Jump to content
IGNORED

diora ws 704 sie grzeje pomocy !!!!!!

sony

Recommended Posts

Mam proble ze wzmacniaczem ws 704 gra on z kolumnami polskimi czyli altus 300 i co dziwne imedancja takak jaka powinna byc a jednak sie grzeje dlaczego i jak ustawic prad spoczynkowy we wzmacniaczu prosze o pomoc

dostałem porade zeby wymienic kondensatory 4700uf 63v na jakies inne lepszej jakosci czy to pomoze?????

co do stopni ile ma to wiesz nie jestem w stanie ci tego powiedziec ale na przyłazenie dłoni do obudowy i przytrzymanie jej pare sekund spawiło by ci nie mały bólale dlaczego tak jest mówisz kolega tez ma i tez mu sie grzeje sasiad ma 504 i nic nawet 40 stopni nie łapie ale na innych kolumnach

Jeśli kondensatory są jeszcze fabryczne , to warto je wymienić , nie przypuszczam jednak , aby to było przyczyną grzania się wzmacniacza.Pytanie jednak , jak głośno słuchasz , przez jak długi czas i czy rzeczywiście aż tak mocno się grzeje (trochę musi).Diora WS 704 ma zabezpieczenie przed przegrzaniem i jeżeli ono się nie włącza , to może nie jest aż tak żle tzn. grzeje się na tyle ile musi ;)

• 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.