Jump to content
IGNORED

Ostateczny koniec piractwa

Stryjecki

Recommended Posts

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

ktoś chyba nie wie co pisze...

w jak sposób napęd odczytujący CD może go uszkodzić? Ktoś chyba faktycznie upadł na głowę, albo temperatura dała się we znaki... więcej powagi...

Hidden Content

Następnym etapem będą płyty jednorazowego użytku. Jakiś czas temu czytałem o takim pomyśle - płyty DVD do wypożyczalni; nie trzeba oddawać ;)

W ramach troski o zyski proponuję posunąć się dalej - wydawać płyty których w ogóle nie da się odtworzyć; albo jeszcze lepiej - 100% zabezpieczenie: sprzedawać nie nagrane płyty.

Hidden Content

Jakie by nie bylo, bedzie super jezeli prawda jest to, ze ...

"Dla klientów będzie to oznaczać w niedługiej perspektywie czasowej spadek cen płyt"

chodzi w koncu o to zeby ludzi wystraszyc. ile osob nie pozwoli przegrac plyty w obawie o jej utrate.

Hidden Content

Taki stary a taki głupi. (sorki - nie mogłem się powstrzymać) I po co ten cały topic na ichnim forum? Żeby ludzią wodę z mózgu robić? To by musiały być chyba odtwarzacze z kuchenką mikrofalową abo granatem w środku lub od al-kajdy żeby nam robić jednorazowe płyty z CD-ków. Przecież to nonsens. Przy próbie skopiowania może najwyżej wywalić komunikat antypiracki a nie zniszczyć płytę. Cły ten durny rynek muzyczny dzięki piractuwu istnieje = darmowa reklama :)

Ja tylko słytszałem że niszczy się jedzonko w Macu jak za długo stoi na półeczce :)

Teraz i takt nikt nie będzie CD kupował, tylko licencję żeby sobie ściągnąć legalnie plik z netu na dysk i posłuchać w domu na kompie, mp3-playerze, iPodzie czy przepalić go na CD-A i słuchać na prowdziwym odtwarzaczu muzyki (legalnie).

A tak BTW: mało to zdolnych studentów w PL, Rosji, USA itd. którzy NIE TAKIE rzeczy rozpracowywali... :D

Ciekawe jak tam świstaki...

Na bocznicę z tym!

Hidden Content

Powiem długo: Z racji pragnienia złudzeń (czyt. jakości) wybieram oryginały, lecz jako że meloman we mnie silniejszy niż audiofil, widzę rzecz następująco: Niechaj wydawcy do spółki z dystrybutorami zapewnią mi możność bezproblemowego nabycia KAŻDEJ POSZUKIWANEJ płyty, a powiem piractwu nie. Tymczasem owi goście yaya sobie robią i oferują wybitny chłam za ciężką kasę. Moją winą jest to że wolę słuchać np. Karizmy niż Pipney Świrs. Ten rynek powinien inaczej wyglądać. Jeżeli ja - konsument tzn. pan i władca (w końcu płacę tym populistom) żądam mojego tytułu, w zębach powinni mi go dostarczyć i grzecznie podziękować! Tymczasem tracę cenne godziny, dni i miesiące na bezowocne poszukiwania a tłusty wydawca informuje mnie bezczelnie, że może mi łaskawie dotłoczyć wyczerpany niegdyś nakład, jeżeli zamówię 500 sztuk. Toż to skandal! Czym ten pajac, jeden z drugim handluje? Jeżeli z braku innego rozwiązania, znajduję płytę w sieci p2p, to jak ja mam to skomentować? Wiwat Piraci kochani! Dodam, wrażliwi i subtelni: zaczęli używać bezstratnych formatów. Pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy spoza żałosnych list przebojów.

Hidden Content

>cyjanopan

jak to nie ?! najnowsze nagrywarki wyposazone beda w funkcje Skywalker/LightSabre lub HanSolo/Blaster, ktore to beda sluzyly do unicestwiania plyt niepoprawnych wlascicieli. A do wychwytywania checi przegrania plyty jest funkcja Force/TrustYourFeelings.

Sorry, nie moglem sie powstrzymac :)))))

PS>>>hmmm...... kiedys tez byly antyradary w Nokiach....;)))

Hidden Content

jakby nawet przezwyciezono prawa fizyki z zakresu optyki i zrobiono takie zabezpieczenie ... to wytoczyl bym z checia proces firmie Sony ...

przeciez kazdy moze zrobic sobie kopie zapasowa plytki do uzytq wlasnego ... lecz to rzekomo spowodowalo by jej zniszczenie !

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.