Skocz do zawartości
IGNORED

TV: panasonic [32px10] i JVC [32x5]


ryto

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zakup tv na dniach. Byłem pewny zakupu panasonica 32px10 ale wyczytalem, ze rownie dobre telewizory robi jvc, głównie chodzi mi o model av-32x5. Podobny topic byl poruszany juz na forum, ale w zasadzie nikt nie napisal nic konkretnego co do tych dwoch modeli telewizorow.

 

Panasonic to firma która znam, natomiast jvc tylko z nazwy. Nigdy nie posiadalem zadnego sprzetu tej marki wiec nie wiem jak się sprawuje.

 

Czy ktos OBIEKTYWNY moglby mi pomoc w wyborze. Ktory tv ma mniejszą ziarnistosc obrazu, lepszą geometrię, lepszy kontrast, ostrosc, biel. Nie sprawdzę tego w MM bo tam każdy telewizor odbiera beznadziejnie :D Po prostu ktory wybrac... Zarówno do telewizji jak i filmow dvd i DIVX (tv bedzie podłączony do kompa i będą odtwarzane filmy divX, nie tylko dvd!!)

 

PS panasonik "idzie" na kineskopach quintrixF natomiast jvc CHYBA na kineskopach toshiby, jezeli to w czyms pomoze.... Jednak co do kineskopów jvc to nie jestem pewny... oby to nie byly samsungi lub... philipsy

proszę o porady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jvc 32x5 zachwala tylko branżowiec locoloco, a że jego pełno na forum to możesz takie wrażenie odnieść

jak gdzieś znajdziesz starszy model 32x4 to owszem owszem warto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, ze 32x5 jest raczej kiepski i panasonic jest lepszy?? 32x5 jest w podobnej cenie co panasonic px10. problem w tym, ze 32x4 jest juz duzo drozszy i na niego mnie nie stac. moge wydac max 2500...

dlatego musze wybierac pomiędzy 32x5 i px10, 32x4 raczej nie wchodzi w rachube ze wzgledu na cenę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba dobre, jak dla mnie minimalnie wygrywa JVC. Co do identyfikacji firm. JVC to jedna z najbardziej znanych firm elektronicznych. Firma Victor Comapny of Japan, Ltd., znana na rynku światowym jako JVC, powstała w 1927 roku w Japonii, jako producent płyt i gramofonów. W ciągu swojej blisko osiemdziesięcioletniej historii, technologia JVC wielokrotnie wytyczała nowe kierunki w rozwoju światowej elektroniki. Istotnym przełomem był rok 1976, kiedy firma JVC wprowadziła na rynek pierwszy domowy magnetowid, nagrywający na taśmie 1-calowej VHS (Video Home System). JVC utrzymuje pozycję lidera w zakresie rozwoju sprzętu audio-video oraz oprogramowania (software).

Firma JVC jest zaangażowana w wiele różnych projektów kulturalnych, do najważniejszych z nich należą: JVC Jazz Festival (cykl festiwali jazzowych, odbywających się na całym świecie pod patronatem JVC, od 1984 roku, od 2000 roku również w Warszawie pod nazwą JVC Jazz Festiwal Warsaw) oraz JVC Tokyo Video Festival (odbywający się od 1978 roku festiwal filmowców amatorów, na którym młodzi twórcy mogą prezentować swoje prace, w 2005 roku ruszyła pierwsza Polska edycja festiwalu).

Od 1982 roku JVC współpracuje z organizacjami FIFA i UEFA, sponsorując Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej oraz Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

JVC angażuje się w ochronę środowiska naturalnego. Obecnie wszystkie zakłady produkcyjne na całym świecie uzyskały już certyfikaty ISO 14001. Firma stała się pionierem w dziedzinie rozwoju produktów energooszczędnych, formułując zadania zmierzające do zmniejszenia poboru energii przez telewizory i magnetowidy w stanie czuwania.

Produkty JVC wielokrotnie były nagradzane za wysoką jakość, innowacyjność, nowoczesny wygląd, prostą obsługę. Co roku produkty JVC otrzymują prestiżowe nagrody przyznawane przez Stowarzyszenie EISA oraz tytuł europejskiego produktu roku.

Nazwa firmy:

Victor Company of Japan, Limited (JVC)

 

Centrala:

12, Moriya-cho 3-chome

Kanagawa-ku

Yokohama

Kanagawa 221-8528

Japan

 

Prezydent:

Masahiko Terada

 

Data powstania:

13 września 1927

 

Wielkość sprzedaży : 9,399*

Skonsolidowana: 954 172 milionów jenów*

Nieskonsolidowana: 7 997 milionów jenów*

Kapitał:

34 115 milionów jenów*

 

Occzywiście mierząc latami istnienia wygrywa Panasonic, ponieważ Panasonic i Technics to znaki handlowe należące do Matsushita Electric Industrial Co Ltd. of Japan (MEI), jednego z największych na świecie producentów elektroniki użytkowej.

