Jump to content
IGNORED

Nad + Tannoy lub co???

dyziowg

Recommended Posts

Witam.

Mam zamiar zbudowac zestawik wzmak + kolumny, w glowie siedzi mi nad 310 oraz Tannoy'ki m2 (ew. m3)

Niestety nie orientuje sie co w tym segmencie (lub o 1 wyzej) oferuja inni producenci i czego szukac.

Interesuje mnie raczej sprzet z drugiej reki, najlepiej gdyby byl dostepny na www.ebay.co.uk

Dziekuje i pozdrawiam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie znam NAD310 ale mam 312 i z M2 nie sprwdzał sie zbytnio. Do godz. 11 gubił bardzo wiele z przekazu, grał jakby z drugiego pokoju lub jakby ktos polozyl gruba szamate na kolumnach. Ciezko mi doradzac, bo nie znam zbyt wiele. Ale kiedys podlaczylem AKAI AM57 (podobna cena do 312 - ok. 600-800pln) i bylo duuuzo lepiej. Kiedys poczytalem o przerobkach zwrotnic i oddalem moje M2 w rece McGyvera. Czuje sie jakbym kupil inne, lepsze kolumny. Niestety nie znam ich teraz z NADem (jeszcze nie podlaczalem;). Z AKAIem graja jeszcze lepiej, a nawet z taniutka lampka DIY daja mi TYYYLE radosci ;))). Jak podlaczylem te lampke to juz nie podlaczylem nic innego, bo gra pieknie, czysto, dokladnie. Wokale, gitary akustyczne, talerze to sam miod - tak jak lubie :))) DireStraits, MilesDavis, JM Jarre to chyba nagrywali pod taka konfiguracje (hehehehe;)

Reasumujac: M2 to swietny wybor w tej cenie, a po wizycie u McGyvera to dla mnie rewelacja.

Hidden Content

-> Urni

Lampke masz DIY ? Czy kupowales (jaki jest koszt takiego cacka)? Nad 312 o ktorym piszesz tj "nastepca"310?

Kolumny beda M2 lub M3 (chociaz po glowie chodzi mi jeszcze Wharfedale 8.2 lub 8.3), tylko co w tym segmencie wzmacniaczy ofreuje Arcam, Marantz, lub inne firmy?

Hidden Content

DIY w sensie znajomy znajomego sobie zrobil ale go przycisnelo finansowo i oddal ja za 700pln (!!!).

nie wiem czy 312 jest nastepca 310 (nigdy mnie takie rzeczy nie interesowaly, wiem jak gra dany model i to jest wazne)

Hidden Content

czesc dyzio, NAD312 nie jest nastepcą 310, ten wzmak (310) to bardzo udana konstrukcja która nie jest chyba kontynuacją ani remake-m zadnego wczesniejszego modelu, jest lepszy niz nowe 320-tki. Z tego zakresu cenowego w ktory Ty idziesz nie kupisz nic lepszego. Zreszta slyszales go u mnie kiedys, niestety wtedy w tragicznych warunkach odsluchowych, teraz to sie zmieniło :-)

Hidden Content

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.