Jump to content
IGNORED

Co sądzicie o kolumnach MAESTRO 180??

czubekst-ce

Recommended Posts

q8ju, niepotrzebnie sie wywyzszasz.

Maestro te mniejsze 130 maja calkiem dobre opinie, w swojej cenie(ponizej tysiaca zl. allegro) to z pewnoscia ciekawe glosniki.

W Twoim przypadku kolumny podlogowe beda stanowczo za duze, lepiej zainteresuj sie monitorami.

Co dokladnie nie pasuje ci w dzwieku Maestro 180?? Samo stwierdzenie "słuchać sie nie da" nic nam nie mowi. Maestro 130 sa napewno dosc udana konstrukcja, natomiast nie wiem jak ma sie sprawa w przypadku 180.

hoosar, 23 Lip 2005, 23:39

>Co dokladnie nie pasuje ci w dzwieku Maestro 180?? Samo stwierdzenie "słuchać sie nie da" nic nam

>nie mowi. Maestro 130 sa napewno dosc udana konstrukcja, natomiast nie wiem jak ma sie sprawa w

>przypadku 180.

Tak to jest jak ktos wyzej sra jak dupe ma.(bez urazy)

z jakim Pioneerem i jakim cd?Posiadam miezle vintage monitory Quadral Phonologue Gold Rondo i w zestawieniu z

gownianym,aczkolwiek bardzo dfrogim cd/sacd Sony SCD XB 770 QS i Denonem S10 brzmia bardzo przecietnie.

Natomiast w zestawieniu z vintage Marantzem CD94 jest piekny bas,przen i bardzo dobre stereo.W jakim zestawieniu graly Tonsile?Moim skromnym zdaniem,to jedne z lepszych i najlepiej wykonanych kolumn Tonsila,piekne skrzynki i dobre glosniki.W porownaniu z gowniana chinszczyznzna,to rarytas,nawet jesli trzeba je troche modyfikowac,moim zdaniem warto je kupic.Pozdrawiam.Krzysiek.

dziekuje wam bardzo za wasze opinie.jak juz pisalem w innych watkach te kolumny beda mialy wspolpracowac z radmorem 5100.chyba sie skusze i kupie wersje 180.tylko jeszcze pytanie gdzie w warszawie mozna ich posluchac i gdzie jest jakis sklep z tymi koumnami??

Maestro 130 nie słuchałem, a te 180 z jakim pioneerem ? Tego nie pamiętam, ale to jakieś niskie modele zakupione oba w komisie. Co mi się nie spodobało w nich ? Bas dudni i brakuje mu kontroli, średnicy i góry jest troszkę mniej niż w altusach, ale nadal jest natarczywa, taka właśnie jak pod muzykę klubową. Przewody to były zwykłe OFC chyba 2.5mm2.

Były ustawione na podłodze bezpośrednio w rogach pokoju i pewnie przez to był dudniący bas. Ale co do średnicy i góry słowa nie zmienię - sa dobre do muzyki rozrywkowej.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.