Skocz do zawartości
IGNORED

Miło było ale odchodzę za dobre dziękuję


Korwin

Rekomendowane odpowiedzi

Ha,ha...i zapomniales dodac ze nie jestes przeciwny zebraniom na forum, i ze nie masz nic naprzeciwko i ze wrecz przeciwnie siedzisz tu z prawdziwa przyjemnoscia - bo nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma...moze za wyjatkiem malarzy holenderskich ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>pyru, mateuszek

Korwin, to już nie młodzieniaszek ( tak wynika z jego "o mnie"). Może człowieka choroba rozkłada i musi sie udac na leczenie?

Myślę, że warto się czasem zastanowić zanim się coś napisze.

Aczkolwiek w kwestii choroby wolałbym sie mylić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>a_men

Myślę, że takie gdybanie do niczego nie prowadzi. Pewnie, może i jest chory - jednak to jest tak samo prawdopodobne jak milion innych rzeczy. Jednego jestem pewnien (i za to zaraz pewnie zostanę zlinczowany) - w moim odczuciu chore jest opłakiwanie tego, że ktoś przestał pisać na forum. Nie wypowiem się już na temat zakładania o tym nowego tematu w dziale stereo (oczywiście zaraz odezwą się obrońcy uciśnionych, bo w końcu on sie chciał pożegnać). A inna sprawą jest to, że po prostu nie lubię tego użytkownika - z całym szacunkiem dla jego osoby. I kto miał widzieć ten widział w mojej usuniętej wypowiedzi o co mi chodzi. P.S. Autorom tekstów typu "szczerość możesz sobie wsadzić w d..." proponuję zrobienie właśnie tej czynności ze swoimi wypocinami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ istnieje taka teoria, że na kazdą wypowiedź opublikowaną w internecie można wystawić komentarz jakiejkolwiek piosenki bb kinga zatem : take it ease, babe, take it ease"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korwin sprawil, ze ja tez czuje sie winny, ze nie mam nowotworu. brawo, korwin! jezeli chcesz tak odchodzic z forum, to pamietaj, ze czule slowka, love story i con amore obejrzalem. tylko - to byly filmy dla mlodziezy. wiec. albo chceszodejsc z tego forum, albo odpieprzasz reakcje depresyjno-adaptatywna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Do PAPKIN-a

Poprostu śpi, ma już dość na dzisiaj, jutro go poproszę aby swoje "O mnie' skrócił nie ma już limitu znaków

pozdrawiam

P.Sulima

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.