Skocz do zawartości
IGNORED

Polska prasa audio!


Zydelek

Rekomendowane odpowiedzi

Prasa sie odezwała?Nie to chyba krzyk rozpaczy prasy....

=======

Wiekrzość prasowiczów jest grupa uczciwą i podchodząca do zagadnienia w sposób wolny od przerysowań.Lecz z pewnośćia z pośród tej grupy ludzi jedynie drobny ułamek posiada wiedzę czy tez system umozliwiający zdrowy rozsądek w wydawaniu kryteriów. Inna grupa tzw.pismaków to ludzie wyjatkowo ambitni i mocno rozpychajacy sie łokciami.. jak i elaboratami co z dobrymi układami czy bliskim dostepem do gotówy ,doprowadza do obecnego stanu jakości testów czy tez całokrztałtu pism.

Od kiedy KD weszło [finansowo] do pism audio staneło dęba...

Z całej prasy czy tez rzeszy piszących znam kilku dobrych znajomych im mam do nich zaufanie resztę popędziłem na dzrzewo.Muszę dodac że niema tzw.wolnych testów od umiejscowienia zawczasu gdzie co bedzie..ranking.

========

Frajerzy.... [sam pan jesteś ciągas],i chyba frajer..bo tez forumowicz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum lukarowe spoważniało i nie odpowiada na zaczepki ze strony bądź co bądź zwolennika innego forum, tylko tak dalej

pozdr dla wszystkich którzy uważają, że na lukarze nie ma frajerów (są tylko błądzący)

 

majo - chcesz o tym porozmawiać - może wspólnie uda się rozwiązać twój problem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>bombardier skoro tak Cie przerazaja realia internetowych grup dyskusyjnych to coz....

piszesz rzeczy oczywiste - spodziewales sie, ze jest inaczej? ze ktos sprawdza background i wpuszcza tutaj "odpowiednich" ludzi na jakichs przepustkach? po co ten szum? pomysl troszke, pewnych rzeczy nie wyplenisz, szczegolnie na internetowym forum wiele zalezy od osobistej kultury danego czlowieka i nic na to nie poradzisz. pomijam kwestie "interesow", nakrecania i innych smiesznostek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem środków radykalnych i aby nie obciążać Lukara jednostkową odpowiedzialnością poprostu

usuńmy kogo trzeba, bo jest to miejsce na dyskusję, pracę, wymianę doświadczeń, wzajemną pomoc, a nie na chamstwo graniczące niekiedy z obłędem . Metoda jest prosta , być może niemiła ale skuteczna . Istnieje bardzo

mała grupa palców obojga rąk z nadmiarem wystarczy, która skutecznie rozwala tutaj wszystko. Najlepszym lekarstwem na wrzód, jest nóż nie czekajcie spokojnie aź wszystko ogarnie gangrena. Jeśli "Autor" nie ma na swoim koncie, żadnego założonego tematu, tylko w swoich odpowiedziach same: Ja cię pier**lę, sram na to, niech wsadzi to sobie do dupy i inne, [język polski pod tym względem jest wyjątkowo bogaty ] korzysta na Forum

z absolutnie pełnego incognito nie podając w swoim O mnie własnego maila należy go najzwyczajniej amputować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nazywam się Więz. Jacenty Więz."

 

("Przygody Eksperymentującego Czarodzieja", rozdział 4)

 

 

A poważniej, jak wchodze w sieć, to swoją realową tożsamość pozostawiam w realu. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: majo, 3 Sie 2005, 23:28

 

Drogi Majo,

pomijam niemerytoryczne elementy Twojego wpisu (tych "frajerów" itp.) - rozumiem, że miałeś gorszą chwilę :)

ale nie mogę zgodzić się, że nasze forum nie jest opiniotwórcze - gdyby nie było to przecież PAL nie fatygowałby się umieszczać na nim "Oświadczeń" :)))) ROTFL^2

pozdr.

graaf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, iż przyznanie się do własnej tozsamości na poważnym forum jest wysoce wskazane chcąc być traktowanym poważnie przez innych. Nie namawiam do podawania tejże przez wszystkich, ale zaznaczenie gdziekolwiek na forum swojego imienia i nazwiska wykluczy w przyszłości insynuacje iz ktos pojawil sie na forum tylko po to zeby zrobic zamieszanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisali się ludzie z prasy i od razu obrażają Nas forumowiczów.

