Skocz do zawartości
IGNORED

Zanim wyrzucisz stare kolumny


Yanoosh

Rekomendowane odpowiedzi

W jakimś wątku dotyczącym kolumn Tonsilu ktoś napisał, że właśnie takie kolumny wyrzucił.

Nie mogę teraz znaleźć tego wątku, ale chodziło o jakieś nieduże kolumny 2-drożne.

 

Mam prośbę...

Gdyby ktoś jeszcze chciał się pozbyć jakichś starych niedyżych kolumienek (może być Tonsil), to proszę o kontakt (e-mail w "o mnie").

 

Nie wiem, czy mi się to uda, ale nie chciałbym, żeby to wyglądało na żebry...

Od pewnego czasu mieszkam w innym mieście, ale czasem bywam u rodziców i coś bym tam sobie włączył.

Bywam tam rzadko, więc nie zależy mi na jakiejś wyszukanej jakości dźwięku i jeżeli w ogóle miałbym dać na to jakieś pieniądze, to chciałbym to zminimalizować (na przykład po kosztach przesyłki pocztowej).

Aktualnie mam tam tuner Diory, wzmacniacz DIY (moja praca dyplomowa ze szkoły) i kolumienki (pożal się Boże) od gramofonu Artur. Może się trafi też jakiś CD...

 

Z góry dziękuję za ewentualne propozycje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Janusz z Torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD się trafił. Mam na pawlaczu CD Diory 702. Jest sprawny tylko niekompletny, a mianowicie działał bez zarzutu do chwili wyciągnięcia z niego lasera (był potrzebny do Marantza). Oddam gratis jak sobie sam zabierzesz lub pokryjesz koszty wysyłki (jakieś 9 zł chyba).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> McGyver

Dzięki za ofertę. Tylko nie wiem, ile by kosztował laser do tego CD-fonu. A także, czy umiałbym go sam zamontować.

Moje wykształcenie elektroniczne jest już co-nieco podstarzałe. W owych czasach nikt nie słyszał o CD.

Pomyślę o tym i ewentualnie odezwę się na priv. Jeszcze raz dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Janusz z Torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.