Skocz do zawartości
IGNORED

Miło było ale odchodzę za dobre dziękuję


Korwin

Rekomendowane odpowiedzi

złego nie pamiętam. potrzebujący pomocy znajdą w O mnie mój adres internetowy.Dziękuję wszystkim zwłaszcza

McGyverowi za okazaną mi pomoc i udzielone porady jak czas i zdrowie pozwoli powrócę chyba, że szlag mnie wcześniej trafi ....ale to już inna bajka.

Korwin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jak czas i zdrowie pozwoli powrócę chyba<

To wygląda jak jakieś ostateczne pożegnanie. Korwin zawsze mądrze piszesz. Powiedz coś więcej o tym odejściu. W o mnie piszesz, że lubisz Niemena. Ja szczególnie z okresu Enigmatic. Ze Skrzekiem, Antymosem, Mikułą, Bartkowskim. Mój zawsze ulubiony to Ptaszek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlip

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-5157-100005101 1170272063_thumb.gif

post-5157-100005102 1170272062_thumb.GIF

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się i wracaj.

Mentre che la speranza ha fior del verde... (Póki źdźbło bodaj nadziei ostatnie.) Dante.

Ale może nie jest aż tak źle? Może jakoś pomóc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyru o sobie:

"Muzyki słucham różnej, pojęcia o sprzęcie też troche mam."

 

Myślę,że przydałoby Ci się również trochę pojęcia o dobrym wychowaniu.Zanim coś walniesz to trochę się zastanów i szanuj innych forumowiczów,choćby ze względu na ich wiek (vide Korwin).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Ciebie szczerość nie leży w dobrym tonie? W takim razie przpraszam, bardzo będzie brakowało mi pseudointeligenckich wywodów nie na temat okraszonych piękną łaciną autorstwa Korwina. A szalenie interesujący wątek o lutowaniu dodam do obserwowanych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyru,ty sobie zmień nick na pyra,a jeszcze lepiej na burak.

jak nie masz nic madrego do powiedzenia to siedź pod swoim kamieniem i sie nie wychylaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie olać twój (specjalnie z małej litery) wpis cienkim sikiem - bo ja nie uważam za przejaw inteligencji np. wypisywania nieskładnych bzdur o romantyźmie w temacie dotyczącym zepsutego magnetofonu. Jak dla mnei mozesz sobie nawet postawic przed lozkiem jego figurke i modlic sie do niej co rano, ale nie zabronisz mi wyrazac wlasnego zdania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, 25 Lip 2005, 00:00

 

>pyru jak lubisz szczerość, to wsadź se ją w d...

 

Jar1 - zastanów się chwilę. Przecież nie każdy musi znajować przyjemność w tym co Ty...

 

Pozdrawiam

Antek M.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, nie zebym bronil uzytkownika: "pyru", ale zapytam czy musi to byc w az tak dramatycznym tonie ? A ze Kaziku napomknales cosik o kulturze osobistej, to powiem ze dojrzaly (nie wspominajac o Tych (z calym szacunkiem) w podeszlym wieku, cokolwiek to oznacza...) czlowiek powinien inaczej podchodzic do pewnych spraw, a nie wzbudzac litosci i zalu w jednym w polaczeniu z wyciskaniem krokodylich lez u innych. Jak facet nie ma ochoty klikac przez pare tygodni, to niech tego nie robi i juz. Do Ciebie Korwinie: jak troche odpoczniesz od tego forum, to wroc - zwyczajnie wroc !

Nie nalezy wszakze do dobrego tonu w "Halkie" lub "Nad Niemnem" zmieniac tego forum ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze Panowie troche tutaj chyba mylnie interpretuja tresc tego co napisal Pyru. Bo jezeli ktos u nas, w tej chwili, na biezaco, w konkretnych bardzo okolicznosciach tego forum, gdzie nalezymy wszyscy nagle mowi, ze dla niego Korwin moze nie wracac, jesli ktos w ten sposob mowi Panowie, to przeciez nie mowi tego serio poprostu. I to nalezy rozumiec. On poprostu mowi zartobliwie, ironicznie, ze stosunkiem jakims takim zartobliwym do tematu i do samego siebie, ze on w ten sposob mowi. I w zwiazku z czym twierdzie, ze nie jest to wypowiedz pozbawiona szacunku tylko jest to wypowiedz optymistyczna w tonie, zartobliwa, wesola, z akcentem humorystycznym (patrz: znaczek ":D" na koncu wypowiedzi). POTRZEBA NAM OPTYMISTYCZNYCH WYPOWIEDZI NA FORUM, WLASNIE TAKICH NAWET CZASAMI ZARTOBLIWIE IRONICZNYCH ;) ---> patrz watek "Brak humoru na forum".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

americano >>> Ale nagadales sie ze pierwszy raz niewiem o sooo chodzi i chyba jednak wole jak o Thielach prawisz z cala pewnoscia.

 

A i jeszcze jedno zamieszales mi nimi w glowie i za to cie kurcze nie lubie >>>>(zartowalem) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa przygoda życia przed Korwinem. Szkoda że nie można z niej powrócić ale ona na każdego z nas poczeka więc nie czas na łzy czy hurraoptymizm. To część życia.

;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opyscił nas Yaba,opuscił nas Korwin ech co za życie......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nie "skumali" ten moj pokrecony wywod to byl nieco zaadoptowany cytat z "Rejsu" Marka Piwowskiego ;)

a Korwina oczywiscie pozdrawiam, trzymaj sie i nie daj sie chlopie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, Korwin jak ta sójka. Bywalo, juz odchodzil, powracal. Cieszy to, ze czasem osobniki, ktore przywodzily go do tych rozpaczliwych gestow, zdychaly na forum w nieslawie, zanim Korwin zdazyl powrocic.

Ma on ostatnio zly czas, zaczal bowiem psioczyc na Mickiewicza i Slowackiego. Jak mu przejdzie niestrawnosc - wroci. Ducha nie gascie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole nie kumam motywu z opuszczaniem forum i zakladaniem w tym celu watku

to jakis akt jak samospalenie czy co?

sprawa jest prosta - nie podoba sie to wynocha

ale moze ja jakis dziwny jestem....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.