Jump to content
IGNORED

PMA 1080r +cd do 300 i kolumny do 500

Grzech76

Recommended Posts

Witam Forumowiczów!

Składam swoje pierwsze stereo. Mam na to wszystko kwotę 1500 zł. Słucham metalu, lubię czysty szczegółowy i dynamiczny dźwięk bez krzykliwej wysuniętej średnicy męczącej słuchacza. Pokój mam 12m2 podłuzny.Dziś przyjedzie do mnie wzmak denon pma 1080R. Brakuje mi jeszcze cd i kolumn. Czytałem na forum o cd-kach do tego wzmaka polecane byy pioneery, marantz po tuningu, philips. Mam prośbę do forumowiczów:

1. Czy można prosić o pomoc w zakupie i ewentualnym tuningu cd do 300 zł.

2. Czy można prosić o pomoc w doborze, zakupie lub zrobieniu monitorków do 500 zł.

Proszę nie traktować tego posta jak przejaw lenistwa lub wygodnictwa. Ja sam nie umiem robić takich rzeczy a nie stać mnie na zmarnowanie pieniędzy, dla mnie 1500 zł to jest bardzo dużo pieniędzy (długo zbierane) i chciałbym je dobrze zainwestować.Zwracam się do was bo mam większe zaufanie niż do allegro. Kupujc na allegro cd nie mam pojęcia co jest w środku a fachowiec poprawi co trzeba i jeszcze może ztuningować. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Pozdrawiam Grzegorz

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten wzmacniacz zasługuje na lepsze kolumny, ale na to przyjdzie może czas później. Mam takie monitorki, które z tym wzmacniaczem zagrają dobrze:

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . O CD też się pomyśli. Namiary w "o mnie".

Hidden Content

Hidden Content

jaro4444. Dziękuje serdecznie za pomoc jakiej nam udzieliłeś. Miło spotkać jeszcze tak porządnych i uczynnych ludzi. Sprzęt jeszcze w drodze, ale za godzinkę powinien dotrzeć, oczywiście dam znać. Jak go dorwe w swoje łapska to się chyba z nim prześpię :). Pozdrawiam serdecznie

Hidden Content

• 4 weeks later...

Witam!

Skompletowałem już swoj zestaw hi fi za 1500 zł. Wzmacniacz denon 1080R za 720zł kolumny prawie DIY (kto je robił jest w o mnie) za 700zł i cd onkyo dx 7011 z pilotem za 150zł. Słuchalem tego dziś kilka godzin i moge śmiało napisać, że:

1. Żaden sprzęt nowy do 1500zł na 100% nie ma szans (i nic dziwnego bo za te pieniadze można kupic tylko mini wieże).

2. Każdy kto chce skompletować sprzęt z 2 ręki za tą kwotę złoży już zadowalający zestaw.

3. Doświadczenia nie mam ale denon 925 + cd dcd 735 + B&W 602 S grają lepiej. Słuchałem tego dawno ale takie mam wrazenie. (no i cena takiego zestawu byłaby wyższa nawet z drugiej ręki)

Podsumowanie.

Za te pieniądze jestem usatysfakcjonowany z dźwięku jaki uzyskałem. Wiem napewno, że będę jeszcze testował różne źrodła bo cd onkyo nie cieszy się za dobrą opinią. Jednak mogę napisać z czystym sumieniem, że mając 1500 czy 2000 zł na sprzęt nie ma co się pchać w zestaw nowy poniewaź są to za małe kwoty by kupić coś konkretnego.

Za jakiś czas jak kilku kolegów posłucha mojego zestawu dodam ich opinie. Pozdrawiam wszystkich i polecam klocki z 2 ręki. Grzech

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.