Jump to content
IGNORED

Pies poszukuje nowego domu.

wojtekitek

Recommended Posts

Drodzy koledzy/koleżanki,

Poszukuję domu z podwórkiem dla rocznego psa będacego mieszańcem wyżła (ze sznaucerem prawdopodobnie). Psiak jest bardzo łagodny aktywny. Toleruje wszelkie inne psy i lubi dzieci (siostrzeniec i bratanica nie raz juz się z nim bawiły) Mam go od bardzo niedawna (pochodzi ze schroniska) jednak rodzice nie godzą sie na trzymanie tak dużego i aktywnego psa w komunalnyym mieszkaniu i jestem zmuszony znaleść mu nowy dom - jak najszybciej , póki nie przyzwyczaił się w pełni do nowych warunków :(

Jako , że Mefisto (takie nadałem mu imię kilka dni temu) jest wulkanem energii nadaje sie raczej do domów z podwórkiem gdzie bedzie mógł się do woli wybiegać.

Posiada aktualne do przyszłego roku szczepienia przeciwko wściekliźnie i nosówce oraz jest odrobaczony.

Mój mail i telefon jest w zakładce " o mnie"

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-2906-100005189 1170271935_thumb.jpg

post-2906-100005190 1170271934_thumb.jpg

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Wejdź na stronę

Hidden Content

W szczególności jest tam dział ogłoszeń, a także forum.

Hidden Content

Zamieściłem temat tutaj gdyż jest to forum z którym jestem, że tak powiem, związany.

Co do stron o psach tu temat wygląda nieciekawie gdyż własnie psa znalazłem za pomoca jedego z takich forum . Jakbym zamieścił tam wątek ze potrzebuję znaleśc dom dla psa którego niedawno wyciągnałem ze schroniska to by mnie słownie zlinczowali, że jestem nieodpowiedzialnym głupkiem - widziałem już takie sytuacje :/

Jedna rzecz mnie pociesza - pies nie będzie gnił dłużej w schronisku.

Pozdrawiam

Wojtek

To spróbujmy od innej strony. Mefisto ma rok i jest wulkanem energii. Podobno 2 lata są taką magiczną granicą, po której można oczekiwać "ustatkowania" w zachowaniu psa. (Słyszałem to od różnych właścicieli psów jako "doświadczenia własne".) Może jednak mógłby zostać u Ciebie :-) Twoja troska wskazuje na to, że byłbyś mu dobrym panem, a psy ze schroniska potrafią okazywać szczególną wdzięczność.

Mam psa od niewiele ponad pół roku i czasem myślę, że długo podejmowana decyzja była błędna. Jednak na myśl o tym, że mogłoby go nie być w moim życiu, robi mi się jakoś przykro i pusto. Wystarczy, że mu spojrzę w oczy i... sam wiesz. A jeśli musisz go oddać, szukaj dalej dobrego domu.

Napisałeś: "by mnie słownie zlinczowali, że jestem nieodpowiedzialnym głupkiem". Jeśli przedstwisz swoją sytuację, znajdą się tacy, co nie zrozumieją - no i co? - a może niechcący znajdzie się też nowy dom dla Mefista.

Hidden Content

Hidden Content

widze, ze niektorzy traktuja zwierzaki jak jakies zabawki...

szukaj domu, w ciagu paru tygodni powinienes znalezc, oglaszaj na psich stronach i gdzie sie da. no i po znajomych.

rodzicow nie zazdroszcze. zreszta - rozmiar psa mozna ustalic zanim sie go wezmie...

Ogłoszenia umieszczam gdzie się tylko da. Wina jest niestety pomojej stronie bo nie uzgodniłem z rodzicami wielkości psiaka. NIe wyganiają mnie z nim - nic w tym stylu :( poprostu szukamy mu razem domu z ogrodem gdzie napewno będzie czuł się lepiej niż w bloku. Jednak fakt faktem że nie chcą tak duzego psiaka, bo mama mówi ze z jej chora ręka nie poradzi sobie z nim kiedy ja pójdę na studia :(

Wiem, że błąd jest po mojej stronie...niestety :(

Pozdrawiam

Wojtek

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.