Skocz do zawartości
IGNORED

AcuHorn w USA


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny polski producent probuje sil na zagranicznym rynku. Cena chyba troche wyzsza niz u nas.

 

The AcuHorn grand biancore155 ($11,500 per pair) uses a pair of Tesla drivers along with Siltech Generation 5 internal wire and WBT binding posts. The speakers are said to be 99dB sensitive and a 4-ohm load, appropriate for use with SET amplifiers from 3 to 30 watts per channel. Each grand biancore155 measures 62"H x 8"W x 24"D and weighs 90 pounds. Finishes are said to be available in "natural high-quality veneers."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth, przepraszam za offtopic: podoba mi sie aktualny dol tej strony :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acuhorn to dobry przykład do nasladowania jak sprzedac szit za duze pieniądze

pokazuje to ile moze zdziałać dobry marketing i kształtowianie odpwowiedniego dizajnu firmy

gratulacje i oby sie im wiodło coraz lepiej w biznesie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL - wlasnie kupilem dla siebie. Na razie tylko te duze bezpieczniki, do skrzynki bezpiecznikowej, ale na te male tez przyjdzie czas, jak bede mial juz docelowy sprzet :-)

 

Te na zdjeciu to jakies "chinczyki" z Hong Kongu - niemieckie AHP jest 2-3 razy tansze, a pewnie nie gorsze (podobno nawet ceramiczne brzmia lepiej niz szklane).

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-579-100005195 1170271924_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje tego dystrybutora gorszego juz nie mogli sobie wybrac no coz mam nadzieje ze zmienia w krotce czego im zycze :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“I drink a great deal. I sleep little and I smoke cigar after cigar. That is why I am in the two-hundred percent form” Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendrek, znajomy audiofil z duzym stażem słuchał

mnie wystarczy jego opinia i to co widzę w środku tych kolumn a to typowy szit

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wężu, 20 Lip 2005, 00:32

 

To nie jest typowy szit. To on jest bardzo nietypowy wręcz. To szit nad szitami. Czyli gówno podniesione do kwadratu. Ujawnia tę prosta prawdę że wszystko może być arcydziełem - wystarczy nasrać do puszki zalutować opisać i mamy dzieło sztuki.

Wystarczy głośnik od starego kołchoźnika za 25zł. włożyć w obudowę ze sklejki za 400zł. dodać trochę kabli i złoconych bajerów za 150zł. i wystawić cenę za całość 7.000,zł. A jak jeszcze za mało hi-endu to walnąć 11.500,USD i już mamy piękny dźwięk!

 

Niestety nie podzielam Twego zachwytu nad marketingiem, bo tu nie ma żadnego marketingu. Wysiłek intelektualny włożony w sprzedaż jest wręcz zerowy - zresztą w samą konstrukcję też. Inwazja Accuhorna na USA jest tak naprawdę ucieczką w rejony gdzie jeszcze się na nich nie poznali. W Polsce wystarczyło przeczytać pierwszą wersję ich strony internetowej żeby wiedzieć z czym (i z kim) klient ma do czynienia. Teraz się trochę poprawili i większość bredni znikła z tekstów na stronie. Ale jak widać to za bardzo nie pomogło - więc czas ruszyć za ocean odkrywać nowe lądy i nowe miliony naiwnych z gruba forsą...

 

Wysokie ceny takiego hi-endu są poniekąd uzasadnione. Producent wie że klienci szybko się zorientują że mają do czynienia z szitem. Jest świadomy że sprzeda niewielką ilość a do tego może jeszcze za czas jakiś ktoś mu gębę obić. Duże ryzyko, krótki żywot rynkowy produktu, więc cena musi być wysoka żeby się zwrócił już po upolowaniu pierwszego frajera... A zawsze ten pierwszy się trafi, zgodnie z zasadą - znajdzie się głupi co to kupi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>qubric, tyś chyba miał ciężką noc. chłopie zastanów się trochę, to jest forum o audio, nie o biznesie. jak chcesz być biznemenem to kup kilka par tych głośników, posłuchaj w różnych obudowach, przekonaj się, że fajnie grają i sprzedawaj za taką cenę coby nikt ci ... nie obił, jak w twojej wypowiedzi.

