Skocz do zawartości
IGNORED

spiskowa teoria dziejów


Fr@ntz

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że w książkach do historii najlepiej będzie napisać tak:

Na Bliskim Wschodzie powstała bandycka, terrorystyczna organizacja alkaida, dlaczego powstała?

Ano dlatego, że arabowie to nawiedzeni fanatycy i nigdy nie wiadomo co takim przyjdzie do głowy. Wiadomo, że nawiedzony muzeumański fanatyk najbardziej nienawidzi imperializmu i USA. Skoro to wiemy, to wiemy też, że te dwa światy od zawsze ze sobą walczyły i przenigdy się nie dogadają, tak jak niebo nie dogada się z piekłem.

USA to natomiast państwo wolności i demokracji, kto nie jest do końca przekonany niech obejży"Top Gun", gdzie wyraźnie pokazane jest, że szlachetnością, prawoscią i odwagą zdobywa się świat. Jak widać do odważnych świat należy i znów potwierdziło się porzekadło ludowe, a te z kolei nie kłamią.

Co do samego 911, to był tchórzowski atak arabskich fanatykow religijnych na wolny świat. Wolny świat jest doskonały, ponieważ opiera się na trzech podstawowych zasadach: Wolność, Równość, Braterstwo, ew. regionalnie: Bóg, Honor, Ojczyzna. Natomiast świat arabski opiera się na zasadach: fanatyzm,. terroryzm, nietolerancja religijna. Niestety czasami wolny świat jest zmuszony do zajęcia jakiegoś intratnego terenu, wiadomo, że tereny mniej intratne pozostawia się samym sobie, tak by wolny świat mógl sie tam narodzić samoistnie. Dzięki Bogu udało sie przy tej okazji przejąć kontrolę nad złożami ropy w tym rejonie, bo z informacji naszego wywiadu arabscy ekstremiści mieli w planach zdetonowanie wszystkich złóż wraz z resztą naszej matki ziemi. Poszukiwania zapalnikow trwają do dzisiaj, ale któregoś dnia znów okaże się, ze prawda to My!

Na dodatek nie prowadzimy rachunku krzywd, co jest zgodne z naszą wiarą, więc nie pamietamy co narozrabialiśmy, za to zgodnie z najdoskonalszym prawem będziemy karać bandytów i terrorystów do ostatniego.

Mniej więcej tak wygląda telewizyjna agitka, skoro teksty są już gotowe, wystarczy przepisać je tylko do książek, żeby młodzi ludzie wiedzieli co mają myśleć.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Swoją drogą rozumiem, że Amerykanie nie

>śledzą wszystkich samolotów - ale w okolicy białego domu i Pentagonu?

 

Nie chce mi się czytać całego watku, bo już na różnych forach się o tym naczytałem.

Ale co do możliwości obrony Pentagonu przed samolotem* polecam poniższe zdjęcie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jak widać od końca pasa dużego lotniska (Ronald Reagan National Airport DCA) do ściany Pentagonu jest kilometr.

 

 

*w sensie ogólnym, wiem że samolot 9/11 (o ile istniał ;-) ) nie uderzył startując z tego lotniska.

 

A co do wiarygodności naocznych świadków polecam poczytanie jakiegoś podstawowego podręcznika psychologii. Wiarygodność jest doprawdy znikoma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga odnosnie masonerii: w czasie studiow G.W. Bush zostal przyjesty do Bractwa Czaszki i Piszczeli, podobnie zreszta jak ojciec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym czytał forum onetu - nikomu nie przyszło do głowy że Pentagon to nie jest jakaś betonowa buda dla psa, tylko centrum dowodzenia najpotężniejszej armii świata - i że przy projektowaniu budynku, doborze materiałów etc. przewidywano pewnie różne ewentualności - które nie koniecznie dotyczyły wież WTC ( w których zniszczenia tuż po uderzeniu też nie były wyjątkowo duże, a piekło zaczęło się kiedy zapłonęło paliwo lotnicze).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie zawalenia sie wiez WTC. Po zamachu przdstawiano bardziej lub mniej rzetelnie zamysl konstrukcyjny. Konstrukcja nosna byla oparta glownie na czyms w rodzaju trzpienia, wokol ktorego zbudowane byly wieze, wlasnie po to, zeby przy ewentualnym wyburzaniu albo katastrofie nie przewrocily sie na bok. Zawalenie kazdej z wiez mialo nastapic na skutek zarwania podlogi na jednym z pieter, potem zarywaly sie kolejne poziomy. Z mechanicznego punktu widzenia brzmi to dla mnie sensownie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak się chyba buduje wysokie konstrukcje, zwykłe 10-piętrowe bloki też, nic nadzwyczajnego. Chyba nie często się zdarza, zeby coś się zawaliło od pożaru, w dodatku tak szybko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mciej

