Jump to content
IGNORED

zwora pre main

sittek

Recommended Posts

no tak.ja takiej zwory z tyłu nie widziałem.Sprzet działa bez zarzutu.Hasło" zwora pre-main dla kanałów głównych" znalazłem w opisie sprzętu yamahy.Pytam,ponieważ kręci mnie aby podpiąc do Yamahy końcówke mocy,tylko nie wiem czy technicznie to wypali.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

bardzo jestem ciekaw co oznacza "inaczej":)

ja mam nadzieję,że dzwięk w końcu sie oderwie od kolumn(avance 503)i nie będzie płaski.

Yamaha 795a to mocny klocek ale w strzelankach i wybuchających bombach.W stereo brzmi

jak sony,czyli płasko,nudnie głośno na koncach pasma,pomimo ogromnej dynamiki.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Nigdzie nie napisalem "inaczej".

>ja mam nadzieję,że dzwięk w końcu sie oderwie od kolumn(avance 503)i nie będzie płaski.

>Yamaha 795a to mocny klocek ale w strzelankach i wybuchających bombach.W stereo brzmi

>jak sony,czyli płasko,nudnie głośno na koncach pasma,pomimo ogromnej dynamiki.

Nie chce Cie straszyc, ale nie licz na wielka zmiane. Trzy szybkie: zadbaj o prawidlowa akustyke pomieszczenia, sluchaj z odpowiednim poziomem glosnosci, w jakims salonie/u znajomego audiofila posluchaj jak brzmia referencyjne zestawy audio.

Moim zdaniem - troche bladzisz.

Kup kolumny ktore Ci odpowiadaja, ustaw je porzadnie, zrob porzadek akustyczny w pokoju (bez specjalnych kosztow) a potem baw sie w szlifowanie dzwieku wzmacniaczem, zrodlem czy nie daj Boze audiofilskimi bezpiecznikami.

Zebralo mi sie dzisiaj na starcze nauki :))) przepraszam Forum. A Sittek i tak mnie nie poslucha, czuje ze wsiakl ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.