Skocz do zawartości
IGNORED

Modernizacja Kolumn Głośnikowych Polaris


plati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam Kolumny głośnikowe Polaris 300 i chiałbym się zapytać na forum czy niedałoby się ich w jakiś sposób zmodernizować tzn.wymienić zwrotnice głośnikowe itp rzeczy....

za wszyskie podpowiedzi i odpowiedzi z góry dziękuję....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam - tak - da sie wymienić zwrotnice,głośniki,wytlumenie a nawet skrzynki(pozostawiając głośniki) i tp rzeczy Nie podajesz jaki cel chcesz osiagnać i w jakiej kwocie sie zmieścic. Jakie pytanie taka odpowiedż rzy kompkleksowej wymianie powyższych zostanie ci nautilius z nalepką polarisa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam w zasadzie tak nieokreśliłem cel mojej modernizacij.

Na obecną chwile mam Amplituner Rxv 650 Yamaha i podłączyłem pod niego jeszcze końcówke Nad brzmienie w stero jest nawet całkiem całkiem tylko brakuje mi wysokich tonów średnicy jest nadmiar a natomiast niskie jakieś takie dziwne.Pewnego wieczoru postanowiłem rozkręcić swoją kolumne i zobaczyć po 13 latach jak je mam co w nich takiego się znajduje i stwierdzam że głośniki są całkiem całkiem natomiast system podłaczenia do tej dziwnej zwrotnicy mi się nie podoba.Dlatego się pytam może ktos zna inne zwrotnice lub sposób aby te kolumny lepiej pocisły za porady serdecznie dziękuję.....

Ps.Zaznaczam że jak bym miał kase to bym se kupił B&W i sie nie pytał a takto się człowiek szczypie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.