Jump to content
IGNORED

jakie są głośniki w diora polaris?

BeerfaN

Recommended Posts

• 3 months later...

Jeśli dobrze pamiętam , to produkowano dwie odmiany Polarisów 80.W jednej z nich rzeczywiście zastosowano kopułkę vify , niestety niezbyt dobrze ją zestrojono i mimo dość dobrego głośnika , efekt był nienajlepszy.Tę wersję warto kupić na rynku wtórnym gdyż wartość głośników , często jest wyższa od ceny za całe kolumny.W drugiej odmianie tych polarisów , zastosowano bodajże jakiś z modeli wysokotonowców tonsila i mimo słabszego glośnika wysokotonowego , efekt brzmieniowy był lepszy.Myślę , że dla niezbyt wymagających , ta wersja może być ciekawą propozycją np. jako dodatek do wzmaka współpracującego z koputerem w niewielkim pomieszczeniu-relacja jakość-cena jest zupełnie przyzwoita.

a ja mam w domu polarisy chyba 300 (aktualnie mnie tam nie ma i nie moge sprawdzic)...... mam je od bardzo dawna ..... to byl moj pierwszy zakup audio i zarazem najwiekszy jak dotad blad ...... (jesli chodzi o audio)....

aktualnie kurza sie po katach......

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.