Co oni mają w tych głowach, nie wiem, ale takiego dużego szarego

to raczej nie posiadają.

Wiem i to z dobrego źródła, że to forum stoi kością w gardle

Panom z gazetek, zabiera im czytelników i reklamy.

A tak to szkoda pisać i dyskutować z redaktorkami i tego typu osobami.

Na koniec, dawno tego nie robiłem, ale muszę: szanowny darkul

znów zgadzam się z Tobą na szczęście na około 75%.

Myślę ze darkul jako człowiek z „branży” dobrze ten temat przedstawił,

a jego działalność na forum jest elegancka, jawna pomimo nieuniknionej

autoreklamy. Zresztą dla producenta lub wydawcy

autoreklama jest nieunikniona, byle w normie i z dobrym smakiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sambi, a skąd wiesz, kto poda imie i naźwisko prawdziwe?

Każdy może napisać, że nazywa się Jerzy Janowski, Stanisław Chudobiecki, Krzysztof Wawrzek, czy Gośka Sroka.

I cóż z tego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>UT

 

Mnie nie obchodzą inni, ale tacy ludzie honoru jak Ty i kilku innych, o których zdążyłem zorientowac się podczas kilkunastu godzin wertowania tego forum i nie tylko tego, że są to ludzie o wysokim poziomie nie tylko merytorycznym, ale i kulturalnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prasa audio w moim mniemaniu powinna byc pomocna w doborze sprzętu.Niepowinna kreowac "chwilowych"ołtarzyków czy okreslania że jak czegos niemasz to jestes cienias.

Klasyfikacje to juz czysta kpina z inteligencji czy tez nabijanie sie z niewiedzy zainteresowanych.

Wiele razy radziłem..nie tylko ja:

A>sprzęt wybitny [grający ze wszystkim poprawnie].

B>sprzęt o poprawnym brzmieniu

C>sprzęt kontrowersyjny w prezentacji brzmienia w róznych zestawieniach,

D>sprzęt którego redakcja niepodejmuje sie recenzji.

=====

Obok tego podobna klasyfikacja dotycząca estetyki czy tez jakości wykonania.

Oraz "0" stosunków jakośc /cena... bo to jest wyjatkowo ułomne podejście do tematu.

=====

Obecnie mamy np. kilka róznych modeli kambodży czy Nad niewiele gorzej klasyfikowaną od poprostu znacznie lepszych klocków.Opisy sa praktycznie tylko conajmniej dobre... i do czego to doproweadziło... ano do cząstkowej sprzedazy solidnych klocków,chłopaki w sklepach siedza..leża a ciekawe klocki leżą.

Klient nadziany przez pismo juz go nie kupi... tylko w MPiK poczyta[tzw.czytelnie].ten kto ma kase ma w pupie wiekrzośc pisemek i jedzie na np.Stereophile ..ma tez w pupie forum.Robi naogół jeden zakup i z wyższej półki i słucha..i nudzi go pieprzenie że to czy tamto ma słabsze.. co najwyżej sobie sam zmieni.

Osobiście uwazam że co najmniej połowa forumowiczów nie wie o co pyta i o co biega w temacie Audio.

Dlatego na forum mozliwośc wpisów ot tak sobie jest tylko rozmydlaniem tematyki..opisów ,wyjaśnień i mozliwości zobrazowania wielu ciekawych tematów ......

Innymi słowy jeden wielki pierdolnik...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kiedy przyjdzie na to czas , obecnie aby zaspokoić twoją ciekawość opiekuję się sparaliżowanym, prowadzę cudzą korespondencję, zajmuję domem itp, ponieważ zobowiązałem się zaglądać na to forum dotrzymuję danego słowa. Jak widzisz staram się w miarę swoich skromnych sił i możliwości raczej pomagać niż

komu kolwiek szkodzić, zdążyłeś chyba zauważyć, że nie dolewam oliwy do ognia ale zjadliwy bełkot "Bombardiera" mnie normalnie "wkurwił' [przypis autora Napoleon Bonapartę w armii francuskiej też zaczynał od Bombardiera ale nie każdy psychopatyczny kurdupel zostaje Cesarzem Francji i Okolicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie i Panie nie wdawajmy się w taka polemikę z kimś kogo tak naprawdę nie znamy.

