Skocz do zawartości
IGNORED

spiskowa teoria dziejów


Fr@ntz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Hi

Nie wiem czy to juz było, ale warto obejrzeć niezależną interpretację wydarzeń z 2001/09/11

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jeszcze mniej... neostrada rządzi! :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

u mnie poszedł bez problemu - wbiłem link do firefoxa, otworzył się jako aplikacja zewnętrzna WMP i w trakcie oglądania dociągał resztę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem, może dlatego się wywalało.

Ale zainstalowałem Download Acceleration Plus i poszło bez problemów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem, obejrzałe i... nie wiem, co o tym myśleć. ale mocne jest. polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także. O wieżach nie myślałem wiele, gdyż wszystko wydawało mi się oczywiste. Ale z tym Pentagonem to od razu, jak tylko zobaczyłem pierwsze zdjęcia, to pomyślałem to samo: jakieś małe te zniszczenia. Gdzie resztki samolotu? Potem przeszedłem nad tym do porządku dziennego. W ogóle w głowie mi się nie mieściło, że ktoś mi tu wciska ciemnotę.

Mnie w każdym razie ten fragment filmu przekonuje: coś tu smierdzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie podobaly te zniszczenia pentagonu od poczatku ale z ta blyskami mnie zaskoczyli

generalnie szkoda ze kiepska jakosc kopii - w oryginale byloby lepiej ale z internetu nie ma nic innego poza MVA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło 430 kb w niecałe 2:30s. :-D

 

Intrygujący jest ten materiał.Prawda i tak jest pewnie pośrodku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna zastanawiająca mnie rzecz to za mała dziurka w Pentagonie. Reszta to taka amerykańska "Strefa 11". Zresztą Al-Kaida sama przyznała się do tych zamachów. Końcowe sugestie tego redaktora nie trzymają się przysłowiowej kupy. Ponadto - jak się dobrze wsłuchać - to chłopiec zadający pytanie Bushowi wcale nie pyta o pierwszą wieżę (a właśnie wiedza wyprzedzająca fakty miałyby być dowodem przeciwko Bushowi).

 

Z drugiej strony w Bushu jest coś ze spiskowca – wiadomo, że należał (a może i nadal należy) do jakichśtam tajnych stowarzyszeń (takiej pseudoneomasonerii).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że łykąłem bez mrugnięcia okiem oficjalną wersję, a teraz kompletnie nie wiem co o tym myśleć.

Jak napisał Dreamer_1 "Prawda i tak jest pewnie pośrodku". Tylko my zwykli zjadacze chleba naszego powszedniego, tej prawdy pewnie nie poznamy.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale się ubawiłem. No i co z tego, gdyby nawet przyjąć, że rząd USA sam sobie zrobił kuku, dzięki starej dobraj znajomości z alkaidą? Celem mialo by być np. jak zwykle zarobienie grubszej kasy na wojence. I co z tego? Teoria uknuta na pniu: tajne stowarzyszenie do którego należy G. Busch sklada rytualne ofiary. Stowarzyszenia typu masoni są the best:) Jakiś czas temu słyszałem, że taki grubo postawiony mason po swoim zejściu z padołu staje się bogiem we własnym świecie(czy nawet wszechświecie):)) A ja pewnie będę jego lekarzem prowadzacym:) Swoją drogą ciekawe, nawet o 1 dzień swojego żywota nie przedluży,a tu po śmierci taki awans. Albo inaczej i co z tym zrobicie? Dacie wyraz swemu oburzeniu glosując na Kaczyńskiego?:))))))

taka mała prowokacja:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zostać źle zrozumianym. Nie mam na myśli, że znam prawdę o 911, tylko,że moze przyszła nam ona kiedyś do głowy jako jedna z wielu opcji, oprócz oficjalnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie zawsze ktos odnosi korzysc, wystarczy, ze mamy do czynienia z fanatyzmem religijnym.

Widzieliscie zdjecia z Iraku po 9/11 ? Ci kolesie cieszyli sie jakby zdobyli Mistrzostwo Swiata w pilce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urni, ja tam sobie myślę, że sam fanatyzm religijny w tym przypadku ma za krótkie rączki.

Cieszyli się, porąbańców nie brakuje i tam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle bywa, prawda pewnie lezy po srodku :) Na pewno po czesci macie racje, ale ja nie wierze w taka spiskowa teorie dziejow. Moze to i prawda, ze USA same sobie robia kuku, zeby miec podstawy do ataku na Irak i jego rope, ale jakos mi sie nie chce wierzyc. Moze po prostu jestem ograniczony i nie miesci sie w mojej malej glowie fakt, ze ktos moze swiadomie zrobic cos takiego z pobudek polityczno-ekonomicznych. Co prawda wystarczy przestudiowac historie Europy i znajdziemy kilku i to nawet wiekszych oszolomow. ...a moze .... a moze lepiej pojde sobie zrobic kawe ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Urni:

 

> Co prawda wystarczy przestudiowac historie Europy

 

Choćby najnowszą.

 

*W Szwecji nie ma szans na wejście Euro - z ręki szaleńca ginie pani minister... Wszyscy przyznają, że liczba głosów "za" się zwiekszyłą. Nie wystarczyło.

 

* W Hiszpanii górę biorą końserwatyści - następuje zamach. Wygrywają Eurokraci, postęp aż furczy.

 

* Wielka Brytania staje okoniem UE na ostatnim szczycie - nie trzeba długo czekać...

 

Przy czym uważam, że wykonawcy nie znali celów swoich mocodawców, tu szaleniec, tam fanatyk...

A Osama dawno ziemię gryzie. Nie wierzę, by osoba TAK poszukiwana mogła się ukryć przez 4 lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zastanawiająca była informacja o zestrzeleniu ostatniego samolotu, tego, co miał lecieć na Biały Dom. Później tę informację zdementowano. Był to jedyny samolot, gdzie pasażerowie mieli szansę na rozprawienie lub rozprawili się z porywaczami, a wtedy stałoby się jasne kto za tym wszystkim stał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.