 

Przedsiębiorstwo założył Konosuke Matsushita w 1918 w Osace w Japonii; z 3 pracowników rozrosło się do 260 000 zatrudnionych na całym świecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam JVC AV32X4 kupiony na poczatku roku - tez zastanawiałem się nad Panasonikiem, ale po 4 godzinnym wyborze w MM wybrałem JVC.

Co do modelu X4 ma oryginalny kineskop JVC wiem bo sam naocznie sprawdziłem jest produkowany w Anglii i ma ładniejszą obudowę od X5 - tez jest czarna ale ma zatopione w czarnym plastiku male opiłki srebra i w nocy ładnie mieni się coś jak brokat cieżko mi to wytłumaczyć. Co do kineskopu w X5 to nie wiem jaki jest tam wkładany trzeba by to sprawdzić w MM lub gdzie indziej.

X4 obraz ma bardzo dobry wszystkie ustawienia na 50% mozliwosci, czern carna nie szara itd, dzwięk na pewno lepszy niz Panas, bo slyszalem oba.

Co do Panasa tez nie jest zly z tym ze Made in Czech Republic no i model oferowany na eastern europe.

Sam musisz zdecydować, najlepiej wybrac się do MM lub EuroRTVAgd i porownac oba modele.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holendrzy typują tak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-1118-100005000 1170272222_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba bede musial posiedziec troche w MM i sprawdzic. Sprobuje wziac latarke i moze uda mi sie dojrzec przez kratke z tyłu jaki kineskop jest wlozony. Ale wczesniej po prostu przedzwonie do JVC Polska i zapytam sie o to. Moze we wszystkich modelach x5 jest ten sam kineskop Toshiby - wtedy byloby extra ;-) Zobaczymy co powiedzą w samej firmie....

ewentualnie jakies inne opinie. moze ktos jest posiadaczem ktoregos z wymienionych w temacie tv i moze się wypowiedziec.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>ryto

Panasonic kończy produkcję modeli PX - z strony juz zniknęły. Teraz trwają wyprzedaże ostatnich sztuk, przyszły do sklepów z bardzo niskimi cenami. Można trafic bardzo tanio, tyle że trzeba szukac po Polsce (własnie się kończą). PX20 był (tydzień temu) za 2500 (loco, jonczak), ja znalazłem przedwczoraj za 2799 z darmowym transportem i jedzie już do mnie :D.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thX 3.14-ter za info. Sprawdze w jakims slowniku internetowym co znaczą poszczególne kategorie ;-) i porównam.

 

Teraz czekam jeszcze na odpowiedz jedego ze sklepow bo moze będą mieli pana px20 w cenie 2500, wówczas zamówiłbym wlasnie ten tv. Model wyzej od px10 i PiP...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic jest jednotunerowy --> PIP nieco mniej przydatny. PX20 ma nieco lepszy kineskop od PX10 Quintrix SR zamiast F (i chyba jest robiony w UK). Dopełni szczęścia brakuje "tylko" Aquity. Za 2,5 kzł chyba juz nie znajdziesz, ale szukaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wlasnie gadalem z JVC Polska. Przełączyli mnie do dzialu handlowego. Zadalem proste i dosyc istotne pytanie: jaki kineskop siedzi w modelu tv JVC 32x5. W koncu kineskop to dosyc istotna czesc odbiornika. Koles nie znal odpowiedzi na pytanie, zapytal sie kogos obok i doszli do wniosku, ze Philips. Czasami zdarzają sie rowniez (tak stwierdzili) kineskopy panasonika, ale niekoniecznie w tym modelu jvc.

Nie wiem czy z tymi philipsami to prawda ale jedno wiem na pewno - w JVC Polska siedzą wykwalifikowani ludzie ;-)

Koń by się usmial...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---> ryto nie tylko tam, miałem kilka pytań odnośnie tv Panasonica, pracownicy Panasonic Polska byli bardzo mili :-) ale niestety nie potrafili odpowiedzieć na żadne z moich pytań :-( ale zaproponowali że spytają "u producenta" i jak tylko uzyskają odpowiedź to dają znać. Nie dali do dzisiaj choć minęły 3 miesiące...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do JVC Polska szkoda Ci dzwonić tam siedzą same głąby. Ja też tam wcześniej dzwoniłem i odpowiedź była podobna. W końcu sam sprawdziłem JVC X4, nalepka w lewym górnym rogu kineskopu JVC TUBE i napisy w english i deutsch.