 

Szkoda tylko ze nigdzie w poblizu nie bylo ani jednego szczatka samolotu, ludzi, rzeczy, siedzen, kol, nic tam po prostu nie bylo tylko rozwalony budynek pentagonu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez mozna dosyc prosto wyjasnic, a podwazyc te wyjasnienia mozna jedynie dokladna symulacja takiego wypadku.

 

samolot uderzyl jak pocisk, wbijajac sie w twardy wzmocniony zelbet zlozyl sie, pociagajac za soba skrzydla, ogon itp. jakby zgniesc karte papieru - metal znacznie bardziej miekki od mocnego zelbetu. majac odpowiednia predkosc to moglo tak wlasnie sie zdarzyc. wszystkie szczatki byly w budynku zgniecione, zmieszane ze soba. to tyle.

 

a sekretnosc - coz, to wbita do lba cecha wszystkich wojskowych, czego sie tu spodziewac. cos musi byc secret, nawet bez powodu, by wszystko gralo :)

w wtc pisalem wczesniej.

 

to nie zmienia faktu, ze nadal mozna sobie dywagosc co do genezy wydarzen,a le tego po prostu nie wiemy, to wiedza niektorzy politycy, szpiedzy i wojskowi. to inny swiat, nie nasz. my raczej w klockach sie nieco orientujemy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do teorii pocisku sterowanego (Pentagon) i samolotów towarowych - wojskowych (WTC). Jak w tej teorii pomieścić ofiary - załogi i pasażerów samolotów. Zamiast męczyć nędznej jakości zdjęcia najprościej byłoby sprawdzić czy na prawdę zginęło te sto kilkadziesiąt osób w trzech samolotach...takiej ilości ofiar chyba by nie zdołano "wygenerować".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarant

 

Mozna bylo sprawe latwo zatuszowac placac tym ludziom bajonskie sumy za milczenie. Moze oni wogole nie zgineli tylko gdzies prowadza sobie spokojne zycie rozrzuceni po USA z milionami dolcow na kontach. Czego sie nie robi dla wlasnego kraju;)

 

Faktycznie wszystko oczywscie trzeba brac z lekkim przymrozeniem oka ale z drugiej strony wyszystko to jakos tak nastraja niepokojem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Answers.com

"Planes 265 people killed on four planes; 232 passengers, 25 flight attendants, 8 pilots. (Note that this total includes the 19 hijackers, who reportedly boarded the planes as passengers.)

 

American Airlines flight 11 BOS-LAX (north tower of World Trade Center): 93 people: 82 passengers (including 5 hijackers), 9 flight attendants, 2 pilots

United Airlines flight 175 BOS-LAX (south tower of World Trade Center): 65 people: 56 passengers (including 5 hijackers), 7 flight attendants, 2 pilots

American Airlines flight 77 IAD-LAX (The Pentagon): 64 people: 58 passengers (including 5 hijackers), 4 flight attendants, 2 pilots

United Airlines flight 93 EWR-SFO (Shanksville PA.): 44 people: 37 passengers (including 4 hijackers), 5 flight attendants, 2 pilots "

 

Czyli razem 246 osób (+ 19 porywaczy) x kilku średnio bliskich członków rodzin na głowę do "wyciszenia" ?? To jest jednak najsłabsze ogniwo tej teorii - ktoś z tej grupy wcześniej czy później by się wygadał (jeszcze nie zdążył ?)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarant

 

TO moze ich po prostu zwyczajnie zlatwili i oni byli w tych samolotach. Mysle ze nawet tak sie stalo. Rzeczywscie jest to dosc spora liczba osob. Ryzyko ze ktos sie wygada jest ogromne. Dlatego mozna tez przypuszczac ze ci ludzie tam byli i zgineli i swiadomie doporowadzily do tego jakies osoby ktore uknuly ten zamach, oczywscie poza niby terrorystami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisek, wszędzie spisek, Bestia, Masoni i UE :-/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

molibden:) a co ci masoni, pipy na kaczych łapach mają wspólego z duchem nieczystym? :)

Gdybyś się "odpowiednio" urodził, chodził do "odpowiedniego" przedszkola itd. to też byś znał "odpowiednich" ludzi. No i co w tym niezwykłego?

