Skocz do zawartości
IGNORED

Technics SU-V620 a Dzielony SU-A800S Ref


Barthezz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcialbym sie dowiedziec czy bedzie jakas roznica miedzy tymi wzmacniaczmi jakosciowo. Bardzo zalezy mi na opini ludzi posiadajacych te wzmacniacze,i prosz nie pisac ze Technics to badziew itp, takie komentarze prosze sobie odpuscic z gory dziekuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomimo anty-Technicsowskiej kampanii w prasie audio i hi-fi SU-V620 zbieral wylacznie pochlebne opinie i moze byc polecany "w ciemno" do muzyki rozrywkowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda, miałem oba, disco polo nie dało sie na tym słuchać !!! A feeee

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>miałem oba, disco polo nie dało sie na tym słuchać !!!

 

 

Propnuje wobec tego przygotowanie odautorskiego rankingu uzytecznosci wzmacniaczy pod katem muzyki disco-polo. A nuz na forum znajda sie zwolennicy Andrzeja L.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wracam do tematu :) Czy oplaca sie nabyc Technicsa dzielonego SU-C800U i SE-A800 Reference za 600zl stan idealny tylko nie polecajcie mi tych zabytkow z Allegro jakies obdrapane Denony i Marantze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam sua-800dm2 i szczerze mówiąc byłem z niego dumny dopóki nie kupiłem radmora 5412.Mówie tu tylko o dżwięku, 20 letni radmor ma ciekawszy i dojrzalszy dżwięk.Zrobiłem w technicsie mały tuning- wymiana wzm. operacyjnych,wymiana małych pojemności el. na kondensatory foliowe,odłączenie regulacji barwy balansu i przycisku" tone".Poprawa jest, ale radmor i tak jest przyjemniejszy dla ucha.Największy plus technicsa to zdalne sterowanie i ilość wejść a reszta...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no widzę, że Kolega lubi sobie chwalić takie gierkowskie ikony...Radmor - czemu nie, ale moze nowy Amplifikator byłby tu na miejscu, pewnie pobiłby jakościa dźwięku większość budżetowych techniksów ale ten? Doprawdy uważa pan, że technika w Japonii przez 20 lat stała w miejscu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barthezz a co Cię obchodzi zdanie innych? Zadaj sobie trochę trudu, znajdź możliwość odsłuchu sprzętu i jeśli Ci sie spodoba- kup go! Mały tuning tylko polepszy i tak dobry dźwięk tego wzmaka!

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie dziwie co tak zachwalaja te Radmory moj dziadek mial cala wieze radmorka pamietam ze jak ja kupil juz daaawno temu to byl naprawde polski hi-end :) W spadku to odziedziczylem ale szybko pogonilem, dzwiek mnie niczym nie zachwycil, malo mocy, trzeszczace potencjometry i zajmowalo wiele miejsca nie chcialo mi sie nawet tego naprawiac. A co do tego Technicsa to oczywiscie go nabylem,bo naprawde bylo warto i nie zaluje. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radmora nabyłem za grosze z czystej ciekawości i przeważnie go nie używam bo technics jest po prostu "wygodniejszy w użyciu". Mogłeś atakować diore ws504- ta na pewno rozkłada technicsa na łopatki ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały system ( wzmak, deck, kolumny) był tak................, że nie da się tego opisać...

Gościu podjedź do mnie, podłączymy Diorę, Technicsa i Denona do 2 par kolumn- Voyagerów ( nówka wymienione głośniki ) i Enceladusów, posłuchasz sobie .....może nie będziesz potem pie..... takich dyrdymałów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diora to porostu koszmar - deck zszedł juz po 2 dniach uzytkowania ( zbyt wysokie obroty) , mimo 6 napraw, nie udało sie ustalić przyczyny, gwarancja przewidywała zwrot pieniędzy za to coś po 3 naprawach , po wielkiej awanturze udało sie odzyskac kase po 6 !!! ( na zapleczu serwisu mieli tych decków ponad 60 sztuk- co dobitnie świadczy o ich ponadprzeciętnej jakości) , mechanizm- PLAY- działał tak subtelnie , że był w stanie obudzić sąsiada mieszkającego 3 piętra wyzej ! W środku częsci z .... dykty.... bez komentarza...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny - następny koszmar- co 2 tygodnie spalone głosniki wysokotonowe wymagały wymiany , mimo że nominalnie kolumny miały kilkukrotnie większą moc od wzmaka ( ich kupno i lutowanie nie wymagaly ani kasy ani kwalifikacji co uznaje za duży plus), w serwisie czekałbym na kolumny 2 tygodnie...bez komentarza....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie sam wzmak - to była zdecydowanie najlepsza część systemu ( nie wiem jak to możliwe ale skurczybyk do tej pory sie nie zepsuł), poza tym: słaba moc , trzeszczące potencjometry , badziewne wykonanie ( łuszcząca się farba), dżwięk mogący konkurować z produktami przyjaciół z RWPG, niedoinwestowany i w sumie nijaki - poprostu nudny....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie moj Pma/Dcd- 2000ae jest do słuchania sprzętem wystarczającym, jeżeli dla ciebie jest to szmelc...zreszta po co ta dyskusja i tak zaraz dowiem sie, że najlepszy na świecie jest twój Pionek a to to jest dopiero bzdura...

Powodzenia

( do kina voyagery w zupełnosci wystarczaja)

Pa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Nie mam zadnego Pioneera to po 1. A po 2 troche kultury bo zachowujesz sie po chamsku. DCD 200 AE i PMA 200 AE to rzeczywiscie niezle wspolczesne modele Denona. Nie badz taki przemadrzaly na przyszlosc i szanuj innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszesz, ze to szmelc, teraz, ze niezłe- to ja z kolei radziłbym więcej konsekwencji. Przepraszam za zachowanie, jestem dzisiaj wsciekły jak jasna cholera. Fakt, faktem zawsze predysponowałes Pioniera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Wiekszosc modeli Technicsa to szajs na tysiac fajerek. Jedynie modele wypuszczone w bardzo malej liczbie egzemplarzy sa dobre. Ale wyszlo ich tak malo ze zdobycie jest nierealne prawie. Kosztuja tez sporo. Zreszta kazda firma ma takie modele. To prestiz. Widziales Yamahe na 100-lecie firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicsa tez mam

Patrzę bo mam do tej marki sentyment

Niebyłoby Ci przykro jakby ktoś napisał, że większość modeli Pionieera to szajs?

Byłoby

Nie nie widziałem, nie lubie Yamahy i nie interesuje się ta marka w ogóle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, słuchaj wydajesz sie być " oblatany" w audio. Znajomy prosił mnie abym w jego imieniu zapytał co w tej chwili lepiej kupic :Marantza 7001 kI, czy Cambridge Audio Azur 640 v.2. Nazbierał trochę kasy i chce wymienić starą sonówkę na któryś z nich, co ma większy prestiż i co lepiej zagra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.