Skocz do zawartości
IGNORED

Logitech z-2300 / Logitech z-3e


Arbuziak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie tych głośników. Czy różnice między nimi są bardzo widoczne, czy z-2300 to tylko poprawiona wersja z-3e ? Pomiędzy nimi jest ponad 200zł różnicy (dla mnie jest ona znacząca). Chciałbym, aby ktoś się wypowiedział, czy warto inwestowac w z-2300, czy spokojnie mozna sobie zakupić z-3e.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.

Zaraz się ludzie na Ciebie rzucą, że nie to forum, na bocznicę itd.

Ale ja Ci pomogę :) Albo przynajmniej spróbuję.

Otoż kilka dni temu szukałem właśnie jakichś głośniczków do kompa. Sporo tego odsłuchałem (z 50 modeli, od 5 do ok. 300euro). I jedyne (słownie: jedyne) głośniki, które mi przypasowały to były Logitechy z-3 (bez 'e', ale one się chyba tylko kolorem różnią). Żaden model z tańszych, a nawet droższych (łącznie z najdroższymi Creativami i Logitechami - symboli nie pamiętam, nie podobało mi się, to nawet nie patrzyłem, jaki to model) nie podobał mi się tak jak z-3. Nie wiem niestety, czy wśród nich był z-2300. Po prostu nie pamiętam. Ale dla siebie to na dzień dzisiejszy brałbym z-3.

Ale najlepiej to sam pojedź do MM czy jakiegoś innego marketu i sobie posłuchaj.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.