Skocz do zawartości
IGNORED

NOS wg. Peter Daniel vs DAC Andrzeja S.


opteron

Rekomendowane odpowiedzi

>Peter, próbowałeś lm3875 z rezystorami 10K w nfb i przed chipem ?<

 

Z 10k nie probowalem, ale probowalem z 2k, gdyz Carlos kiedys sugerowal ze jest lepiej (inne wartosci tez proporcjonalnie zmienione). Preferowalem jednak 22k.

 

Kiedys, kiedy jescze robilem wersje inverting, probowalem mniejsza i wieksza wartosc niz standardowe 220k ktore bylo wtedy popularne. Mialem wrazenie ze z innymi wartosciami dzwiek sie zmienial, ale nie zdecydowalem sie na zadna z tych innych wartosci. Ktos kiedy tez sugerowal (chyba Joe Rassmusen) ze wielkosc wzmocnienia odgrywa tu role i wzmacniacz gra lepiej gdzy wzmocnienie jest ok 30. Robil tez wtedy sporo pomiarow.

 

Niewatpliwie warto jednak eksperymentowac w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo akurat dziś dla checy polutowałem sobie taki układ. Uważam, że brzmi całkiem fajnie, cieplej jeżeli można tak powiedzieć od wersji z 22K, średnica jest dobitniejsza. Co tylko świadczy o tym, że układ jest bardzo elastyczny i wcale nie jest powiedziane, że można z niego wyciągnąc tylko określony charakter brzmienia. Do kolumn neutralnych i ciepłych wolałbym wersję z 22K, do jasniejszych wersję z 10K.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter, a gdybyś miał opisać brzmienie swojego daca? Wiesz, nie wszyscy mają wyobrażenie o tym jak gra AN M5, albo ML. Dla mnie do poczucia obcowania z muzyką najważniejsza jest barwa i dynamika, zastanawiam się nad jakimś dacem, myślałem też kiedyś o tuningu u p. Stelmacha...wątek w sam raz:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

No to z dostępnych w niegłupich obudowach na allegro są:

Non-oversampling Tube Dac na TDA1543

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

LITE DAC-AH przetwornik c/a NOS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac, ja tez nie wiem jak gra DAC AN M5, slyszalem tylko jedynke i to pobieznie. Nie naleze tez do osob ktore chodza po salonach lub show'ach i znaja dzwiek wiekszosci hi-end components. Budujac jakis konkretny produkt, kieruje sie jedynie wlasna, subiektywna ocena, i staram sie formowac dzwiek tak aby sprawialo mi to satysfakcje. Przez ostatnie lata, podejscie do reprodukcji dzwieku lansowane przez 47 Labs, jakos szczegolnie do mnie trafia i w pewnym sensie utozsamiam sie z tym i kieruje budujac sprzet. Jest to podejscie bardziej filozoficzne i opiera sie raczej na efekcie jaki muzyka na nas wywiera niz na konkretnej analizie poszczegolnych aspektow dzwiekowych. Taka postawa ma niewatpliwie swoje slabe strony, jest to jednak cena jak placimy aby uzyskac to co (w dzwieku) cenimy najbardziej.

 

Opis dzwieku swojego DACa przedstawilem wczesniej, gdybym mogl cos dodac, to chyba tylko te cytaty, ktore kiedys znalazlem na Audio Asylum, i ktore najlepiej oddaja to co chce miec w prezentacji dzwiekowej u siebie:

 

"Many reviewers harp on such descriptions as 'smooth, analog-like', etc. I would rather make my comparisons to the effect of live music....which is neither necessarily smooth, or analog-like! But it IS emotional, driving, very present, and full-range (airy highs AND taught, very deep bass). One is simply moved by the music, the intent of the artist, and dazzled by the notes, the beat, the emotion of the singer, the life of the recording. CDs played through (such) components will grab your atention. Take John Hammonds' latest cd, Ready For Love. I happen to know John personally, and when I say that it is erie to hear his music on my system, I mean it. His voice is so real and alive, all that is missing is the cigarette smoke. This cd sounds like John and the band were having fun. That is the kind of energy that comes across; it's more than just the notes.