panowie, postarajcie się o odrobinę obiektywizmu, ta tesla dla wielu ludzi słuchających muzyki może okazać się wybawieniem, bo gra miło. macie rację wyrażając dezaprobate dla działań handlowych firmy, ale dlaczego dostaje się głośnikowi? czy ja przekonując się do niego, bo odpowiada mi dzwięk mam pisac o skan spikach w BR że to gówno z aluminiowej puszce zrobione z papieru toaletowego. skoro duńskie głośniki sprzedają się na rynku to znaczy, że komuś odpowiadają, nie? więc może zamiast miotać na producenta o nieskończonym apetycie na kasę (a w kablach połączeniowych to jest inaczej niby?) rozróżniajmy działania marketingowe od własności samego produktu. bo strategia firmy jest żenująca jak prawie każdego producenta "elitarnego audio" ale głośnik jest całkiem spoko, dla wielu bardziej spoko niż niejedna wifa czy inny szit ;))

z góry przepraszam, nie mam zamiaru obrażać słuchaczy typowych systemów z tabliczkami obowiązkowymi na obudowie ;)

pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Inwazja Accuhorna na USA jest tak naprawdę ucieczką w rejony gdzie jeszcze się na nich nie poznali"

 

Tylko że tam żadne gówno nie przejdzie. Za dojrzały rynek, audiofile są za bardzo doświadczeni, tylko w takich krajach jak Polska takie numery przechodzą.

 

>Jendrek

 

"panowie, postarajcie się o odrobinę obiektywizmu, ta tesla dla wielu ludzi słuchających muzyki może okazać się wybawieniem, bo gra miło"

 

Tylko gdyby producent wstawił tam parę Fostexów kosztujących w hurcie 400-500zł (no z tych 7tys. chyba by na to starczyło) to tym wielu ludziom słuchającym muzyki było by dużo bardziej miło...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak byloby bardziej miło, ale straciliby wizerunek kolumny z oryginalnym/niepospolitym glośnikiem. myślę że marketing/oszołomstwo swoją drogą, ale to nie jest powód by walić młotem w głośnik kosztujący 26zł ;) bo on niczemu nie winien.

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty pleciesz bzdury! Aż szkoda dysktować. Ile ty masz lat? Nie 16 przypadkiem?

 

To moze uznani producenci Hi-Endu powinni zacząć wstawiać Alphardy i inną tandetę do kolumn bo to by było orginalne...

 

Ech, taka właśnie świadomość sporej części audiofili polskich... :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendrek, 20 Lip 2005, 09:39

 

Ta tesla to głosnik pospolity aż nadto... Pospolity od dobrych 40 lat. Wygląda i brzmi jak z ruskiego kołchoźnika. Mozna sobie równie miło słuchać starego radia Tesli czy Unitry... Można słuchac bum-boxa... I wszystkie one nie znajdują aprobaty na tym forum, a akurat jedna gówniana Tesla od starego radia ma byc miodem na uszy i super dżwiękiem.

 

Dziękuje za takie wybawienie. To szit i gra jak szit. A cena 11.500,USD świadczy o tym że ludzie gotowi są kupić gówno, a producent musi zarobić juz za pierwszym razem, bo drugiej szansy rynek mu nie da. Taka polityka świadczy o tym że sam producent wie że jest to gówno i za wiele tego nie sprzeda - to najlepiej świadczy o wartości jego wyrobu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gubric>

ja kiedyś miałem cię za teoretyka/ale autorytet, a ty widzę bluzgasz bezmyśl

bez jakiegokolwiek zrozumienia tematu. nie da się wszystkiego oceniać na podstawie Qtc czy innych.

obsługa pralki np. wymaga całkowicie odmiennych umiejętności, tak jak i odróżnienie kolumny głośnikowej za kilka

ładnych tyś od głośnika za parę złotych i stosowanie do nich odpowiedniej miary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendrek, 20 Lip 2005, 10:07

 

Poczytaj sobie recenzje ludzi którzy tych Accuhornów słuchali. To jest dźwięk za 26,zł. Nie za 7tys.zł. ani tym bardziej za 11.500,USD. Tesla ARZ66.. kosztuje 26,zł. i daje dźwięk za 26zł.

