Skocz do zawartości
IGNORED

Technics SU-V620 a Dzielony SU-A800S Ref


Barthezz

Rekomendowane odpowiedzi

hehe tak sobie czytam jak sie przechwalacie ile kto waży i jaki wzrost i jakie to sztuki walki znacie, nie twierdze że nie tylko obaj nie macie po 20 lat a i najlepsze treningi za soba, więc pewnie oprócz wagi to mało co z pozostałych atutów zostało...

Nie ubliżam bynajmniej starszym tylko wiem ile trzeba pracy teningów oraz czasu oby utrzymac forme i szybkość w sporcie(nie mówie tu oczywiście o szachach:)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ja tu watek zalozylem zeby pomoc mi w wyborze, a wy sobie o wzroscie i sztukach walki rozmawiacie :D Ale temat juz nieaktualny, otoz nabylem tego dzielonego Technicsa i z moich odsluchow powiem wam ze dzwiekiem mnie zaskoczyl w porownaniu z "620" Bas nabral rozmachu nie jest taki plaski kartonowy jak to bylo w "620" ktora notabene dostala dosyc dobre opinie w Audio 4/99. Takze z zakupu jestem zadowolony a to chyba najwazniejsze, nie uwazam sie za jakiegos audiofila i prosze nie krytykowac zbytnio mojego zakupu bo dziewk mi naprawde odpowiada . :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mężczyźni dojrzewają tylko do 6 roku życia a potem już tylko rosną:)

Piszę to jako mężczyzna o parametrach 180cm/80kg-taki typowy polski średniak:(

Jestem młodszy ( 22l ) ale jak czytam ten wątek to aż się boję co ze mną będzie jak będę w Waszym wieku ( człowiek dziecinnieje chyba)

 

 

 

( a nasze forumowe Panie się pewnie nieźle ubawią czytając przechwałki rosłych Panów)

Obawiam się że mimo waszych cudownych warunków fizycznych, drobny Chuck Norris powaliłby Was wszystkich jednym ciosem z pół-obrotu:)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahahaaa o w mordę! Muszę przyznać, że już dawno tak dobrze sie nie bawiłem! Temu Panu ..."Młodzikowi"- doświadczenie też ma znaczenie a do Norrisa .. no z czym do ludzi? Nawet bym do niego nie podszedł...Hahaha, gadałem ze znajomym, po poradzie Discomaniaca wyzbył się złych myśli o Marantzie i terz ma dylemat CA lub Music Hall - osobiście bede go namawiał na ten ostatni ( jestem cholernie ciekaw jak to zagra), na głośniki nie przeznaczy więcej niż 2 tys.Można kupić cosik fajnego za ta sumkę? Jak ktoś cos wie to niech napisze, z góry dziękuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Panowie przeciez to byly zwykle zarty:):):) Wy tak powaznie od razu... Powazny bede jak mnie do grobu poloza ale bywam tez jak odbywam czynnosci eschatologiczne w przybytku zwanym w skrocie WC... Spokojnie:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja znaam kolesia co ma neicałe 180cm i wazy z 70kg i i ja jako ze mam 190cm i 92kg(ale bez tłuczyku:) ) powalił by mnie w pare sekund.Wiec nie trzeba sie tak rozpisywac o tych "parametrach" :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Panowie a ja znaam kolesia co ma neicałe 180cm i wazy z 70kg

Takić ci on niewielki... a takić rezolutny?

Moim zdaniem w pokoju do 20 m. dałby sobie radę ale większej sali już nie obskoczy

Proponowałbym tuning ( w pierwszej kolejności wymiana końcówek mocy ), powinno być lepiej

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Temu Panu ..."Młodzikowi"....."

Bynajmniej nie ignoruje doświadczenia. Prawdopodobnie mało kto z tego forum miał (ma) tyle do czynienia ze sportem co ja (niech nikt nie odbiera tego jako przechwałke, jestem z tego dumny ale bez przesady) i dlatego wiem jak jest ze sportem i "po sporcie"(w 99% przypadków) a powyzsze wpisy tego dowodzą:)

Wszyscy jesteśmy duzi i silni i każdy każdemu może wlać:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie tylko pogratulować!

Mam potężnego wirusika na komputerze( to dziwne , odkąd jestem żonaty nie łaże po "tych"stronach), z trudem udało mi się wejść na strone Forum, dlatego zabieram się za zlikwidowanie sk...na.

Pozdrawiam i życze dalszych sukcesów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.