 

... and it has the best bass I have heard (by that I mean tightness and impact, not just 'boom') and it delivers the energy of music, the emotion, the reason why an artist has bothered to put the music to disc in the first place. This is not just a matter of good sound, which I realize now is what I used to be into: nice, warm, lovely sound. No, this is direct music like you will get live. Not colored, syrupy 'sound'. It is not for the faint of heart. But it is for those of us who want to get into the essence of what is on the disc."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Z tanimi napedami tez gra dobrze, slyszlem ze Creek jest OK, u nas to model 640 (Azur?)<

 

Oczywiscie chodzilo o Cambridge.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, ale żeście mi smaka narobili... Jeśli ktoś z Dolnego Śląska ma premium-daca, proszę o kontakt. Bardzo chętnie bym go posłuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w kwestii brzmienia GC rację ma zarówno McGyver jak i Peter Daniel.

Po zmontowaniu mojego GC i kilkudniowym wygrzaniu (kiedy różnica w brzmieniu w kolejnych dniach była już niedostrzegalna), zorganizowałem odsłuchy porównawcze z moim "alternatywnym" zestawem dzielonym - Accuphase C-222/P-300X.

Wynik jest taki, że moim zdaniem GC w porównaniu ze wzmakami w cenie do 1000zł jest absolutną rewelacją daleko poza zasięgiem rywali, w cenie do 2000zł jest nadal bezkonkurencyjny, w cenie do 3000zł jest bardzo dobrym wzmakiem, ale powyżej 4000zł zaczynają się już schody. GC zaczyna ustępować przede wszystkim uboższą barwą, choć nadrabia swoistym magic.

W starciu z Accuphase GC poległ. Świadczy to jednak o jego wysokiej klasie, bo różnice nie były wielkie i nie dotyczyły np. basu i dynamiki... Ale cudów nie ma, każdy kozak znajdzie w końcu większego od siebie; dla GC taką granicą jest cena ok. 5 tys zł za wzmak na rynku wtórnym, choć nie wykluczam, że być może są inne GC, które grają na tyle lepiej od mojego, że musiałbym zweryfikować swój pogląd.

Żeby nie być gołosłownym, fotki z konfrontacji. Odsłuch był na CD Sony 333ES, interkonekty DIY srebro+złoto, głośnikowy Siltech 120G3, kolumny DIY Ostinato 2000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-6265-100004583 1170272861_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advocat.. z tego co czytam w O MNIE twoim to masz zasilanie akumulatorowe... z tego co pisał Peter D. to takie rozwiązanie daje inną średnicę, lepszą, natomiast dźwięk uboższy jest w to "powietrze" z którego GC również słynie... ja mam gc by veteran na FC i elpodach i wygrał w szranki z Primare A20, tzn przyjemniej się go słuchało, nie gubił się przy więkrzych składach, nie zlewał nic...szczegółowość..

 

w końcu to scalak i nie można go porównywać to jakichś wypasów za x*kzł chociaż i tak uważam że jest to swoisty fenomen ;)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić jakiegoś starszego Denona albo Marantza, wymienić trafo, kondensatory, troszkę pogrzebać i za 1000PLN mamy świetny wzmacniacz (według miary Advocata przedział 3-5k). Tyle tylko, że GC możemy za 400pln wykonać :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie brakuje GC w odniesieniu do opisanego zestawu Accuphase przede wszystkim przejrzystości, dokładności w odwzorowaniu pozornych źródeł dźwięku. WYdawało się nam, że GC gra dużym dźwiękiem, który jest wręcz "za duży" i przez to poszczególne dźwięki nachodzą na siebie na scenie, mieszają się. W Accuphase są one bardziej rozdzielone, dokładniej umiejscowione, a sama scena jest ogólnie pojemniejsza. Mimo tego uważam, że dźwięk GC może być odbierany jako równie dobry, choć inny. Zależy co kto lubi, tak jak pisał McGyver. Jeden lubi więcej masy w dźwięku i jednocześnie bliżej umiejscowioną scenę (GC), a inny woli mniej wypełnienia ale za to więcej precyzji. Accuphase jest bardziej muzykalny, muzyka się bardziej "klei", tworząc bardziej spójną całość. Są to jednak różnice na tyle subtelne, że uzasadnione może być twierdzenie, że są one różne, a nie lepsze czy gorsze. Powiem nawet, że rockman wybierze na pewno GC, a miłośnik kameralnego jazzu - Accuphase.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advocat => masz rację , a nawet jej nie masz........