 

Jesli ktos nasra do puszki i sprzeda ci to jako konserwę, to jest oszustem. Ale jesli nasra do puszki napisze na niej że to twór artystyczny i sprzeda ci za grube miliony to jest artystą!

 

Tak samo jest z Accuchornem - to takie "gówno w puszcze" ale z wysoką ceną sugerująca jakies mistrzostwo swiata dźwięku.

 

Dla mnie każdy kto robi taki numer to oszust - nie artysta, ani nie geniusz marketingu. Równie dobrze może sprzedawać ci Kolumnę Zygmunta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek>

ależ ja nie plotę bzdur. odróżniam tylko przedmiot, od audiofilsko/marketingowej otoczki. czy uważasz, że powszechna na tym forum metoda na tani audiofilski dzwięk w postaci tonojów wielkości pudełka po papierosach jest monopolem na racje? czy bzdurną jest rada nabycia wspomnianych wyżej, czy głośnika tesli, czy w końcu mission czy innych tanich, kiedy ktoś mówi, że nie może wydać więcej niż..... ? zapewniam Cię bartku, że stać mnie na osławione fostexy czy lepiej nawet, ale szkoda byłoby mi kasy na te głośniki po to tylko żeby się przekonać jaki jest charakter dzwięku z OB. taka myśl przyświecała mi przy pierwszym wpisie. nie pisałem w obronie AcuHarna, bo sam śmieję się z ich wyrobów, ale dlatego, że czasami w tematach forum pyta ktoś po prostu "czy ja mogę zrobić sobie takie coś z innym tańszym głośnikiem bo na inny mnie nie stać?" i wtedy z wpisów typu qubric wynika, że nic co nie jest hajendem nie ma racji bytu. nie sądzisz, że to jest nieco niesmaczne. Uważam, że głośnik tesli jak na 26zł gra świetnie, ale jak na kilka tysięcy to już beznadziejnie, więc nie piszmy "szit" tylko dlatego, źe jakiś oszołom sprzedaje go w deskach z kilkusetprocentową marżą.

podsumowująć, jeżeli ktoś chce spróbować i zacząć szukać w inną stronę niż zestawy wielodrożne to jest okej i nie wiedzę powodów żeby mówić źe to bzdury. po próbie z tym głośnikiem wiem, że chcę spróbować z czymś lepszym, gdyby nie było tej tesli to nie byłoby próby. czy już teraz się rozumiemy? ps. mam zdecydowanie więcej lat niż 16, nawet kilka prawie więcej:)

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jako kultowy samochód :)))

 

Na Tesli mozna zrobic tanim kosztem tanią kolumnę. 26,zł. w kieszeń nie parzy ale ubytku wiekszość z nas nie poczuje.

 

Przykład Accuhorna pokazuje czym naprawdę jest i na czym polega hi-end... Własciwie to z niego robi juz karykaturę. Przy takim przebiciu jestem w stanie utrzymać przez rok "firmę" ze sprzedaży jednej pary kolumn. Prawdopodobnie drugiej pary juz nie sprzedam, ale co to szkodzi. Znajdę innego dystrubutora i kraj w którym o mnie nie słyszeli (a to nie problem bo jesli sprzedaje po dwie sztuki to jest jeszcze wielu którzy o mnie ani moich wyrobów nie słyszeli - więc mam kogo naciągać).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendrek, 20 Lip 2005, 10:26

> i wtedy z wpisów typu qubric wynika, że nic co nie jest hajendem nie ma racji bytu<

 

Pokaż, z którego z moich wpisów wynika taki wniosek.