Jak chcesz sprawdzić bańke X5 przed kupnem udaj się do MM i tam uprzejmi ;))) sprzedawcy poswiecą Ci latareczką na tył obudowy i przez szczeliny mozna dojrzec jaki kineskop,innego sposobu na sprawdzenie przed kupnem nie ma. A do JVC Polska szkoda dzwonić i nabijać telefon. Zresztą wszystkie polskie przedstawicielstwa zachodnich koncernów są do du....y powinni to zlikwidować w cholerę - sprzęt byłby tańszy.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą KingKong co do tych przedstawicielstw. Oni tam niewiele wiedzą, ale po co ma wzrosnąc bezrobocie hehe. niech tam siedzą ;-) i "pracują"

Mam jeszcze jedno pytanie

 

Znalazlem ofertę panasonic px20 za 2800 juz z dostawa. Panasonic px10 kosztuje 2300. Różnica to, jak łatwo policzyc, 500 zeta. I teraz czy warto doplacac tą forsę do px20 czy zostac przy px10. Dla mnie 500 zeta to duzo a na pipie mi az tak bardzo nie zalezy (zresztą 1 tuner jak zostalo tu wspomniane). Po prostu w px20 jest quintrixSR a w px10 jest quintrixF, roznica w kineskopie ale czy warta az 500 zeta??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u locoloco masz PX20 po 2500zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

aż dziw że jeszcze się tutaj nie odezwał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niestety ale oni nie mają juz tego sprzetu. zostal wyprzedany tylko nie zmienili jeszcze strony.

Zadzwonie do Panasonica i dowiem sie czym tak na praqwdę rózni się QuintrixF od QuintrixaSR i czy rzeczywiscie ta roznica jest jakos bardzo zauważalna. Bo jednak 500 zeta to wcale nie malo kasy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej samemu obejrzeć te modele

we wrocku oba te modele stały w MM obok siebie, można było łatwo porównać

z tego co mi najbardziej utkwiło w pamięci to bardzo widoczny "efekt ducha" w PX10, w PX20 go nie ma

za to obraz bardziej mi się podobał w PX10

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dużo wypowiedzi - Niektóre fachowe . 3.14 - widać włożyłeś trochę pracy - gratuluję.

Oczywiście każdy ma swoja wrażliwość - więc to co jednemu się podoba - drugiemu nie koniecznie.

JVC 32 X 5 - w serię w która ja zaglądałem miała kineskopy Toshiby. Czy wszystkie - nie wiem.

Widziałem już rózne rzeczy - więc moge odpowiadać tylko za siebie.

Dziś zeszły już wszystkie. Co będzie w nowej dostawie zobaczymy.

Porównywaliśmy telewizory stojące obok siebie . Różnic porażających nie ma.

Najwięcej osób / nie wszyscy/ orzekli najlepsze JVC . Mówimy o obrazie - nie o wyglądzie - telewizora.

Nasze odczucie bylo podobne. I to koniec sensacji.

W internecie sprzedaje się cena. Więc więcej - sprzedaje się Panasonica.

Ale opinii zlych na temat JVC nie znalazłem wcale i tylko jedną wątpliwośc.

Z porownań wynika ,że JVC - jest ciut lepiej oceniany / wykres powyżej / - tyle tylko ,że JVC jest to model 32 H 4 - czyli model niższy /porównania z Holandii/

Oczywiście zawsze namawiam aby samemu obejrzeć zawsze przed zakupem.

 

Każda opinia jest zawsze obarczona własnym odczuciem. Zmienia się w Opinię popularną gdy 1000 osób ma podobne zdanie. A gdy 1.000.000 ludzi widzi podobnie - można mieć więcej peności .

Pokazy robimy dla dużych ilości ludzi - więc nasze opinie mają charkter szerszy . Ale dla tego jednego mogą nic nie znaczyć . Najlepiej sprawdzić wszystko samemu.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym jeszcze wiedziec, czy ten jvc ma wejscia progresiv/component (px10 chyba nie ma). Nie znam sie na tym i nie mam pojęcia do czego służą, ale z tego co na forum wyczytalem, to sie przydają. Dla mnie mialyby znaczenie gdyby podlączało się przez nie komputer. Gdyz filmy bedą z kompa lecialy.... Chyba ze do komp0a wystarczy zwykle wejscie s-video.... prosze o pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze poagituję za "moim" PX20 - ma component/progressive i jest "Made in UK".

Obraz ma IMHO lepszy niż na kineskopie Quintrix F (ale porównanie z 29PX20 a nie 32PX10).

Nie wiem czego używaja w MM ale obraz nawet na kiepskiej kablówce jest lepszy niz u idiotów.