Z tą bestią, to chodziło Ci o bajkę:"Piękna i bestia"?:)

Jeden kolega ostatnio pisał, że prowadzący działalność na koszt swojej firmy m.in. pieprzą panienki. Jakieś koszty trzeba ponosić, żeby nie zapłacić za dużo vat-u:)

A ja ostatnio na to konto woziłem dupę, patrzę a tu bilbord, na nim plakat era biznes. Na plakacie jakaś dziewczyna(akurat nie w moim typie) próbuje się uśmiechać, obok niej fotka jakiegoś telefonu, a napis: "masz z nią 160 minut za 30zł", pewnie o to koledze chodziło:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem całość, ale ludzie mają dekle zryte. To nawet nie jest śmieszne, ciężko stwierdzić, która strona ma większe jazdy.

molibden, pomysl czasami, wyjdź na spacer, popatrz jakie życie piękne, fakt, że zatruwane czasami przez system. Ale czyja to wina, że ludzie takich kmiotów wybierają na swoich reprezentantów?

Nie można wszystkiego zwalać na jakieś sily nieczyste, cholera głosujesz, czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Redaktorzy

ciąg dalszy (kilka ciekawych fotek):

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... śmierdzi i to bardzo. Takie rzeczy są zakryte przed maluczkimi. A co do spiskowej teorii dziejów...

Pamiętam że jak kilka lat temu po raz pierwszy wziąłem do ręki książkę "Bestie końca czasu" Henryka Pająką po przeczyaniu pierwszych 50 stron stwierdziłem - facet jest chory. Dwa lata później zachorwałem na grypę i straszliwie nudziłem się w domu. Przeczytałem to tomisko całe. Od tamtego czasu minęło kilka lat. Kiedy patrzę na aktualne wydarzenia dziwnym jest to, że to o czym pisał Pająk układa się w logiczną całość. Pikanterii dodaje fakt, że kiedy ten człowiek chciał wydać tą książkę ŻADNE wydawnictwo w Polsce nie wyraziło na to zgody. W końcu facet założył własne wydawnictwo Retro i zaczął wydawać własne książki.

 

Teoria czy nie teoria, wiem jedno. W naszym świecie funkcjonują organizacje ponadnarodowe (nazwy są bez znaczenia, bo kamuflaż jest perfekcyjny), które spijają tą prawdziwą śmietankę o której oficjalnie się nie mówi, a jeśli ktoś jest zbyt dociekliwy dostaje poprostu w czapę. Pająk przytacza przypadki ludzi jemu podobnych np. z Wielkiej Brytanii którzy zajmowali się podobną problematyką. Przykład: dwóch Anglików pisze książkę, zostaje ona wydana, na drugi dzień w tajemniczy sposób znika z półek, a ciała powieszonych autorów znajduje policja w odstępie tygodnia czasu. Jeden wierzy, drugi zaprzecza. Tak czy owak w końcu jeśli nie na tym to na tamtym świecie prawda wyjdzie na jaw.

 

yamen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Jeśli można o coś prosić to proszę o jedno zakończenie tego tematu za nim się rozwinie zakwitnie i da owoce ,

widziałem już jako dziecko piędziesięciu powieszonych na semaforach stacji Kraków-Płaszów i tą są te grona gniewu, które w sobie noszę. Nie jestem tchórzem i nie popieram takiej postawy u innych. to nie jest petarda hadngranat tylko mina rozpryskowa jej protyp został wykonany na wiele stuleci przed Templariuszami i może zaszkodzić nie tylko Wam ale Waszemu otoczeniu. Posty na tym forum czyta wielu ludzi i być może jeden z nich

jest okiem i uchem cesarza.

Pozdrawiam Piotr Sulima

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O-oooo !

A ja nawet podejrzewam paru...

Niespokojny a co to byla za akcja z tymi powieszonymi. Kiedy to bylo, jakie okolicznosci ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> niespokojny

 

Nie do końca się z Tobą zgadzam, aczkolwiek ostrożności nigdy za wiele. Internet jest moim środowiskiem pracy od kilku dobrych lat. Nie jest on wbrew pozorom anonimowy. Jeśli ma się odpowiednie możliwości zweryfikowanie "osoby-źródła" nie jest wcale takie trudne.

