Skocz do zawartości
IGNORED

diora ws 704 sie grzeje pomocy !!!!!!


sony

Rekomendowane odpowiedzi

Mam proble ze wzmacniaczem ws 704 gra on z kolumnami polskimi czyli altus 300 i co dziwne imedancja takak jaka powinna byc a jednak sie grzeje dlaczego i jak ustawic prad spoczynkowy we wzmacniaczu prosze o pomoc

dostałem porade zeby wymienic kondensatory 4700uf 63v na jakies inne lepszej jakosci czy to pomoze?????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz ile stopni osiąga!! mój PM68 ostatnio się nagrzał prawie do 60 stopni, grał cały dzień. Mój kumpel ma ten sam model Diory co ty i też mu się grzeje na Altusach (ale 200) i nie panikuje,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stopni ile ma to wiesz nie jestem w stanie ci tego powiedziec ale na przyłazenie dłoni do obudowy i przytrzymanie jej pare sekund spawiło by ci nie mały bólale dlaczego tak jest mówisz kolega tez ma i tez mu sie grzeje sasiad ma 504 i nic nawet 40 stopni nie łapie ale na innych kolumnach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kondensatory są jeszcze fabryczne , to warto je wymienić , nie przypuszczam jednak , aby to było przyczyną grzania się wzmacniacza.Pytanie jednak , jak głośno słuchasz , przez jak długi czas i czy rzeczywiście aż tak mocno się grzeje (trochę musi).Diora WS 704 ma zabezpieczenie przed przegrzaniem i jeżeli ono się nie włącza , to może nie jest aż tak żle tzn. grzeje się na tyle ile musi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.