Skocz do zawartości
IGNORED

Polska prasa audio!


Zydelek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt z E.I.C. (Onkyo, Quadral,) sprzedaje się w marketach, więc pewnie nie narzekają. W sklepach audiofilskich Tannoy, mimo ciekawej i atrakcyjnej cenowo oferty, schodzi słabo, albowiem "prawdziwi" audiofile kierują się bardziej opiniami w prasie niż słuchem, a opinii -brak. Tyle co bylem w jednym z większych salonów Audio i to własnie usłyszałem : "Tannoye nie schodzą, bo nie mają recenzji w polskiej prasie audio". Niech to będzie wkładem do wątku o polskiej prasie audio - jak każda inna prasa, potęgą jest i basta!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):) Dziwne i zenujące, że jak dotąd, żaden z "powodów" tego wątku nawet nie nabazgrał sprzeciwu, nie mówiąc o wyjaśnieniach kupisów tego procederu- importer, dystrybutor, sprzedawca, reklamodawca-prasa a klient.

Czy nie dostrzegacie,ze oni mają i tak nas w dupie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra!

Sorry,że po piwie.Pamiętam,jak z tumankami rozmiawiałem. Zadawali pytania jak początkujący forumowicze. Ich niewiedza rozśmieszałamnie i nie tylko mnie. Robilimądre miny: a co my sąą z warszawy. Dziuś ci sami chłopcy pisują wprasie, forach itd. :):) he he

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!O!

Świete słowa Zydelku... !!!

Ma jeden czy drugi Creeka czy Kambodże i H-E tysty robią.... jaja tylko wychodzą[tylko 3 gości znam którzy maja średni dobry sprzęt].

Dzisiaj obejrzałem sobie nowe Hi-Fi i Muzyka.... mrozem wieje....

=========

Zawsze mnie smiesza testy.. klasyfikacje.. absolutne podsumowania[ogólna ich forma].

High End i koniec ..gwiazdek niet i dalej klocki które nie są H-E z gwiazdkami ... cokolwiek to znaczy.

=========

Ja zaglądam do pisemek w EMPIK'u... bezpłatnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek-wtedy żeśmy się poznali:):)

Tak jak cenię Twą wiedzę i doświadczenie, to tak nie rozumiem tych laików, o zatródnili się lub o pracują na potrzeby audio. Przeież to ....... Ludzie po co kupujecie te brukowce? Chcecie gwiazdek? To zadzwońcie do jednego z bajko-pisarzy, czyli Michała Frydrysiaka (ex Betleya, Helion). Wspaniale pisze o swoich konstrukcjach. Oczywiście za aprobatą readakcji.:):):):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, ze prawie wszyscy w tym watku zakladaja, ze w prasie audio pracuja lamerzy. jesli przyjac to zalozenie, to prosze udowodnic mi, ze stryjecki, na ten przyklad, nie ma sluchu (bo przeciez lamer). prosze mi udowodnic, ze kilka plyt wydanych przez jego wytwornie (i rychlika, owszem, tenze popelnial bledy, ale - k... - wszyscy je popelniaja, tyle ze w prasie sa widoczne one lepiej niz w warsztacie darkula, nie?) to sa plyty gorsze niz te wydawane przez juniwersal mjusik polend. ja wiem, ze sa rozne uklady, ale tez wiem, ze stryjecki zbyt sie szanuje, zeby tanio dawac ciala frajerom, ktorzy o biznesie wiedza tyle-ile. pieprzycie tak, jakbyscie wierzyli, ze agora sprzedaje powierzchnie reklamowa wedlug cennika. POBUDKA!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majo- masz z tym coś wspólnego?

Po co się wnerwiasz? Stryjeski hm. czy to jakiś kompozytor? Zwycięsca moze konkursu Chopinowskiego? Moim przyjacielem jest właśnie francuz Jerome Laguare. 1m86r. Łańcut) Czego więc bronisz? Za kim obstajesz? Za forumowiczami czy prasą?

Bez urazy pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowicze to w wiekszosci frajerzy. owszem, tak. frajerzy, ktorzy oszukuja prase audio, kupujac na dworcach archiwalne egzemplarze prasy audio za cwierc ceny albo jeszcze gorzej, to sa frajerzy, ktorzy, sadza, ze za trzy stowy mozna miec cos fajnego, np. cd plejera, to sa frajerzy, ktorzy uwazaja, ze to hobby polega na klonowaniu plyt, to sa frajerzy, ktorzy uwazaja, ze dobry artysta, to jest taki, o ktorym pisze sie w prasie, to sa frajerzy, ktorzy opierdola PAL-a, nie majac pojecia o listwach PAL-a, to sa frajerzy... prosze nie uwazac, drogi kolego, tego forum za opiniotworcze, bo to byloby mniej wiecej tak, jakby porownywac zebrowskiego michala z pittem bradem. z calym szacunkiem dla jednego i drugiego.

zatem - wniosek moze byc jeden - forumowicze to frajerzy. hewi-djuti frajerzy. oni w wiekszosci probuja byc madrzejsi od prasy, ktora co miesiac studiuja na kolanach i zlotowki darmo nie wydadza, jesli stryjecki (et konsortes) nie napisze, ze warto. forumowicze. malowani audiofile... chle, chle...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majo>> forumowicze (co po niektórzy oczywiście) to najprawdziwszy prawdziwsze zwierciadło Polaka Rodaka - niestety. Prawdziwy Dzień Świra i modlitwa Polaka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>bombardier

 

A któż ty jestes, że po 0 dni obecnosci na forum śmiesz snuć takie opinie ?