Accu to jest inna półka i jeśli go zakupiłeś z drugiej ręki to i tak należy brać pod uwagę w tych rozważazniach cenę nowego Accu.

Sam używam CD Accu i mimo jego wieku - daje sobie wspaniale radę, a kulturą, dopieszczeniem szczegółów,tzw oszliwowaniem dźwięków wręcz zabija nową konkurencję.

 

Wracając do tematu, ja miałem GC za ok. 1500 - 1700zł zasilanie z gniazdka.

Zamówiona była powiedzmy średnia wersja GC, ponoć za HI ENDową trzeba by dać ok. 3500zł (nie liczę opakowania)

Powiem krótko do 10 000zł (za nowy klocek) znalazłem na rynku tylko jedną konkurencję w postaci - końcówki mocy Usher 1.5.

Co do szczegółów to zapraszam - wątek "GC pana Stefana".

To co napisałeś - tego nie zaobserwowałem - może twoja wersja GC.......?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do advocat =>

ciekawe , bo na Diyaudio porównywano GC z soilid state i raczej jednoznacznie wskazywano GC jako wzmak do jazz-u ( małe składy ) a tak swoją drogą co to ma wspólnego z NOS - Dac-em

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałem- każdemu wg gustu.

A wpis o GC, bo wcześniej były na ten temat wypowiedzi m.in. McGyvera.

Mimo to przyznaję rację i przepraszam za off topic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Peter

Witaj

Doceniam twoje dziela, gdyz tak mozna nazwac elektronike którą tworzysz, lecz razi mnie jedno........ te znaczki $ w twoich postach, jest ich pełno.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Wynik jest taki, że moim zdaniem GC w porównaniu ze wzmakami w cenie do 1000zł jest absolutną rewelacją daleko poza zasięgiem rywali, w cenie do 2000zł jest nadal bezkonkurencyjny, w cenie do 3000zł jest bardzo dobrym wzmakiem, ale powyżej 4000zł zaczynają się już schody

 

Tak właśnie działa magia ceny;-) Trudno sie podgodzić, że można mieć to samo za 10 razy mniejsze pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Advocat

 

To co piszesz o Gainclonie ma sie nijak do tego co ja (i nie tylko ja) uslyszalem z egzemplarza wykonanego przez Bartka1 (to ten, ktory widnieje w dziale DIY). Dzwiek oferowany przez Gainclone jest bardzo rozdzielczy z ogromna iloscia szczegolow. Wzmacniacz buduje obszerna scene o znakomitej precyzji zrodel pozornych. Naturalnosc i bezposredniosc dzwieku jest doprawdy imponujaca. Brzmienie jest przy tym gladkie i spojne o bardzo realistycznej barwie.

 

Nasunela mi sie jeszcze taka mysl odnosnie konfiguracji. Gainclone, jako urzadzenie bardzo przezroczyste potrzebuje znakomitych elementow towarzyszacych aby ukazac pelnie swoich mozliwosci. Ze slabszym sprzetem pokaze tylko wady reszty toru.

 

Mam wrazenie, ze wiekszosc opini o Gainclonie zawartych na tym forum wydaje sie byc niestety malo wiarygodna. Mnostwo osob buduje i podlacza Gainclona w, co tu kryc, malo wyrafinowane, budzetowe systemy. A tam gra raz lepiej a raz gorzej, ale nigdy na takim poziomie na jakim potrafi. Owszem, Gainclone jest znakomita alternatywa dla tanich Roteli i Kambodzy, ale, na litosc boska, nie mozna z takich konfiguracji wyciagac ostatecznych wnioskow o mozliwosciach brzmieniowych tego urzadzenia.

 

Sluchalem juz kilku egzemplarzy Gainclona, zasilanych z sieci, ale takze wersji na akumulatorach. Zawsze gralo swietnie i nie na poziomie 4 czy 5kzl, ale 10-15 (a w pewnych aspektach nawet wiecej).

