Skocz do zawartości
IGNORED

Mam tak samo jak Ty...


Prezes WS

Rekomendowane odpowiedzi

[']

Naprawdę głęboko mnie poruszyła ta wiadomość. Choć nie znając osobiście człowieka, tylko interaktywnie porozumiewając się poprzez forum można by powiedzieć, że to bardzo bliska śmierć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky, no dobrze, ale co bylo przyczyna zgonu? Podaj miejsce i date pogrzebu. Niektorzy z nas na pewno przyjda. Jestem przekonany, ze nawet ktos przyniesie jakis wieniec. Moze nawet jakis fajny, taki jakis specjalny, nietypowy, taki wymyslny, taki pasujacy do okazji, taki pasujacy do prezesa. I do ciebie. Tobie moze w ogole dostanie sie cos nawet fajnieszego. No to jak Skylark?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero przeczytałam ten wątek...Sky, jest mi niezmiernie przykro...wiem, co czujesz, strata bliskich osób nikomu nie jest obca...Trzymaj sie cieplutko. Moze czas,wspomnienia pomogą choć trochę..

 

:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisze już Prezes nic o swojej ukochanej muzyce brazylijskiej

nie napisze nic w swój sympatyczny, powściągliwy i pełen kultury sposób

niech mu gra bossa novy Baden Powell

będzie go brakowało na tym forum

będzie go brakowało

będziemy pamiętać

żegnaj Prezesie

WueSie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

muzyka łagodzi obyczaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo współczuję... Pana Prezesa nie znałem, ale i mi smutno... okrutny żal za gardło łapie i łzy z oczu wyciska :-( żegnaj, Prezesie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie znałem ,to polubiłem.Kondolencje dla wszystkich bliskich.Tak krótko trwamy in szybko przemijamy ,wspóczuje Skowronku.Niestety zyć trzeba dalej.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przestać płakać, rozpaczać i rozmawiać z Wojciechem! Ja nie wyobrażam sobie przetrwania smutku deszczu bez NIEGO, a przecież za chwilę jesień, a potem zima ze smutnymi wirujacymi płatkami śniegu...

 

Mysza, dziękuję! Prezes lubił Twoje wpisy.

 

Dziękuję, że razem ze mną o NIM myślicie.

Boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w południe zajrzałem do nieodwiedzanego przeze mnie wątku >>fajne płyty koncertoweDonny Hathaway "Live". Jedna z najwspanialszych płyt koncertowych czarnej muzyki jaką słyszałem. Reakcja publiczności BITTER END po pierwszych taktach "You've got a Friend" Carole King nieporównywalna!. Sala wyreżyserowała sposób zagrania tego utworu a Donny Hathaway zespolił się z nią w sposób wręcz hipnotyczny. Podobnie w utworze "The Ghetto". Z innych perełek: "Little Ghetto Boy" z przepięknymi partiami wokalu Donnego. Harlem nie miał chyba bardziej ukochanego od Hathawaya artysty. Nowy2... zapewne nie zaprzeczy... WS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ! Dopiero znowu tutaj wszedłem.

 

Prezesie ! Podają tam piwo ? Zawołaj mojego brata i pójdzcie pogadac o Rodzie Stewarcie !

 

R.i.p.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierć zawsze boli ale troche za dużo jej w tym roku:( Nie tak dawno chowaliśmy kolegę...Miał niecałe 19 lat:(

 

Ciężko mi jest zrozumieć czemu tak wiele przykrości i tyle zła jest na tym świecie??:(

 

Ponoć czas goi rany ale nieraz nie ma tyle czesu................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wpisy Prezesa byly szczegolne, nostalgiczne, jakby jego wzrok siegal juz na tamta strone...

Z przyjemnoscia czytalem jego wpisy. Kultura, pochylenie sie nad rzeczami waznymi ale i poczucie humoru. Szkoda, ze nie spotyka sie pewnych osob na swojej drodze. Mijamy sie w zyciu...

Skowronku, niech te drobiny zalu, ktore sa teraz takze w nas pomniejsza zal w Tobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach po prostu człowieka zatyka, a każde słowo które chciałoby się wypowiedzieć brzmi nijak, płytko i niepotrzebnie. W obliczu spraw ostatecznych i to spadających na nas niespodziewanie jesteśmy kompletnie bezsilni. Jedyne co nam pozostaje to pokora wobec naszego przeznaczenia i wiara, że to jednak nie koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to nie PREZES, tylko jego skowronek. Często wyjeżdżałam z Warszawy, ale gdy wracałam zawsze na dworcu czekał na mnie ON. Zawsze już z daleka, widząc Warszawę myślałam: "mam tak samo jak ty...". Bardzo często to mówiłam, wrósł we mnie tekst piosenki Niemena. Wczoraj też wracałam. Nie czekał. Nie poszliśmy razem, trzymając się za łapę. Nie ma Wojciecha. Nie ma. Ale caly czas z NIM rozmawiam, bo wierzę, że jest ze mną i z Wami na jego ulubionym forum. I nie wiem, jak przestać płakać? Przecież do końca już nic się nie zmieni. Strasznie boli! SKYLARK (maleńki, biedny i tęskniący)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety dopiero teraz przeczytałem tą przygnębiającą informację.

 

Najszczersze wyrazy współczucia.

 

Przepraszam ale nie mogłem nic nie napisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że sporo forumowiczów jeszcze nie wie o tym co się wydarzyło. Może po prostu założyć wątek pożegnalny, w którym każdy miałby szansę pożegnać Prezesa WS. Taki w wątek mogłaby założyć osoba, która Prezesa osobiście znała. Myślę, że należy się oddanie czci pamięci człowieka, który był wśród nas obecny i to w sposób zasługujący na wyróżnienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że niech będzie tak jak jest, czyli bez specjalnego organizowania wątku. Najlepiej spontanicznie, z potrzeby serca, ale na wist Zbiga i Kubła może odpowiedzieć tylko najbliższa osoba, bo teraz łatwiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.