Jump to content
IGNORED

Amplituner TELEFUNKEN RR100 problem!!!

krawco

Recommended Posts

witam

suzkałem juz we wpoisach ale nie znalazłem tego teamtu otoz chodiz mi o to ze moj amplituner telfunken rr 100 po włączeniu radia na lewy głosnik cos przerywa sprawdzałem głosnik i kable i nic nie wskazuje na to zeby one były uskzodzone amplituner mam gdzies od rokui i pierwszy arz mi sie takie cos zdazyło i nie wiem co mam zorbic bo jak włączam i na jakąs stacje radiową i jest stereo to na lewy głosnik cos pzrerywa i sie scisza a wtedy sie na prawym jakby podgłasniało a gdy włązce wyłącznikiem na mono wsyztsko gra dobrze ale gdy znowu stereo to ten sam problem prosz epomozcie mi bo juz sam nie wmie co mam zrobic a do sprzetu sie naprawde przywiązałem id ziwek tez ma dobry takze prosze o pomoc i z gry dzikeuje

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>No to może uda mi się Ci pomóc - należy iść do serwisu/zaprzyjaźnionego mechanika (niepotrzebne

>skreślić)

ew. jesli kol. Krawco wie jak trzymac srubokret to niech urzadzenie rozkreci i potraktuje potencjometry Kontaktem-PR a przelaczniki Kontaktem-S. Jest szansa ze to wystarczy a nic sie przy tym nie uszkodzi (ofc nalezy to robic na WYLACZONYM sprzecie)

Hidden Content

pyru taki modry jestes ciekawe czy ty sie nie pytałes o nic na forum i ciekawe czy odrazu ciebie ktos tak zjechał jakos jak inni pytają o cos w sprawie gramofonu to ludiz enormlanieodpowiadają ale niemusi znalezc sie taki pyru i odrazu sie przczepic

re: alexx juz rozkrecałem i potraktowałem potencjometry podobnym płynem ( cleanser pr) ale niestety nic to nie dało raczej , gdy podłączony jest gramofon do wejscia phono wydaje sie ze gra dobzre a probloem tkwi raczej w radiu myslałem ze ktos miał podobny problem ale widze ze jak narazie odzywają sie tylko osoby ktore bardziej chcą mnie zniechecic do tego forum aha i jescze jedno to ze jestem nowym forumowiczem nie znaczy ze ordazu mozecie uwazaac mnie za totalnego laika ( to było do pyru i do alexx'a)

Hidden Content

• 2 years later...
Guest G.Mark

(Konto usunięte)

Jeśli nie jesteś obcokrajowcem, to nic nie usprawiedliwia Twojego stylu wypowiedzi. Jest wstrętny, chaotyczny, naszpikowany błędami ortograficznymi i interpunkcyjnymi. Jeśli masz zaświadczenie lekarskie, korzystaj z przeglądarek internetowych, oferujących sprawdzanie pisowni. Zajrzyj też tam http://rtfm.killfile.pl/#poprawnie

GM

Guest G.Mark

(Konto usunięte)

Przepraszam, dopiero teraz zobaczyłem, że wrzaski pytającego to odgrzewane kotlety są. :-) Amplituner pewnie już dawno sprzedany.

GM

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.