Skocz do zawartości
IGNORED

Nad320 + Q1+Sonik Link AST-200


marekwj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proszę o informację czy zestaw Nad320Bee + Q1 + Sonik Link AST 200 ma sens(chodzi o przewody)

 

Dotychczas miałem przewody Cable Talk Talk 3,1.Dzwięk mnie satysfakcjonował.Nie chciałem w nim nic zmienić.Ale małe przemeblowanie zmieniło rostaw kolumn.Teraz potrzebuję przewód 2x5m.Poprzednio miałem 2x3,5m.Chciałem kupić Cable talka , ale nigdzie go nie ma.Teraz musiałem połączyć kolumny zwykłym przewdem 2x2,5mm za 3zł.

 

AST200 ma bardzo złe opinie,nie tylko na tym forum,ale można go tanio kupić "z drugiej ręki".

 

Za około pół roku powrócę do poprzedniego ustawienia sprzętu.

 

Dziękuję za rady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dobre doswiadczenia z Audioquest type 4+. Moze troche to drozsze rozwiazanie ale kabel ma ladna rownowage tonalna, nieco podkresla dolna srednice co daje brzmieniu ladny, szlachetny blichtr i nieco uspokaja jazgotliwosc budzetowego systemu. Bas ma ladne brzmienie i nie jest zbyt rozlazly a jednoczesnie dosc dobrze eksponowany. Kabelek nieco ociepla generalizujac a to chyba dobrze bo umuzykalnia system.

 

pzdrw

 

soso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką charakterystykę brzmienia ma Twój NAD ale Q1 są same w sobie dostatecznie ciepłe. Osobiście poszukałbym czegoś co nie bedzie ciąć góry, bo ta w KEFach jest dostatecznie wycofana.

Napisz ile masz zamiar wydać za 1 metr przewody - może wtedy będzie coś łatwiej doradzić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchając rozumu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.