 

W Twoim "o mnie'' nic nie ma- wstydzisz sie siebie, czy nie wiesz co napisać ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majo>> forumowicze (co po niektórzy oczywiście) to najprawdziwszy prawdziwsze zwierciadło Polaka Rodaka - niestety. Prawdziwy Dzień Świra i modlitwa Polaka...

 

poniektorzy, oczywiscie, ale to problem, ktory pomijam ze wzgledu na pore. masz racje - dzien swira i modlitwa polaka. lepiej bym tego slowy cudzymi nie ujal:-)

 

ps powtorze - wiekszosc forumowiczow to frajerzy. i wiekszosc tych, ktorzy im odpowiadaja (frajerom z forum) - to tez frajerzy. prosze wiec uprzejmie mnie nie mowic, ze to jest forum opiniotworcze. co ono, to forum, zaopiniowalo?! i na co wplynelo?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiniotwórcze?? Buahhaaaaaaaa! i jeszcze może niezależne? Hehehehhehehhee.

Po pachy sie można ubawić. Wiesz jak to jest, forum to najlepsze miejsce dla wszystkich szczurów anonimowych, dystrybutorów podkręcaczy, producentów złodzieji i innych jak mowisz frajerów którzy mają kabelki po 3 zyle a piszą że słuchali to i owo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz bombardier, tak to bywa. widzisz ladny trawniczek, masz ochote wejsc sobie, pospacerowac, moze nawet polozyc sie w trawie i zrelaxowac. wlazisz - i niestety od razu w kupe. tak sie zdarza. nie zawsze, ale jednak.

bo taki wdepnieciu bedziesz juz wogole unikal trawnikow? bedziesz mowil: te przeklete smierdzace trawniki? lol

 

"dystrybutorów podkręcaczy, producentów złodzieji i innych jak mowisz frajerów" - tak w jednym woreczku? wszystko to pejoratywne elementy?

 

pozno juz....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Pitdog, jeżeli wdepłeś w gówno to wycierasz obuwie z zawartości, ale przynajmniej wiesz czyj to trawnik, kogo za to opier.. przynajmniej mniej wiecej wiesz, znasz jego nazwisko, telefon, jakie pełni stanowisko i funkcje, masz sposobność skonfrontować fakty z fikcją, zająć jakieś stanowisko. Forum niestety to medium grubymi nićmi szyte, a na trawniczku czasem znajduje sie napis "keep out" wiec możesz a nawet czasem nie można na niego nie wchodzić. Mamy przecież demokrację... ale jawną demokrację, a nie pieniactwo, frajerstwo, bezprawne obrażanie i spiskową teorię dziejów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotykam na tym forum anonimowego szczura i jesteś nim ty panie BOMBARDIER.

Właśnie dałeś temu dowód, sam sobie zaprzeczyłeś, tak wychwalasz jawność i fakty, a nic nie podałeś w o mnie i w dodatku pojawiasz się z nikąd, "ni z gruszki, ni z pietruszki" wtrącasz się w dyskusję i masz już wyrobione zdanie na poruszony temat. Może jesteś jakimś redaktorkiem, który pieni się na widok tego postu, albo kupiłeś kolumny za poradą kolegów z forum i okazało się że ci nie gra, a w hifi i m pisali, że to lipa i mieli rację co???, trzeba było posłuchać panów redaktorów przecież oni to wyrocznia, studnia wiedzy, nieprzekupni, uczciwi i w ogóle oh oh. A najlepiej nie czytać tych pism tylko w rubryki patrzeć tam takie gwaizdki są i kłopot z głowy, a tu na forum pewnie według ciebie większość to dla jaj pisze, a nikt tu nie ma pojęcia o audio, a co drugi to złodziej i dystrybutor, który naciąga kogo się tylko da.

Każdy w swoim życiu prędzej czy później dochodzi w końcu do wniosku, że światem rządzi pieniądz, a wszelkie madia to czysty zysk i nie ma nad czym się rozwodzić, trzeba z czegoś utrzymać rodzinę. Nie można też popadać w skrajności i twierdzić, że prasa audio żyje dzięki dotacjom dystrybutorów i nikt tam nie zna się na rzeczy.

Kto lubi niech czyta dalej, przecież są dane techniczne, ceny sprzętu, ładne zdjęcia, ogłoszenia, reklamy, nowości w świecie audio, trochę o muzyce.

Że jesteś fanem kinematografii to mam dla ciebie cytat, weź sobie do serca.

"To jest kupa tato, tak synku to jest kupa..... mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, ale życia synku nie oszukasz"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>bombardier

 

Widze że dyskusja z tobą nie ma sensu, bo jest to cos na zasadzie "gadaj z d**ą to cie osra, gadaj dalej, to utoniesz"

 

Tak więc wypychaj dalej buty słomą i paś swoje kozy.

 

nie pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli co niektórzy, aby pojawili się w wątku 'ludzie z prasy'. To się pojawiają...tylko nieco bezimiennie;-)

A majo liczy na nagrodę od Stryjeckiego:-) To dopiero 'sługus':-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.