Jump to content
IGNORED

Modernizacja Kolumn Głośnikowych Polaris

plati

Recommended Posts

Witam.Mam Kolumny głośnikowe Polaris 300 i chiałbym się zapytać na forum czy niedałoby się ich w jakiś sposób zmodernizować tzn.wymienić zwrotnice głośnikowe itp rzeczy....

za wszyskie podpowiedzi i odpowiedzi z góry dziękuję....

odpowiadam - tak - da sie wymienić zwrotnice,głośniki,wytlumenie a nawet skrzynki(pozostawiając głośniki) i tp rzeczy Nie podajesz jaki cel chcesz osiagnać i w jakiej kwocie sie zmieścic. Jakie pytanie taka odpowiedż rzy kompkleksowej wymianie powyższych zostanie ci nautilius z nalepką polarisa :)

Przepraszam w zasadzie tak nieokreśliłem cel mojej modernizacij.

Na obecną chwile mam Amplituner Rxv 650 Yamaha i podłączyłem pod niego jeszcze końcówke Nad brzmienie w stero jest nawet całkiem całkiem tylko brakuje mi wysokich tonów średnicy jest nadmiar a natomiast niskie jakieś takie dziwne.Pewnego wieczoru postanowiłem rozkręcić swoją kolumne i zobaczyć po 13 latach jak je mam co w nich takiego się znajduje i stwierdzam że głośniki są całkiem całkiem natomiast system podłaczenia do tej dziwnej zwrotnicy mi się nie podoba.Dlatego się pytam może ktos zna inne zwrotnice lub sposób aby te kolumny lepiej pocisły za porady serdecznie dziękuję.....

Ps.Zaznaczam że jak bym miał kase to bym se kupił B&W i sie nie pytał a takto się człowiek szczypie.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.