Jump to content
IGNORED

Zanim wyrzucisz stare kolumny

Yanoosh

Recommended Posts

W jakimś wątku dotyczącym kolumn Tonsilu ktoś napisał, że właśnie takie kolumny wyrzucił.

Nie mogę teraz znaleźć tego wątku, ale chodziło o jakieś nieduże kolumny 2-drożne.

Mam prośbę...

Gdyby ktoś jeszcze chciał się pozbyć jakichś starych niedyżych kolumienek (może być Tonsil), to proszę o kontakt (e-mail w "o mnie").

Nie wiem, czy mi się to uda, ale nie chciałbym, żeby to wyglądało na żebry...

Od pewnego czasu mieszkam w innym mieście, ale czasem bywam u rodziców i coś bym tam sobie włączył.

Bywam tam rzadko, więc nie zależy mi na jakiejś wyszukanej jakości dźwięku i jeżeli w ogóle miałbym dać na to jakieś pieniądze, to chciałbym to zminimalizować (na przykład po kosztach przesyłki pocztowej).

Aktualnie mam tam tuner Diory, wzmacniacz DIY (moja praca dyplomowa ze szkoły) i kolumienki (pożal się Boże) od gramofonu Artur. Może się trafi też jakiś CD...

Z góry dziękuję za ewentualne propozycje.

Janusz z Torunia

CD się trafił. Mam na pawlaczu CD Diory 702. Jest sprawny tylko niekompletny, a mianowicie działał bez zarzutu do chwili wyciągnięcia z niego lasera (był potrzebny do Marantza). Oddam gratis jak sobie sam zabierzesz lub pokryjesz koszty wysyłki (jakieś 9 zł chyba).

> McGyver

Dzięki za ofertę. Tylko nie wiem, ile by kosztował laser do tego CD-fonu. A także, czy umiałbym go sam zamontować.

Moje wykształcenie elektroniczne jest już co-nieco podstarzałe. W owych czasach nikt nie słyszał o CD.

Pomyślę o tym i ewentualnie odezwę się na priv. Jeszcze raz dzięki.

Janusz z Torunia

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.