 

pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enzo, weź też pod uwagę, że gainklona można wykonać świetnie, przeciętnie, albo całkiem źle, stąd rozbieżności w ocenach. Nie jest to urządzenie fabryczne o powtarzalności bliskiej 100%, lecz raczej "wariacje na temat". Przyznaję, że nie słyszałem jeszcze gainklona wykonanego perfekcyjnie, chętnie posłuchałbym takiego premium kita by Peter Daniel. Jednak mimo wszystko wolę lampy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ponownie robić wpisów off topic, ale jedno zdanie muszę napisać. Enzo : "Dzwiek oferowany przez Gainclone jest bardzo rozdzielczy z ogromna iloscia szczegolow. Wzmacniacz buduje obszerna scene o znakomitej precyzji zrodel pozornych".

A ja powtarzam: względem czego? Wszystko jest względne, GC gra tak jak pisze Enzo, ale to nie znaczy, że zestaw Accuphase nie może pójść jeszcze dalej.

GC nie wyznacza moim zdaniem granic absolutnych, których żaden inny klocek nie jest w stanie przeskoczyć.

Ze swej strony uważam temat GC w tym wątku za zakończony i przepraszam za powtórny off topic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>McGyver

Racja, to jest kolejny problem w przypadku GC.

 

>>Advocat

 

Wzgledne? Jezeli masz punkt odniesienia to kwestia klasy brzmienia przestaje byc wzgledna. Ja sluchalem juz troche drogich klockow i mam do czego GC porownac. Poza tym, bez obrazy, ale chyba nie powiesz mi, ze te wszystkie aspekty i roznice w brzmieniu uslyszales na klonach Esy? To przyzwoite glosniki, ale budzetowe i niespecjalnie wyrafinowane...

 

pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advocat,

 

Przynajmniej 30% dzwieku GC to zasilanie i obudowa. Jesli chcesz uzyskac zmiany w dzwieku swojego klona, to pierwsza rzecz jaka bym sugerowal to wyciagniecie go z tej drewnianej skrzynki, i ustawienie wszystkiego na jakies grubszej, aluminiowej plycie, najlepiej wspierajacej sie na 3 kolcach. Zbyt duzo drzewa, w moim doswiadczeniu, zabija detal i powietrze.

 

Baterie daja miekka i przyjemna srednice, ale dynamicznie dzwiek nie jest najlepszy, detal tez moze byc troche ubozszy. To wszystko w polaczeniu z BG N moze dawac dzwiek lekko przymulony. Proponowalbym sprobowac BG STD 1000/50. Baterie bateriom sa tez nie rowne, najlepszy dzwiek mailem z Panasonikami (7.2 Ah/12V, te same baterie uzywal Jeff Rowland)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję rozmowy o GC przenieść do wątku o GC - wtedy wszystko będzie w jednym miejscu.

Zaskakujące jest dla mnie stwierdzenie, że GC posiada wyraźne problemy z budowaniem sceny dźwiękowej, czy z precyzją lokalizacji źródeł pozornych. Natomiast wielkość źródeł jest moim zdaniem oddana również w sposób poprawny, no może mogłyby być właśnie pogrubione - w drugą stronę na pewno nie.

Również twierdzenie o wypełnieniu dźwiękiem sceny jest dla mnie zastanawiające. Z moich doświadczeń wynika, że w GC brakuje raczej masy niż jest jej zbyt dużo. Są sposoby by to również poprawić, niestety zwykle kosztem dynamiki w najniższych rejestrach.

Ilość różnych wykonań GC to różnorakość brzmień. Mam np. dwa identycznie wykonane GC - jedyna różnica, to zastosowane okablowanie (zasilające 6x7cm, sygnałowe 4x4cm). Raz używam Kimbera PR i KYNAR-u na sygnałówce, a innym razem zwykłego OFC i KYNAR-u na sygnałówce i brzmienie różni się. Użyte trafo to również duża zmiana w dźwięku itd itp...

To mój ostatni off topic w tym wątku ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzewam stary wątek.

Znajomy ma CD - starego Philipsa i poradziłem mu, żeby poprawił dźwięk instalując DACa.

Teraz który jest najlepszy i o jakich cenach mówimy. Acha nie mam ochoty płacić ponad 1000zł za obudowę.

Może ktoś ma doświadczenia w tej materii ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>gutekbull

 

Stelmach DAC nie działa z philipsami/marantzami chyba że jest już wreszcie długooczekiwana wersja zewnętrzna (?). Pozostaje NOS DAC Petera lub inne "externale".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.