Jump to content
IGNORED

Monster Cable Interlink 400 Mk II

dinus

Recommended Posts

Robiac porzadki w szafie znalazlem ukryty interkonekt Monster Cable Interlink 400 Mk II. Pomyslalem sobie fajny kabelek, moze go podepniemy, zobaczymy co on potrafi. Kiedys byl uzywany ale po zmianie szafki stal sie zbyt krotki (0.5 m), zostal zastapiony jakims zwyklym kabelkiem ze sklepu z czesciami rtv. No to do dziela. Wydobylem z szafki CD 63SE, wzmacniacz MF E11 i podlaczylem kabelkiem oba klocki.

Zdziwilem sie kiedy uruchomilem sprzet. Bas stal sie strasznie ciezki, wolny, wczesniej bylo przejrzysciej, szybciej.

Co jest grane?

A zmieniałeś kabelki z powrotem?

Mam dokładnie tego Monstera, tylko z konfekcją DIY, bo oryginalne turbinki są zbyt niebezpieczne dla sprzętu. Ale raczej nie można 400mk2 porównywać z "drucikami od kompletu".

Cos musi być nie tak na styku. Albo ten drucik masz jakiś hiendowy ;)

Mialem kiedys tego konekta do Akai GX 75 . Bas jak w kazdym Monsterze ogromniasty , wtedy wydawalo mi sie ze tak jest OK . Teraz smialo moge powiedziec , ze w porownaniu z innymi przewodami tej klasy nadmuchany . Uwaga widzialem tez podroby tej firmy , ale latwo je odroznic , bo juz na oko widac Taiwan i to bardzo podly . Monster wskazuje tez kierunkowosc , ale zakladam ze o tym wiesz .

Ja mam dokladnie taki interkonekt i w porownaniu do zwyklych niemarkowych kabli szczegolnie srednie tony sie wzmocnily. Moze nawet az nadto, ale w sumie nie narzekam :-)

U mnie interkonekt lacze wzmak SONY i cd SONY, do glosnikow mam Monstery XP a same glosniki B&W 301.

Wszystko wedlug mnie gra niezle i jakos nie mam zamiaru pozbywac sie moich Monsterkow :-)

Pozdrawiam,

Pawel

Ostatnio eksperymentowałem z ustawieniem kolumn na różnych ścianach. Przestawiłem kolumny ze ściany ze skosem na prostą ścianę. Zmiana w brzmieniu naprawdę duża, inny charakter grania. Dzwięk bardzo analityczny, przejrzysty, wręcz sterylny, trochę nawet za bardzo. Kolumny ustawione na płytach granitowych. Do końca nie pasował mi ten dźwięk, za chłodny. Usunąłem płyty granitowe, przejrzystość została, a ogólnie dzwięk się trochę ocieplił, stał sie przyjemniejszy w odsłuchu. Myśle, że takich różnic w brzmieniu nie uzyska się kabelkami. Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.