Skocz do zawartości
IGNORED

Prośba o rozwianie tajemnic Denon DL-103


asterix

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym nabyć wkładke z tematu, ale w internecie znajduję mnustwo sprzecznych informacji na jej temat. Jedne źródła podają, że wkładka posiada igłę o kształcie sferycznym, inne, że posiada igłę eliptyczną. Siła nacisku na igłę rownież podawana różnie. Jedni podają, że jest to 1,5-2,0g, a inni, że to od 2,0-2,5g.

Czy mógłbym poprosić kogoś obytego z tymi wkładkami o wyjaśnienie mi, czy obecnie można nabyć wkładke DL-103 o nacisku 1,5-2,0g?

Posiadam gramofon, dla ktorego siła nacisku na igłę nie może przekroczyć 2g i stąd moja obawa, że mogę strzelić gafę przy zakupie. Znalazlem również, że modele DL-103D, DL-103M i DL-103S posiadały siłę nacisku w okloicy 1,5g, ale podobno obecnie nie są już produkowane.

 

Pozdrawiam

 

Asterix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym to wiem. Chodzi mi raczej o to, czy mozna dostac jeszcze DL-103M,D,S na naszym rynku. Obecnie Denon produkuje DL-103 i DL-103R. Jedna ma igle sferyczna, a druga eliptyczna, jednakze obie wymagaja sily nacisku powyzej 2g:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.