I jak do niego doszedłeś???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tannoy wielkości pudełka po papierosach nie kosztują 7 tys. tylko nie cale 700zł a to różnica. Fostexy to wcale nie są żadne osławione głośniki, to po prostu tani zamiennik Lowthera i właściwie jedne z niewielu szerokopasmowców oferujących naprawdę DOBRY dźwięk za bardzo niewielkie pieniądze. I nie nadają się do OB , tak apropo :)

 

Tylko jest różnica między niezbyt bogatym DIY-erowcem który za 26zł chce miec akceptowalny dxwięk a sprzedawaniem tego na rynku za 7 tys. gdyby ten głosnik był rewelacyjny to albo już dawno by nie kosztował 26zł albo byłoby 150 firm pakujących go w kolumny. Temat nie jest jak za grosze zrobić kolumny tylko o firmie AcuHorn (czy jak im tam) a ty popełniasz wpisy jak byś był ich przedstawicielem/ włascicielem lub bliskim znajomkiem.

 

Powiedz mi tylko jedno, czy audiofil spragniony audiofilskiej, szerokopasmowej przyjemności ma wydać 7 tys. zeby się przekonac że po miesiącu chce cos lepszego? Taka kwota zobowiązuje do dwóch rzeczy:

 

1. Przede wszystkim do tego zeby głosniki wmontowane nie kosztowały 26zł (no chyba ze są rewelacyjne i są lepsze od nnych za 1000zł, ale tak nie ejst)

2. Do tego aby się długie lata cieszyc dobrej jakości dźwiękiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek>

 

zgadzam sie z tobą, chodziło mi tylko o wpis opluwający głosnik, który jest boga ducha winny, jak to się mówi. nie bronię wcale producenta, bo

trąci to cwaniactwem, choć to metoda marketingowa dośc powszechna w świecie w ogóle. co do fostexów i OB wiem, ze sie nie nadają, stąd mój skromny elsperyment z głośnikiem o który się kłócimy.

może faktycznie wybiłem temat na nieco boczny tor za co przepraszam.

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem te bluzgana tesla nie jest wcale gorsza od fostexa sigma208. stosunek jakosci do ceny jest tu nie do pobicia. zreszta proponuje sie samemu przekonac. w koncu to tylko 26 zl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda sigmy 208 nie sluchalem, ale w swoich tubach (niekoniecznie AcuHorna) wymienialem Tesle na FE206E - roznica jest kolosalna, nie zaluje ani zlotowki. AcuHornow rowniez sluchalem - maja swoj urok np w akustycznym jazzie, ale wydanie 7-8tys na taki dzwiek wydaje sie byc ... malo rozsadne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa jest o kolumnie za 11.500,USD, a nie o Tesli.

 

Tesla w kolumnie za 200zł. byłaby wspaniała i kolumna byłaby wspaniała.

Tesla w kolumnie za 11.500,USD to wielka kupa jak cała taka kolumna i naciąganie frajerów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubrik a jak frajerzy chcą być naciągani! ;o)

Poważnie:nie lubię takich firm oj nie lubię ;o)Kiedyś słuchałem jakiegoś ich wyrobu w Hifi Clubie cieniutko grał,cieniutko a dezajn łe,powoskowana sklejka obrzydlowość,ale to moja opinia ;o

No,ale jak chcą podbijać rynek amerykański niech próbują :O)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność słuchać kolumn tego producenta. Dźwięk jest ciekawy, bo przypomina odbiornik radiowy mojej babci pamiętający II wojnę (jeszcze działa!). Jeśli się nie mylę, to właśnie odbiornik Tesla. Oczywiście nie ma to nic innego z hi-enedem, a nawet hi-fi, ponieważ pokaźna część pasna jest w tych kolumnach zwyczajnie urżnięta, a reszta "cieplutko" zdeformowana. Ale cóż, pewnie za taki powrót do dzieciństwa niektórzy skłonni są zapłacić 11 tys dolarów. Drodzy panowie, przecież tu nie chodzi o zjawiska natury muzycznej. Gdybym miał odpowiednie zasoby kupiłbym te kolumny babci na urodziny. Nie dośc że ładnie grają, to jeszcze kwiatek ładnie się na nich prezentuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 15

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.