 

W tym wszystkim o czym pisaliśmy najzabawniejsze jest to że mało kto wierzy dziś w coś takiego, bo po ludzku wydaje się to absurdalne. W swoim życiu wiele widziałem. Wiem że istnieją ludzie którzy są do tego tego stopnia zanurzeni w zło, że kontakt z nimi nie w przenośni, ale dosłownie zabija. Dlatego lepiej uważać i nie odkrywać się przed każdym.

 

To forum podoba mi się z jednego powodu. Można tu spotkać naprawdę inteligentnych ludzi. A różnice w poglądach... tego nie da się uniknąć. ;)

 

pozdrawiam

yamen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAMEN-ie

 

Zdradzali mnie w tym życiu, znajomi i przyjaciele, donosili do UB a później na SP zmienili skórę spalili ślady po

wylince i teraz głosząc wiarę w nieprzemijalne wartości służą następnemu panu jak u Stendhala Czerwone i Czarne. Dziadek jednej znanej powszechnie ogółowi postaci należał do: Die Schutzstaffeln der Nationalsozialistischen Deutschen Arbeiterpartei , ojciec najpierw należał do HJ potem ZMP został znanym etatowym działaczem partyjnym a wyżej wymieniona osoba piastuje i korzysta [w tym i materialnie] godności

trzy piętra [licząc skromnie] nad kółkiem parafialnym. Nie rozliczono nikogo po wojnie, po 1956 po 1968, po 1970

po 1981 po 1989 i po dziłalności patriotycznej od 1989 do chwili obecnej marazm trwa. Cytując wstęp do Kpin z Mistrza Jana

Rzeczypospolita

Obojga Narodów

Lepszego od koryta

Gorszego od głodu

 

pozdrawiam i kończę

P.Sulima

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DUDIVAN-a

Była to akcja represyjna Gestapo i SS Waffen za uwolnienie więźniów politycznych z Montelupich jako krakowianin

powinieneś to wiedzieć . ZWZ uwolniło dosłownie w biały dzień ponad połowę przepełnionego więzienia podjechał służbowy Horch z dygnitarzem bardzo wysokiej rangi olbrzymie wojskowe ciężarówki i potworna ilość

żołnierzy w czarnych mundurach wepchali dopychając kolanami ile się tylko dało i odjechali w kierunku gdzie ładunek miał być rostrzelany.

Ten sam człowiek z tymi samymi ludźmi powtórzł to po wojnie kiedy urzędowało tam NKWD.

Za pierwszym razem beczałem z troski żalu i szczęścia karmiąc mlekiem jak niemowlęta tych którym kolbą wybito

wszystkie zęby.

Aby było jasne oświadczam nikt w 1965 roku nie miał prawa między innymi w moim imieniu przebaczać ani też prosić o przebaczenie za niepopełnione winy. Ochrzczono mnie nie miałem na to żadnego wpływu, do bierzmowania nie poszedłem powiedziałem jedynie księciu Stefanowi Sapieże, że swoje już przeszedłem i żaden

klecha nie dotknie mojego policzka bo z nawiązką oddam a odemnie przyjmiesz? przyjmę i było to delikatne muśnięcie świętej ręki jedynej świętej jaką w tym kościele znałem a wypisałem się z judeochrześcijańskoislamskiego bractwa w 1992 roku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DUDIVAN-a Jeszcze Raz

Niektóre wspomnienia powinny umierać razem z ludźmi , aby nie krążyć jak upiory w pełni samoistne siejące dookoła jedynie nienawiść przez wiele pokoleń.

To tyle reszty nie będzie została już dawno przepita z Andrzejem Bursą Staszkiem Czyczem Krzyśkiem Litwinem

Wickiem Faberem Rafałem Lisowiczem Romkiem Kowalem po drodze był jeszcze Mietek Kosz i cała masa innych

na batalion w bojowym składzie by starczyło

Pozdrawiam

P. Sulima a ZKP się dołaczył

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespokojny, zaluje ale nie jestem krakowianinem. Ja poznanska pyra, z dziada pradziada, dlatego nie wiedzialem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niespokojny, w sumie masz rację, nigdy tak na to nie spojżałem. Walcząc z takimi "ludźmi" nie można się nie pobrudzic, szkoda życia. Trzeba pamiętać, że takie upiory chadzają czasami po ulicach. Tak czy inaczej dziękuję.

dudivan, jesteś z Poznania i jeszcze na piwo nie wyskoczyliśmy? Jak to się stało? Jedziesz na AS?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.