 

PS Opinie godzinnego własciciela - w pełni subiektywne ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do komputera podłączasz TV poprzez kabel s-video --------------- EURO. Wyjścia component to tylko DVD i albo XBOX albo PSX2 (nie pamiętam który). Ale jest chyba możliwośc przerobienia sygnału VGA na component (ale tego bym nie próbował osobiście)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee to w takim badz razie spoko. dvd na razie nie bede mial - wszystko bedzie szlo z kompa. A co do psx2 czy xboxa to tych nigdy nie bede mial ;-)

Tak więc px20 nie jest mi potrzebny. Raczej nie dam tych 500 zeta wiecej za troche lepszy kineskop. I tak nosze okulary - pewnie roznicy bym nie zauwazyl hehe.

Jutro jade do MM i bede porownywal px10 i jvc x5. ewentualnie dla "kontrastu" wezme jakiegos soniaka (np kv-32cs75) i zaczne zabawe ;-) Popatrze ktory obraz bardziej mi odpowiada ale jak jvc bedzie mialo kineskop toshiby to chyba sie zdecyduje. Quintrixy są po prostu troche ciemne...

Zresztą jutro wieczorkiem sie wszystko okaze. Na pewno napisze co wybralem ;-)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba podjąłem decyzję. Zostaję przy panasonicu 32px10. Obraz mi bardzo odpowiada, a z tego co sie dowiadywalem w serwisach to pana ma lepszą elektronikę niz jvc. Prawie w kazdym serwisie tak mi powiedzieli...

Jedyną wadą tego tv to brak progresivcomponent (na przyszlosc by się przydały) ale nie bedę wydawal więcej kasy na te wejscia. Tuner satelitarny pojdzie pod gniazdo scart (bede mial cyfrę+) i pod drugie (s-video) podepnę kompa.

I jazzda.

Dziekuje wszystkim za pomoc i udział w dyskusji, pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - ale w jakich serwisach pytałeś ? I czy na pewno w tych dzie kiedykolwiek mieli styczność z 32 X 5.

Bo te telewizory jeszcze nie trafiły do serwisu. Jeszcze żaden klient tego nie zgłaszał.

Czyli ktoś kreuje opinie na podstawie starej dobrej zasady.

Pewnie tak musi być. Nie może chór wujów wprowadzać w błąd.

Jutro zrobimy test - jeśli ktoś mieszka nie dlaeko - zapraszam JVC X 5 - kontra Panasonic PX10 .

Ja robiłem to wcześniej w obecności klientów. . Ale żeby nie było że sam kreuję opinię - zapraszam

gg2868228 Olsztyn salon Thomsona Pstrowskiego 33

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej kupić Panasonica 32'' model PM11. Cena 2 tys. zł a więc 500 zł taniej niż model PX10 a też ma wejście scart i s-video. Za różnicę można kupić stolik (nie Panasonica bo ten kosztuje 900 zł).

 

Niektórzy twierdzą, że obraz lepszy ale czy naprawdę jeśli ogląda się to co najczęściej a więc telewizję z anteny anologowej czy cyfrowej lub dvd względnie divx-a z Manty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie pytalem o konkretny model jvc czy panasonica tylko ogolnie o modele z plaskimi kineskopami, panoramiczne, produkowane przez obie firmy. Wiekszosc pozytywnych odpowiedzi było pod adresem panasonica, a nie jvc. Nie znam sie na tym, ale wyciągnąłem takie wnioski, ze panasonic ma lepszą elektronikę, swoje kineskopy, itp...

W serwisie nie mowili mi, ktory ma lepszy kontrast, lepsze kolory itp... Moze w tym przewagę ma jvc. Oni wypowiadali się na temat telewizorów obu firm "od srodka". Jeden stwierdzilm, ze panasonik i philips przodują pod tym względem (mimo iz philips ma troche usterkowe kineskopy), potem jest przepasc, i dalej sony jvc i inne. Nie wiem czy mu wierzyc czy nie, ale ja jako firmę cenię sobie bardziej panasonica i dlatego tez wybralem px10, a ci kolesie z serwisu tylko mi w tym pomogli ;-)... Kumpel np preferuje jvc i to tej marki tv kupi.

Zresztą, to jest kwiestia gustu. Porównalem te 2 tv i po prostu jvc wcale nie ma duzo lepszego obrazu od panasonica (ale rzeczywiscie, ma wyrazniejsze kolory). Jednak px10 rowniez ma extra kolorystyjke, a przynajmniej taką ktora mi odpowiada. A ze bardziej cenie panbasonica wiec wybór juz zapadł ;-)

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zwrócić uwagę na tańszy od PX10 a podobny model Panasonica.

 

Jeśli jednak wybór już zapadł to nie ma o czym dyskutować : )

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.