Być może właśnie oto komuś chodzi. I jest teraz zadowolony ,że udało mu się po części zdenerwować co niektórych tu obecnych, udana prowokacja. Zresztą to nie po raz pierwszy i nie ostatni . Ale co tam forum i tak ma swoich zagorzałych wielbicieli. Porusza różne tematy dla jednych bardziej ważne dla innych mniej. I niech tak dalej będzie-róbmy swoje.!!!

A co do pełnego przedstawiania się-ja jestem nawet za-choć i tak większość chyba już się zdążyła zapoznać przy wielu różnych spotkaniach.

Pozdr

Jurek B.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć kłopot z głowy podaję pierwszą część nazwiska bez imienia i bez drugiej połowy a więc niech już tak będzie Bezimienny Sulima a w dodatku niespokojny.

Bo trzeba niestety Panowie Bracia szabelki wbić w miedzę, konia za lejce i ugór zaorać, nikt za nas tego nie uczyni, w tej branży cuda boskie i wianki na kiju nie występują. Gdyby któremu z Was by przyszło zajmować się

odchodami bliskiej osoby myć przewijać a potem w chwili spokojnego w miarę luzu czytać źle napisaną pracę z

mechaniki kwantowej nanosić czerwonym długopisem poprawki i własne uwagi nie wiadomo jak długo by wytrzymał. A więc jedna wielka prośba nie opluwajmy się nawzajem, jeśli ktoś nie ma nic istotnego do powiedzenia to niech milczy. Gdyby to forum było takie złe, takie zafałszowane, takie dęte to: po pierwsze nie miało by tylu uczestników, po drugie takiego wachlarza tematów, a po trzecie z wielu jeszcze innych licznych przyczyn [nie mam już siły ich wyliczać] by tak długo nie przetrwało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje,nie istniała i nie będzie istnieć tzw. prasa niezależna.

Wylewanie żali i pretensji nie ma najmniejszego sensu!

Zadziwiający jest natomiast ,tak, fakt, tak dobra znajomość tej prasy wśród jej najwększych przeciwników.

No,chyba,że wszyscy ją czytają w Empikach.

:)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zadziwiający jest natomiast ,tak, fakt, tak dobra znajomość tej prasy wśród jej najwększych

>przeciwników.

>No,chyba,że wszyscy ją czytają w Empikach.

 

Wedlug zasady

Znaj swojego wroga

 

Byloby zle jakby ktos krytykowal cos czego nie zna (choc jak widac tez sie zdarza)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie Szlachta jeszcze surmy nie grają. Nie cała prasa specjalistyczna jest taka zła, około 30 procent jednak artykułów nosi wyraźne ślady producenckiego sponsoringu, sprzęt klasy średniej jest przedstawiany tam jako absolutny hit piękny niezawodny o nieosiągalnych przez konkurencję parametrach, ale

resztę czyli 70% da się strawić bez późniejszego rozwolnienia lub obstrukcji. Jeszcze jedno aby można cokolwiek

dobrego lub złego o sprzęcie napisać musi minąć przynajmniej okres 3-6 miesięcy od wprowadzenia jego na rynek [ statystyczne dane, opisy usterek dostępność serwisu i jego rzetelność na terenie Polski. Przyznam się

otwarcie tego typu artykułów nie czytuję, interesują mnie i to nawet bardzo te o charakterze czysto teoretycznym

poświęcone akustyce, elektroakustyce, oraz neurofizjologii [z patologiami włącznie] ośrodka słuchu i mowy, czasem bywają pozbawione całkowicie reklam opisy prac naukowo badawczych prowadzonych obecnie na świecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cos o recenzjach, co prawda na rynku komputerowym, ale rynki rzadza sie tymi samymi prawami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Frank,

Prasa mówisz nie jest niezależna, tak samo jak niezależne jest to forum, na którym zdecydowana większość to motłoch zwany dumnie forumowiczami nie mającymi zielonego pojęcia o audio i panującym w nim zależnościach. Tzw siła tłumu, pęd bydła, to już przesądzone, a informacje są tu tak wiarygodne jak zabawa w "głuchy telefon"!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.