Skocz do zawartości
IGNORED

Technics SU-V620 a Dzielony SU-A800S Ref


Barthezz

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżko rzucasz niepotrzebnie tyle mocnych słów, ale Twoje przygody z kolumnami już mi sporo mówią o Twoich upodobaniach muzycznych .Polecam tonsile ton-400 te już trudniej spalić, no chyba że przesterowanym wzmacniaczem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno nabyłem AA Enceladus i nie zamierzam zmieniac kolumn przez najblizszy czas, znam te tonsile- fakt nie do zajechania, ale z audiofilizmem to one wiele wspólnego nie mają , raczej na disco, podobnie jak moje stare voyagery , stosuje je do kina - i w zupelnosci mi wystarczaja.

Te Diory to byla porazka, oddalem je za darmo i nie chce wiecej slyszec o tej firmie , ale to stare dzieje i dzisiaj juz nikt takiego badziewia nie produkuje z małymi wyjatkami oczywiscie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Belail jestes od wczoraj na forum a juz niejeden chcialby dac ci po ryju - zgadnij za co? Az sie prosisz... Jak kogos o cos prosisz to po 1 wal na priva bo nikt nie ma obowiazku czytac twoich wypocin a po 2 adresuj swoja prosbe. To co napisales moglo byc rownie dobrze skierowane do zyzia i tak wlasnie myslalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, myslałem, że kolega po fachu ( skończyłem dziennikarstwo, nie pracuję w swoim zawodzie), będzie bardziej domyślny. Nie 2 dni a od pond miesiąc, nie radziłbym... z tym w mordę, trośka duży jestem discomaniac, sorry miało być Discomaniac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Jakos sie Ciebie nie boje - mam 197cm (widac na zdjeciach z odsluchow w Krakowie:):)). To byl oczywiscie zart - a na przyszlosc zastanawiaj sie nad tym co piszesz. To forum momentalnie wszystko wychwyci i napietnuje. Dla Twojego dobra. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Marantz PM 7001 KI moim zdaniem nie jest udanym klockiem. Zreszta wiekszosc wspolczesnych Marantzow z budzetowej serii nie jest. Cienizna i bylejakosc. CA moze zagrac dosc jasnym i suchym dzwiekiem - wiele zalezy od konfiguracji. Moim zdaniem bedzie i tak lepszy. Choc... Zastanowilbym sie nad jakims NAD'em np C 352... Z czym to ma grac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah i vice versa, poprostu wszedłem na to forum i zobaczyłem zajebista nagonkę na technicsa - ja mam z ta marką związane raczej pozytywne odczucia wiec postanowiłem trochę powojowac , niedawno nabyłem nowy sprzet i teraz wiem , ze technol nie byl taki dobry za jakiego go miałem ale tez nie taki beznadziejny za jakiego uchodzi (przynajmniej to co gra u mnie), to co moglbys polec : Marantz czy Cambridge Audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, słuchaj ja mu radze zeby większośc kasy przeznaczył raczej na dobre kolumny niż na zestaw, on woli inaczej , nie wiem nie gadałem z nim o kolumnach , jemu sie podobają moje stare voyagery ...buahahaha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Zmartwie Cie bo waze 110kg - za duzo wiem o tym. Cwiczylem samoobrone kumpel namawial mnie na Shotokan a sam skubaniec mial czarny pas potem zaczal cwiczyc Kyokushin pod opieka Marka Drewniaka. Mnie tez nie jest latwo dac w morde:):):) Oczywiscie to wszystko zarty:):):)

CA najlepiej zagra z neutralnymi a nawet lekko przyciemnionymi kolumnami...

PS Razem z DeTomem (jest wyzszy ode mnie - ma chyba ciut ponad 200cm i nie jest chudzielcem) powinnismy stanowic ochrone audiostereo.pl:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ważę 115 kg i jestem najsolidniejszym uczniem Chucka:)-także ze mną też nie poszło by łatwo....:)Myślę, że już samym kapeluszem dał bym sobie radę a co dopiero jak by doszło do czegoś bardziej konkretnego.:)Huhuhu.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

AT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.