Skocz do zawartości
IGNORED

Co sądzicie o kolumnach MAESTRO 180??


czubekst-ce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam prosbe, czy moglibyscie mi napisac czy kolumny Tonsil maestro sa warte uwagi??czy moze dolozyc troche i kupic cos lepszego??kolumny maja odtwarzac głownie techno, dance itp.pokoik jest bardzo maly ( 8m2)

dziekuje

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q8ju, niepotrzebnie sie wywyzszasz.

 

Maestro te mniejsze 130 maja calkiem dobre opinie, w swojej cenie(ponizej tysiaca zl. allegro) to z pewnoscia ciekawe glosniki.

W Twoim przypadku kolumny podlogowe beda stanowczo za duze, lepiej zainteresuj sie monitorami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMIL - stwierdziłem tak dlatego, że miałem okazję je słuchać w troszkę większym pokoiku u kolegi w połączeniu z jakimś pioneerem AMP+CD. Słuchać się na nich da.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokladnie nie pasuje ci w dzwieku Maestro 180?? Samo stwierdzenie "słuchać sie nie da" nic nam nie mowi. Maestro 130 sa napewno dosc udana konstrukcja, natomiast nie wiem jak ma sie sprawa w przypadku 180.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoosar, 23 Lip 2005, 23:39

 

>Co dokladnie nie pasuje ci w dzwieku Maestro 180?? Samo stwierdzenie "słuchać sie nie da" nic nam

>nie mowi. Maestro 130 sa napewno dosc udana konstrukcja, natomiast nie wiem jak ma sie sprawa w

>przypadku 180.

 

Tak to jest jak ktos wyzej sra jak dupe ma.(bez urazy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakim Pioneerem i jakim cd?Posiadam miezle vintage monitory Quadral Phonologue Gold Rondo i w zestawieniu z

gownianym,aczkolwiek bardzo dfrogim cd/sacd Sony SCD XB 770 QS i Denonem S10 brzmia bardzo przecietnie.

Natomiast w zestawieniu z vintage Marantzem CD94 jest piekny bas,przen i bardzo dobre stereo.W jakim zestawieniu graly Tonsile?Moim skromnym zdaniem,to jedne z lepszych i najlepiej wykonanych kolumn Tonsila,piekne skrzynki i dobre glosniki.W porownaniu z gowniana chinszczyznzna,to rarytas,nawet jesli trzeba je troche modyfikowac,moim zdaniem warto je kupic.Pozdrawiam.Krzysiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wam bardzo za wasze opinie.jak juz pisalem w innych watkach te kolumny beda mialy wspolpracowac z radmorem 5100.chyba sie skusze i kupie wersje 180.tylko jeszcze pytanie gdzie w warszawie mozna ich posluchac i gdzie jest jakis sklep z tymi koumnami??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maestro 130 nie słuchałem, a te 180 z jakim pioneerem ? Tego nie pamiętam, ale to jakieś niskie modele zakupione oba w komisie. Co mi się nie spodobało w nich ? Bas dudni i brakuje mu kontroli, średnicy i góry jest troszkę mniej niż w altusach, ale nadal jest natarczywa, taka właśnie jak pod muzykę klubową. Przewody to były zwykłe OFC chyba 2.5mm2.

 

Były ustawione na podłodze bezpośrednio w rogach pokoju i pewnie przez to był dudniący bas. Ale co do średnicy i góry słowa nie zmienię - sa dobre do muzyki rozrywkowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.