Jump to content
IGNORED

Wtyki RCA (chinch)na kabel 9 mm!

adazz

Recommended Posts

Witajcie!Szukam jakis w średniej jakości wtyków typu chinch na kabel 9 mm,lub nieco większe np 9,1 mm:),czy ktos zna miejsca w internecie, bądź poza nim gdzie można nabyć takowe???Potrzebuję do kabla profigold interconect, dość gruby 9 mm na bank jeśli nie więcej, kupiłem dziś zwykłe najtansze (bo takie tylko były)wtyki i okazało się że nie za bardzo pasują do tego kabla :/....zna ktoś ten kabel?Stosował go ktoś? A wogóle szukam tez jakiś kabli typu interkonekt sprzedawanych na metr dobrej jakości, do tej pory w bydgoszczy udało mi się tylko znaleźć kabel DLS z podwójnym ekranem jakies 12 zł metr i kabel profigolda 9 mm także z podwójnym ekranem, jeśli zna ktoś jakies fajne kable na metr sprzedawane to proszę o namiar...pozdrawiam serdecznie Adazz

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znam kable KLotza, używam kabli głośnikowych(do audio twinax 2x4mm)oraz do instrumentu, ale przyznam szczerze że nie bardzo widziałem w sklepach muzycznych Klotza LaGrange...a bywam często w sklepach Bydgoszczy, Poznania i Wrocławia...czy u dystrybutora moge szukac tego kabla?

Co do wtyków RCA (chinch) 9 mm...akurat chciałbym zmontować sobie dość gruby kabelek, i dlatego szukam odpowiedznich wtyków-owszem widziałem np Quba, albo u akkus ale ceny są stosunkowo wysokie(chociaz przymierzam się do jednego modelu)tymbardziej że mam możliwośc polutowania kabli srebrem więc w miarę opłaca mi się szukanie tych wtyków.pozdrawiam i czekam na dalsze opinie, rady-porady,propozycje adazz

Hidden Content

• 1 month later...

Witam

Przeszukałem wszystkie sklepy interenetowe, których linki znalazłem na audiostereo i niestety nigdzie nie znalazłem wtyków RCA na przewód 10mm. Pomijam wtyki WTB w AKKUSIE, których cena jest dla mnie nie do przyjecia. Może ktoś jednak wie gdzie można kupić komplet (4szt) takich wtykow w cenie do około 60zł? Oczywiście w necie, albo we Wrocławiu.

Hidden Content

W AK na Andersa w Wa-wie mieli wtyki na duże fi IC. Podejrzewam, że mogą wysłać za pobraniem. Wpierw upewnij się jeszcze jakie fi przewodu tam wejdzie. Wtyki b. porządne i ładne. MKonfekcjonowałęm to wiem. Łączę fotkę.

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

O, sorry. 10mm fi to tam na pewno nie wejdzie. W czwartek widziałem białe wtyki RCA Nakamichi w Szczytnie. Solidne, cena 14zł/szt. Wrażenie zrobiła na mnie właśnie duża średnica możliwego do zamontowania przewodu. Na oko, z pamięci gdzieś do 8mm.

Hidden Content

Nie no, musi być na 10mm. Kupiłem na allegro tego ZEROLABa i zamiast 0,75 dostaem 1,5m, on faktycznie bez tego drucianego oplotu ma 10mm. Chcę z niego zrobić dwa interkonekty.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.