakis sprzet w sklepie. faktem jest ze efekty moga byc czasami oplakane ale nie nalezy sie tym zrazac.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.