Skocz do zawartości
IGNORED

Mam tak samo jak Ty...


Prezes WS

Rekomendowane odpowiedzi

>Prezes WS

>Pytałem bo ostatnio ten piękny zwyczaj jak by zanikał ,a szkoda.

>Czy było jakieś duże wydanie Harmanowicza? bo moje maleńkie.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałem się jak inni wczoraj o godzinie 17.00 przy Rondzie ONZ. A chwilę później w Radio Jazz, które akurat było włączone zabrzmiał "Sen o Warszawie" Czesława Niemena. Jestem przekonany, że zdecydowana większość z nas znalazłszy się w tym miescie 61 lat temu założyła by na rękawy biało czerwone opaski. WS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem wczoraj w amerykanskim towarzystwie do muzeum powstania. W pewnym momencie wasaty w srednium wieku mezczyzna w nieco nieudolny i niezgrabny sposob pchajac wozek o zawartosci malego dziecka zwrocil sie do mnie kilka razy mowiac coraz bardziej nerwowo "prosze Pana...prosze Pana!!...PROSZE PANA!!!!" wiec zapytawszy sie w czym moge pomoc uslyszalem nastepujace pytanie: "Niech mi Pan powie, jak to jest tak byc niemcem i teraz tutaj byc w tym muzeum i to ogladac, co?". Odpowiedzialem, ze urodzilem sie 15 minut spacerem w kierunku zachodnio-polnocnym od muzeum, ze angielski zdecydowanie sie rozni od niemieckiego po czym zapytalem "skad Pan przyjechal?", ale na to pytanie nie udzielono mi juz odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz,

 

jesli pare osob mowi ci, ze jestes Niemcem (pamietasz: w Victorii, teraz w USA) to nie dyskutuj, tylko wloz odpowiedni mundur i wyrzuc prawe ramie w przod !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

PREZES WS NIE ŻYJE. Mój jedyny WOJCIECH nie żyje. Zmarł 6 sierpnia rano na moich rękach. Ostra niewydolność krążenia. Dziś był pogrzeb. Nie ma już świata. Kocham Go i zawsze będę kochała. 9 sierpnia była kolejna rocznica bycia razem. Jutro mieliśmy jechać z Wojciechem i córką do Włoch. Miało być pięknie, a jest rozpacz, łzy i pustka... Przeraźliwy smutek i ból duszy. Kocham GO! Tylko jego skowronek maleńki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspolczuje nikomu. Fanatyzm zdjec, milosc, przemoc, rozstania, powroty, smierc, Wenecja, nie wiadomo czyje dzieci.... Reasumujac: brazylijska telenowela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w imieniu Wojciecha i swoim. Tam dokąd odszedł, Baden Powell najpiękniej na świecie gra i niepowtarzalnie śpiewa mu najsmutniejszym głosem "Samba em preludio". A Donny Hathaway w cudowny sposób mówi mu "You've got a friend"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałem wątek o bossanovie. Zrobiłem to uważniej, bo juz wiem; niesamowite odczucie, że jest tu z nami przez świadectwo swego uwielbienia dla muzyki brazylijskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie jak 7 lipca 2005 o godzinie 07:36 Prezes WS strawestował mój post z 2004 roku z okazji śmierci Luthera Vandrossa:

"Był Donny Hathaway - wszystko

Jest Luther Vandross - nie wszystko"

NO I SPOTKALI SIĘ... WS

 

Nie znałem go, ale pozostanie w mej pamięci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy2:

- ja i PrezesWS uważaliśmy, że Twój wpis jest najpełniejszym podsumowaniem dwóch postaci muzycznych: Hathawaya i Vanderossa. Hathaway mial w głosie i sposobie wyrażania uczuć muzyką- wszystko. Vandeross mial tylko nieco sentymentalnej barwy głosu, zbliżonej do H. - nie wszystko! Muzyka inna, inaczej odczuwalna. Hathaway jest niepowtarzalny. Pewnie teraz stworzyli w "drugim świecie" harmonijny duet, a Wojciech słucha z ogromną przyjemnością (chciałabym aby tak było).

 

Marcin:

- Słuchałeś! Dziękuję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim! Wojciech bardzo lubił to forum i każda myśl o Nim na pewno do Niego dociera. Kocham GO i jest mi strasznie ciężko. Dziękuję, że jesteście w tym momencie z nami. Dziękuję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.