Jump to content
IGNORED

wzmacniacz mocy Q- Audio


lulu

Recommended Posts

Otóz od pewnego czasu mam końcówkę Q-Audio 2x80W oparta na Lm3886(cokolwiek to znaczy, jestem laikiem) i chciałem sie podzielić swoimi wrażeniami. Otóż dzwięk jest szybki i przejrzysty niemalże "studyjny" z niskim dobrze kontrolowanym basem, krótkim i preżnym(choć mogó by być go ciut więcej) przesteń dobra choć ze wzgłedu na nie do końca wytłumione pomieszczenie i sposób ustawienia głośników trudna do pełnej oceny. Poruszyłem ten wątek mimo licznych opini na temat konstrukcji D. Kuleszy w przeszłości bo być może posiada ktoś podobną konstrukcję i jestem ciekaw opinii innych forumowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Guest j1911

(Konto usunięte)

Jak na laika używasz dość "profesionalnego" języka , czy to aby nie kolejna auto-reklama ?

Link to comment
Share on other sites

Ja Lulu to Jerzy Mieszkowski a trochę sie interesuje i lubie widzieć co w trawie a raczej wzmakach piszczy tez wiem ze w moim Audionote są EL84 takie same jak w pocahontas i w moich zwrotach glośnikowych same cewki powietrzne i kondy SCR i Jantzen choć z róznicowaniem czy to polipropylen czy polietylen czy cuś innego mam problem , ale wiem jak wygladają elektrolity. :))))

Link to comment
Share on other sites

->Lulu

Napisałeś prawdę :-) Co do basu to pewnie chodziło Ci o to, że mógłby mieć większe wypełnienie? Poza tym uważam, że wyroby Darka nie lubią się ze słabymi głośnikami, więc sporo zależy od tego jak grają Twoje DIY na Ravenie. Trochę się dziwię, że z pre i dac lampowym masz taki studyjny dźwięk, chociaż kto powiedział, że na lampach nie może go być? Moje doświadczenia z posiadanej wcześniej Darkowej końcówki na LM3886 tylko słabszej mocy są takie, że studyjność była 'łagodzona' przez podłączenie lampowego pre ale bez negatywnego wpływu na jakość i szczegółowość przekazu.

Link to comment
Share on other sites

tak masz racje o to mi chodziło nie mniej jednak nie wiem jak by to brzmiało gdyby nie pre lampowy. Być może sprawiają to glośniki choć teraz rozbudowałem je o niskotonowy głośnik i bas jest znacznie lepszy. Szczegółowośc jest znakomita słuchałem wielu głośników i konfiguracji u siebie w domu, bardzo wielu i nie ze względu na chęc zakupu tylko porównań i to co prezentuje Raven jest nie do pobicia, dlatego zresztą go wybrałem.

Link to comment
Share on other sites

Fota robocza...

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.